Mój wypasiony harem :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Mucha321 »

co u Banshee i Pasia? :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Banshee od dłuższego czasu ma dwie nowe przyjaciółki: Nishę i Amishi ;) cała trójka rozwydrzona jak dziadowski bicz, demolują dom :P
Wszystkie szczuraki chyba muszą przejść na dietę, są szersze niż dłuższe :P mamusia chyba za bardzo je rozpieszcza




Grudzień był dla nas ciężki ... zgasły trzy moje serduszka, Pasio, Fuzyjka i Enkeli :( ;(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

LaCoka pisze:Banshee od dłuższego czasu ma dwie nowe przyjaciółki: Nishę i Amishi ;)
Tfu, Rosalie ma dwie przyjaciółki, Banshee za to waży ponad pół kilo i jest małym bydlątkiem :P jej mini rozumek niestety pozostał mini w związku z powyższym patrząc na jej niektóre pomysły i zachowania nie wiem czy śmiać się czy płakać :P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Jessica »

LaCoka pisze:jej mini rozumek niestety pozostał mini w związku z powyższym patrząc na jej niektóre pomysły i zachowania nie wiem czy śmiać się czy płakać :P
czasami pozostaje śmiać się przez łzy 8)
może jakieś zdjęcia?
LaCoka pisze: Banshee za to waży ponad pół kilo i jest małym bydlątkiem :P
:o :o
może jakieś zdjęcia? ::) <prosimy>
LaCoka pisze:Grudzień był dla nas ciężki ... zgasły trzy moje serduszka, Pasio, Fuzyjka i Enkeli :( ;(
bardzo mi przykro :'( :'( :'( [*][*][*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Postaram się niebawem dodać jakieś fotki :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Jessica »

ja będę czekać ale jak za długo to potrwa to będę zaśmiecać Twój temat ponawiając prośbę ;D ;D ;D O0 O0 O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Oleczka »

Jej az mnie zatkalo jak przeczytalam, ze nie ma juz mojej ukochanej Fuzyjki :(
[*] na droge sloneczko :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”