Moje Pyśki <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Potwory z Szafy

Post autor: IHime »

Ale nas rozpieściłaś zdjęciami! :D

http://img834.imageshack.us/i/dsc06194800x600.jpg/ <- Strach przed miłością? ;)

http://img191.imageshack.us/i/dsc06197800x600.jpg/ <- Jaka ona jest piękna! :-* :-* :-*
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Potwory z Szafy

Post autor: ol. »

zachowawczo wybrałaś :P
mnie zachwyciły te oryginalne:
http://img546.imageshack.us/i/dsc06227800x600.jpg/ - gemlinek :-*
http://img51.imageshack.us/i/dsc06209800x600.jpg/ - miłość bywa gorzka :P

ale sesja udana i wszystkie modele piękne - wygłaskać się godzi :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potwory z Szafy

Post autor: Ivcia »

O, jak romantycznie ;)
Te zdjęcia były zmniejszane?
Pozwoliłabyś mi ukraść jedno z nich i wywołać..?
Może jak dam TŻ na walentynki, to przestanie marudzić, że nie chce szczurów w domu ::)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: szczurzyca. »

jasne :D tym razem mam duże rozmiary. które? :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: szczurzyca. »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=30&t=29648 ;D ;D ;D
teraz obowiązkowo kciuki! ;)
macie pomysły na imię na D? takie oryginalne? :) nie mogę nic wymyślić. podsuńcie coś.. ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potwory z Szafy

Post autor: Ivcia »

<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: Jessica »

kciuki zaciśnięte :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
karraska
Posty: 55
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:00 pm

Re: Potwory z Szafy

Post autor: karraska »

Szkoda, że syjamka jajcuń nie miała ::) Bym ci podkradła :P
Ronia ma nową koleżankę, świetnie!!!
A gdzie fotki ??? Dawać foty!!! ;D
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: szczurzyca. »

to proszę o adres e-mail na pm, bo duże foty mi się nigdy na imageshacka nie wgrają :D i jaki rozmiar? oryginały to jakieś 3900x2600.

Karraska, zaraz jej zrobię jakieś zdjęcie, jeśli pozwoli. ona ma straszne humory. sprała mi całe stado, jak się ją dotknie to czasem wyskakuje na dwa metry w górę i zwiewa, a czasem daje się głaskać do zaśnięcia :D

właśnie, łączenie.. najtrudniejsze jakie miałam. szczególnie Apollo. miałam dwa stada: 10 panien z Ernestem + syjamki, Ronia, Bianka i Apollo. dzisiaj je połączyłam. wyniki: Diuna ma rozwalony nos. przemywałam jej wodą utlenioną, ale się wyrywała i znalazłam rivanol. przy rivanolu nie robiła takich awantur. miałam ochotę jej to jeszcze octem polac i wetrzec sól, bo tak mnie zdenerwowała ;) puszy się na biednego Apollka, on się wywraca, dziabie w obronie na ślepo.. w tak zarobiła ranę na nosku. :P
z Ronią tez były walki, ale godzinka w transporterze i są kumpelami ;)
nie wiem co zrobić.. zostawię ich chyba na noc w klatce, bo oprócz tego nieszczęsnego nosa Diunki nic się nie dzieje. zobaczymy, może oddziele Apollka, albo Diunę.
a teraz coś na poprawę humoru: szczury z psim żarciem :D szukam szczurów.. a one w psiej misce, a Sabusia leży i patrzy jak jej zjadają obiad ::)
ObrazekObrazekObrazek
a tutaj mój tymaczosowicz, Parszywek i jego historia

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
a już niedługo przyjedzie do nas Missisipi :D liczę dni, 21.02 będzie do wydania, muszę zadzwonić, bo na kocim forum mam transport raz w tygodniu, może będzie właśnie 21 lub 22. :) aaaa, już się nie mogę doczekać.
i proszę o kciuki, żeby to łączenie było udane, bo to już czwarta próba. może tym razem Apollo nie wymięknie, bo wiecie.. on sie boi takiej ilości bab naraz :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: szczurzyca. »

dziewczęta czuja się niedocenione, coś mało słodzicie ;)
a teraz sesja sputnikowo-hamakowa :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


łączenie poszło dobrze, dalej są walki, ale nie ma krwi. już tylko z Apollem i czasami z syjamkami. z Bianeczką i Ronią rzadko. obudziły mnie o czwartej rano bójką (Coco i Coffee), ale więcej wrzasków niż ataków ::) piszczały zbliżając się do siebie, ale nie bijąc, jakby je zarzynali. od tego czasu już jest ok. najgorsze jest to, że czasem sa straszne awantury, a czasem śpią na razem niczym starzy przyjaciele :P
pochwalę się, dzisiaj uszyłam uszyłam im hamaczek i są zachwycone ;D ale niech mi któraś go zeżre, a zrobię z niej skarpetki..
to u nas tyle, dalej proszę o kciuki, bo nie jest idealnie z łączeniem ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Potwory z Szafy

Post autor: kulek »

Ja się nie dziwię, że się Apollo boi - tyle rozbrykanych bab naraz! - biegają, depczą, a on nie ogarnia i drepcze powoli za nimi :P
Wycałuj Diunkę w ten czarny, biedny nosek ode mnie.

Sesja cudna!
Trzymam kciuki za łączenie :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Potwory z Szafy

Post autor: Mictlan »

Nie oddam Froda, nigdy ! :D
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Potwory z Szafy

Post autor: szczurzyca. »

niech to szlag ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Potwory z Szafy

Post autor: Mictlan »

Hmm.. Buby tym bardziej Ci nie oddam.. Ewentualnie mogę Ci oddać.. No chyba niestety nikogo.. :-\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”