kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Ach, Dolaru, dzielnie się trzyma chudzinka, podrapać ślicznotę prosze za uchem :)
A jaką torebkę chłopaki mają:)
ObrazekObrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Obrazek

Walentynkowe serduszko i dużo zdrówka dla Dolarka-seniora!
A dla reszty Chłopaków dużo buziaków :*
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zocha »

Kochane i cudne te Twoje chłopaki :)

Dolaru niech się trzyma i jak najmniej odczuwa oznaki starości, dużo zdrówka dla niego :-*
na tym zdjęciu http://img690.imageshack.us/i/dsc02425q.jpg/ ślicznie wygląda, w tym różu - pięknie :)

Buziaki dla chłopaków i mizianko przesyłam :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pariscope »

Jak to miło znów poczytać o życiu Kwarkowa. Dobrze, że niecne zawirowania się skończyły.
Niech wszystkie kwarki żyją zgodnie i będą szczęśliwe. :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Starość to wredna baba . Dzięki Tobie Dolaru jest wykąpany ::) , najedzony i bardzo kochany . Zainteresowała mnie ta papka z amarantusa - jak to się przyrządza ? Psotka ma niewydolność nerek ( starość :( ) nie może jeść mięska i nabialu więc szukam nowych pożywnych " specjałów " . Aha ! Zgadzam się z Anią - chłopaki mają szałową torebkę :D .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Nie mogę :D
http://img248.imageshack.us/i/dsc02417f.jpg/

Dołączam nasze gorące życzenia zdrówka dla Dolarka i uściski dla Ciebie odmienna :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Czarrrnee ! http://img511.imageshack.us/i/dsc02404j.jpg/ :-*
ale też chyba trochę się wsłuchują w ciszę tego posągu...
w każdym razie widać, że sen pod Jego okiem obdarza nie tylko natchnieniem ( ;) ), ale również spokojem : http://img152.imageshack.us/i/dsc02405q.jpg/

Kitunku - nie popuszczaj, widzę piękną przyjaźń, niekoniecznie dwie połówki jabłka, czasami - trzeba się dopełniać dzień po dniu ... Ale Ty to wszystko rozumiesz :)

Dolarek wzruszający, cóż mogę więcej powiedzieć, niech się wam pięknie przędą dni :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

...i znowu „kupa” czasu za nami (jeśli Los pozwoli, wkrótce powrócimy "na dobre" ;) ). Kwarki mają się dobrze. Dolarek...ależ jestem z niego dumna ( a i Babcia Merch by była) !
Jest niewiarygodnie dzielny :) Postanowił nie zostawić tej Wiedźmie nic- zużyć ciałko w 100%.
Ma rację, bo jego!
Trzy tygodnie temu, myślałam, że właśnie się żegnamy... był taki biedny, sierść matowa, nierówny oddech... ku mojemu zdumieniu i wyrzutom sumienia, sytuacja zupełnie się zmieniła, gdy udało się zrobić porządną kupkę!
I tutaj uwaga: cudownie, naprawdę cudownie działa na jelitka szczurze, banan- i to koniecznie świeży- rozciapany widelcem 8) . Z kolei noszenie na ramieniu, delikatne masowanie podbrzusza i ciepła kąpiel, sprzyja dokładnemu opróżnieniu nereczek.
W ogóle, Dolarek sporo mnie uczy.
Nie miałam dotąd okazji, obserwować aż takiego stadium deformacji szczurzego kręgosłupka...nawet kusiło mnie, by zrobić zdjęcie rentgenowskie by i nasza Pani Doktor miała okazję.
Jednak Dolarek nie zdradza objawów jakiegoś cierpienia z tego powodu i nie będę narażać go na stres tylko z pobudek poznawczych.
Cieszę się każdym dniem... czasami, kiedy patrzę na jego piękną głowę, wyobrażam sobie, że obok jest druga- równie pięknie rzeźbiona, czarna główka Dara...
Obrazek Obrazek Obrazek
Nieodrodny Wnuk Czapeczki; do normalnego funkcjonowania, niezbędne jest mnóstwo materiału do budowania gniazda ;D szarpiemy, dziurawimy i budujemy...
Pij Słońce! Pij Życie do ostatniej kropelki. Ja z radością będę pędziła do domu by cię nakarmić, bez żalu zrezygnuję z wielu „wypadów”- jak długo będę widziała, że chcesz tu być.

..............
Następny „odcinek” będzie o Arielu (oczywiście, śledzę losy Sorana i Witalisa i widzę, że całe to towarzystwo, jest niecałkiem z tej ziemi) bo to naprawdę warte uwagi Dziwadełko.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IHime »

Najmłodszy Czapecznik śle buziaki dla Dolara!
I czekamy na wieści o Arielu, bo pozostała dwójka rzeczywiście jest oryginalna. ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Serce rośnie, kiedy się patrzy i czyta o Dolarku :-*
i nadzieja ...

Z niecierpliwością czekam na następny odcinek, bo też niekłamaną fascynacją dażę te zakapturzone tajemnice
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nietoperrr... »

Mój najmłodszy,ten z ostatnich z magicznego serialu o Czapecznikach,również przesyła moc buziaczków dla Dolarka,,żeby pokazał,że to ród do końca silny i do końca kpiący sobie z ograniczeń szczurzego losu,do końca przyciągający ciepłą,ludzką rękę...
Dolarku,jesteś cudowny.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

A jednak... Dolarku, Kochanie...

Dzisiaj znowu przyszło mi oddać Dolinie Kwarkow kolejny kawałek serca, a w zamian przyniosłam coś takiego: Obrazek

Nie wiem, dużo to, czy mało, wiem, że na dzisiaj musi wystarczyć...

Był dzielny do końca. Do 31.03.2011roku.
33 miesiące 3 dni i kilka godzin... ile tych godzin? Nie wiem.
Zostawiłam go o 5 rano, bo musiałam iść do pracy.
Od poprzedniego dnia widziałam, że nie będzie już dobrze. Odmówił jedzenia... wieczorem, chyba nie bardzo już „kontaktował” nie przełykał już nawet wody. Widziałam, że ma problemy z oddychaniem, wieczorne godziny i sporą część nocy spędziliśmy tak: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
(tak mu się lepiej oddychało)

Wiedziałam, że po powrocie z pracy, jeśli sam nie zdecyduje- będę musiała zrobić to ja.
Zdecydował.
Zdążył odebrać czułości przekazane przez Was, co ważne , także te, przekazywane w imieniu innych Czapeczników – Dziękujemy :-* .

Wierzę, że nie był sam....
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Dolarku...
Naprawdę, nie chce się wierzyć, że Go już nie ma... :'( Swiat bez tego cudownego Kwarka już nie taki, jak był... :(
Odmienna, bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś...
:(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

:'( :'( :'(
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

dobranoc Dolarku, pozdrów tam moje babole :(
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”