Mictlanowe Samcole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

W Szczecinie, w Szczecinie :)
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: greenfreak »

macik001, wetów tam jest paru, mi dr Sulima powiedziała, że dla bezpieczeństwa zrobią wziewkę u siebie.
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Forrestowi już całkiem odszedł strupek, teraz czekamy aż mu się to ładnie zagoi.. W poniedziałek mija czwarty tydzień jak nie będzie ze stadem... Szkoda mi go, ale niestety nic nie możemy na to poradzić, mam tylko nadzieję, że bez problemu do stadka wróci.. :)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Agatow »

To brzmi prawie jak łączenie nowych szczurków ;) Mam nadzieję, że ze stadem poczuje się lepiej a na pewno starzy kompani go pamiętają i tęsknią ;) Trzymajcie się!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: BabeOfJazz »

Też myślę, że go pamiętają : ) Pewnie czują zapach Forresta w pokoju... i będzie mógł wrócić do chłopaków bez żadnego problemu : )
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Poranni chłopcy i mina Gofra zatytułowana "Ty, on już wstał czy mi się wydaje ?"

Obrazek

:D
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: furburger »

Jaki Gofer haha :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Agatow »

Mina bezcenna ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: *Delilah* »

Frodo podbił moje kamienne serce ;)
Fajne chłopaki !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: szczurzyca. »

a zdjęcia? Frodooo, Bubaaa!
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Zdjęć na razie nie będzie bo mamy dużo innych zajęć, ale planujemy robić co miesiąc sesję indywidualną z wagami, mam nadzieję, żę w tym m-cu uda nam się pożyczyć lepszy aparat i zrobić fajniejsze zdjęcia, ale jeszcze nie wiadomo :). Florek aka Klakier, Gofer i Kermit bardzo ładnie rosną . Nie wiem dlaczego, ale Gofer strasznie boi się momentu podnoszenia na ręce, na szczęście Kermit tak nie ma, a z Gofrem będziemy nad tym pracować. Chłopcy ostatnio (pewnie przez pogodę) zrobili się bardzo aktywni :) . Forrest ma już malutkiego strupka na plecach, bardzo ładnie mu się goi, myślę, że w weekend wróci do stada i znów odżyje bo póki co jest tylko cieniem dawnego Forresta.. Nie lubię jak ogony muszą siedzieć w osobnych klatkach, buu.. W każdym razie wszystko zaczyna wychodzić na prostą i mam nadzieję, że tak zostanie. Dla samczyka od Wodniczki mam już transport na DT do Szczurzycy za który pięknie dziękujemy *Delilah* :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: unipaks »

Poranni chłopcy prześwietni!Ta mina ;D
Za Forresta kciuki, niech szybko dochodzi do pełni sił! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Benia
Posty: 48
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Police /k Szczecina
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Benia »

Dziś albo jutro usiądziemy z aparatem i myślę, że w końcu dodamy jakieś fotki naszych grubasków, tak więc - szykujcie się! :D
Obrazek
Moje ogonki: Bandzior, Haszczak, Hades, Odyn, Gofer, Kermit, Florek, Pudzian, Skarpeta, Doofek, Zgredek.
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: furburger »

ooo czekamy z niecierpliwością :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: szczurzyca. »

nie mogę się doczekać :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”