O šesti českých potkanech

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

O pěti českých potkanech

Post autor: Mictlan »

Może kontrolna u weta ? Ostrożności nigdy za wiele :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

Chyba nie ma takiej potrzeby - mała ma 2 miesiące, zobaczymy jak będzie wyglądała wagowo za miesiąc. Po prostu mieliśmy dosyć długą przerwę jeśli chodzi o małe szczurasy, więc odzwyczaiłam się od takich drobinek malusieńkich ;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Čtyři Češky

Post autor: unipaks »

[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Čtyři Češky

Post autor: tahtimittari »

http://s43.photobucket.com/albums/e356/ ... CN0009.jpg sDżuma poklepuję mysz po plecach, na pewno do niej szepcze "te, stary chodź na piwo" :D ;)

Oby się Obalka podtuczyła nieco przez święta :-*
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

unipaks ale najsłodsza Obalka, hę? :D Mały gryzak ::) ;D

tahti myślę, że gdyby szczury chodziły na piwo, to całkiem możliwe, że Dżumix pierwsza ciągnęłaby do baru :D Ach to już wiem dlaczego ona tak przepada za człowiekami! Bo ma nadzieję, że zabierzemy ją ze sobą :D :D

Dziewczyny przeniesione do innych klatek, w końcu wiosna przyszła i czas zmian :) Ebola w małej "chorobowej", bo w obrębie klatki i tak chodzi tylko jeść i cały czas spędza w rękawku, którego jeszcze nie pogryzła (!). Musimy też uważać, bo ostatnio wpadła na pomysł wspinania się na górę klatki, a tu tyłek jakiś ciężki, trudno się utrzymać na kratach ;)
A dziewczyny w 80x40x70, ale oczywiście okupują jeden i ten sam hamak ::) :P
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Čtyři Češky

Post autor: pariscope »

maua_czarna pisze:unipaks ale najsłodsza Obalka, hę? :D


Obalka - to je ono!
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

pariscope pisze:Obalka - to je ono!
Widzę, że wychodzą z ukrycia miłośnicy czeskiego :D :D I jakieś zdolności lingwistyczne się ujawniają, hohoho, pariscope!

Albo znowu potwierdza się moja teoria, że niszczycielskie dziurkacze mają najkochańszy wyraz pyszczka i dlatego wszyscy pałają do nich uczuciem :P
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Čtyři Češky

Post autor: Nakasha »

Maluszki rosną w ekspresowym tempie, niedługo będzie ważyć tylko co Ebola. :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

Nakasha pisze:Maluszki rosną w ekspresowym tempie, niedługo będzie ważyć tylko co Ebola. :P
;D ;D Tak, po prostu przez święta ją podkarmię i przybierze 300g :D :D :D

Hm hm... my w takie przebieranki się nie bawimy, choć te uszka są słodkie :D ale grunt, że w internecie można znaleźć coś takiego:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Więc jajecznych Świąt tym, którzy obchodzą, a miłego wolnego tym, którzy nie:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Čtyři Češky

Post autor: furburger »

hahaha jakie boskie :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Čtyři Češky

Post autor: unipaks »

Co tam u Was słychać? ::)
Mała Obalka przytyła troszkę przez święta i majówkę? Prosimy o relację i foteczki... :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

Hej hej :) Byłam na Ukrainie, dopiero wróciłam! Nie miałam czasu żeby cokolwiek napisać, ani nawet... dostępu do internetu :)
Wszyscy zdrowi, Obalka urosła, a 19.05 jedziemy po Kofolę :D :-*


:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

21.04.2011 -----> 12.05.2011

Ebola 412 ------------> 396
Chrupka 262 ---------> 275
Dżuma 251------------> 258
Obalka 160 -----------> 208

Tak myślałam po powrocie, faktycznie Obalka sporo przybrała, więc jest dobrze - po prostu jestem przyzwyczajona do wielkoszczurów :D
A Ebolka chudnie...
Wszystko u nas ok, ale nie mam czasu na zdjęcia, bo zaległości narosły przez wizytę na Ukrainie jeszcze bardziej ::)
Pozdrawiamy!
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

No i jest Kofolka - bardzo ciekawska, jeszcze troszkę zestresowana, ale powoli dojdziemy do ładu :D Oczywiście nie obyło się bez przygód, bo w miejscu gdzie umówiliśmy się po odbiór małej podłożono bombę ::) ::) ale poradziliśmy sobie i tak - jak zwykle mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu :D :D
Przedstawiam więc Kofolę, uroczą, dwumiesięczną miłośniczkę ogórków. Kofolka ma wspólnych przodków z Anarchią, która już od nas odeszła, ale była przecudownym, miziastym i kochanym stworzonkiem ;)

Może jeszcze dzisiaj uda mi się ją zważyć, bo wydaje mi się podejrzanie duża ;) Ale co tam gabaryty - póki co...tadaaam:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

... pięknie wstawiłam zdjęcia, wiem :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

;D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”