Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

Mój Fenomen jest dopiero u nas 3 dzień. Coraz częściej kicha, teraz już na prawdę często, nie ma żadnej wydzieliny z noska ani z oczek. Zaczyna przy kichaniu popiskiwać :( Nie palę w pokoju, tylko na tarasie, szczurek ma w klatce granulat Pinio bez dodatków chemicznych, klatkę przykrywam kocem, gdy szczuruś śpi. Był około minutki na deszczu (w pudełku) gdy przenosiłam go do domu w pierwszym dniu, pudełko nie zmokło (pogoda nie była zbyt ciepła). Fenomen dostaje karmę dla szczurów Vitapol i warzywka, ma dopiero miesiąc. Warto jeszcze wspomnieć, że szczurzyca z tego samego jest u mojej siostry w mieszkaniu i również kichała ale o wiele mniej i praktycznie jej przeszło. Powedzcie na jakie rośliny szczurki mają uczulenie, okna mam pozamykane, z myślą, że mógł się przeziębić. Postarałam się dość dokładnie opisać różne rzeczy, byście omogli mi znaleźć przyczynę kichania. Szczuruś zachowuje się normalnie, je i szaleje bez problemów. Nie jest to kwestia żadnych intensywnych perfum czy dezodorantu, brałam go na ręce nie używając żadnych pachnideł
Bardzo proszę o pomoc, boje się, że Fenomen się męczy przy kichaniu.
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Pająk »

Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

Zbędne nabijanie postów. Twój post nie wnosi nic do tematu!
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: klauduska »

posty to nabijasz ty, bo tematów o kichaniu było od cholery :/ tam sobie zadawaj pytania, a nie zakładasz osobny wątek bez sensu
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: klauduska »

edit: a co do kichania z resztą już ci pisałam w innym twoim temacie, żebyś poszukała, ale widać łatwiej jest zaśmiecać zamiast trochę poklikać i poszukać samemu :/
Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

Wydawało mi się że celem tego forum jest wzajemna pomoc sobie i szczurkom, a nie bieganiem po postach i zastanawianiem się czy to już było. Gdybym znalazła odpowiedź na nurtujący mnie problem nie zakładałabym wątku. Radze przeczytać raz jeszcze to co ja napisałam a to co napisali w wątku, do którego mnie odsyłacie. A klauduska do Ciebie mam małą uwagę. Poodsyłałaś mnie do miejsc, gdzie nie ma odpowiedzi na moje pytania. Wręcz są informacje te, które ja już posiadam. Piszesz, że w innym moim wątku odpowiedziałaś już na moje pytanie, więc przypominam Ci, że nie odpowiedziałaś tylko kazałaś szukać.
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

Jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytania to nie pisz nic, tak będzie lepiej. Bo wysyłanie linku nie ma żadnego sensu.
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: klauduska »

nie odpowiedziałam ci [i nic nie napisałam o tym, że ci gdzieś odpowiedziałam, więc najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem], bo nie ma co odpowiadać. powiedziałam, żebyś poszukała tematów, bo o kichaniu ich było sporo i poczytała o tym, a nie, żebyś poszła na łatwiznę i zakładała kolejny, zaśmiecając znowu tym samym dział.
celem forum jest też porządek i nie zakładanie tysiąca tematów dotyczących tego samego.

jak ci szczur już długo i mocno kicha, to idź do weta, tu masz moją radę. a linka do wątku o kichaniu podała już Pająk.

twój temat i tak pójdzie do zamknięcia, więc zacznij już szukać lepiej.
Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

klauduska pisze:edit: a co do kichania z resztą już ci pisałam w innym twoim temacie, żebyś poszukała, ale widać łatwiej jest zaśmiecać zamiast trochę poklikać i poszukać samemu :/

jak widzisz sama napisałaś, że już mi odpowiedziałaś, w tym innym moim temace odpisałaś żebym sobie poszukała, odpowiedź est to żadna. A Pająk wysłała mnie do wątku o kichaniu, racja, ale jak już napisałam wcześniej, nie znalazłam tam odpowiedzi na mój problem. Nie ma tam, żadnego szczurka o zbliżonych mocno objawach. Był np jeden, ale jego problemem było sianko, u mnie nie ma sianka...!
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Pająk »

Objawem Twojego szczurka jest kichanie, tam jest temat o kichaniu, gdzie szczurki kichają. :D Taram! Mają ten sam objaw!
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
Alutka92
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 28, 2011 9:12 pm

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: Alutka92 »

Powtarzam poraz kolejny! Nie znalazłam tam problemów takich jakie ma mój szczurek co jest równoznaczne z tym, że nie znalazłam odpowiedzi!
Gdy szczurek jest głodny, to najmilszą osobą dla niego jest ta, która da mu jeść.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: klauduska »

raaany
szczur jest przeziębiony pewnie, błagam temat o kichaniu nie ma jednego postu tylko n/t siana w klatce :/.
weź no serio przejrzyj temat o kichaniu porządnie, a nie 2 posty i "dobra nic podobnego do mojego nie ma" ::)

poza tym karma Vitapol, to nie jest dobra karma i nie wiem po co mu klatkę kocem na noc nakrywasz??

powtarzam jeszcze raz: jak nie znalazłaś, to IDŹ DO WETA!
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Mój szczurek kicha! POMOCY!!

Post autor: noovaa »

Forum nie jest od tego, żeby zadawać pytania, które pojawiły się tu już milion razy. Nie jest też od tego, żebyśmy milion razy pisali te same odpowiedzi. Na górze masz wyszukiwarkę - jedną z ważniejszych części forum .. Bo wiesz ? W tej wyszukiwarce wszystko jest! :). Jeśli po przeczytaniu podobnych tematów dalej będziesz miała pytania, dopisz się do już istniejących zamiast tworzyć nowe. Ten temat zamykam.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”