Tima Natur

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tima Natur

Post autor: szczurzyca. »

Nakasha pisze:Jestem uczulona na trawy, więc dla mnie sama jej obecność była zabójcza. :P
o tak, teraz rozumiem. gdybym była uczulona na trawy za pewne też bym szukała innej ściółki :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tima Natur

Post autor: valhalla »

Właśnie zaczęłam testować tę ściółkę, nie pyli bardziej niż drewniane, ogony na razie nie kichają, ja też nie (chociaż alergię też niby mam), ładnie pachnie, jestem zadowolona na razie, ale zobaczymy, jak będzie dalej...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tima Natur

Post autor: szczurzyca. »

valhalla pisze:Właśnie zaczęłam testować tę ściółkę, nie pyli bardziej niż drewniane, ogony na razie nie kichają, ja też nie (chociaż alergię też niby mam), ładnie pachnie, jestem zadowolona na razie, ale zobaczymy, jak będzie dalej...
i jak? :) sprawdziła się?
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tima Natur

Post autor: valhalla »

Tak :) Ładnie pachnie (chociaż żwirki drewniane też ładnie pachniały), długo utrzymuje ten zapach i nie śmierdzi. Nikt nie kicha, wszyscy zadowoleni :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tima Natur

Post autor: MadziaK »

Już się zdecydowałam że wypróbuje a tu niedostępna na zooplusie musiałam zamówić inną >:D ja to mam szczęście
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tima Natur

Post autor: szczurzyca. »

ja dalej jej używam i już ją sypię nawet na górną kuwetę w towerze. i powiem, że jestem mile zaskoczona, bo niewiele wysypuje się dookoła klatki, kołeczki są dość ciężkie. a bałam się, ze przez tą dziurę/przejście do dolnej części klatki będę miała w pokoju armagedon. :) dalej polecam, moim zdaniem jest świetna i długo wytrzymuje.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tima Natur

Post autor: klauduska »

dalej nie ma jej w zooplusie?
kupiłam ostatnio bukową, bo timy nie było i masakra. śmierdzi potwornie, syf dokoła klatki.
ja chcę timę natur z powrotem!
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tima Natur

Post autor: szczurzyca. »

teraz sprawdzałam i jest. musiała być wykupiona i już nadrobili zapasy :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Tima Natur (słomkowy granulat)

Post autor: Magdonald »

Czy ktoś używał tej ściółki? http://www.zooplus.pl/shop/zwierzeta/pr ... rzat/31171

Jestem ciekawa jak się sprawdza u szczurków, jak pachnie i czy warto spróbować? Waham się pomiędzy Timą a Chipsi Extra ( http://www.zooplus.pl/shop/gady/dekorac ... inne/30855 )
Zależy mi na opinii, bo sprzedawana jest tylko w dużych workach i nie chcę na darmo wydać pieniędzy :) Komentarze na zooplusie ma dobre, ale szynszylowe, świnkowe lub królicze, a szczurzych nie widzę ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: Tima Natur (słomkowy granulat)

Post autor: Imbira »

Magda, jak będziesz kupować Chipsi to może bym wzięła ze 2-3 kg na spróbowanie co ? ;)
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Tima Natur (słomkowy granulat)

Post autor: Magdonald »

Jeszcze się zastanawiam pomiędzy Chipsi a tą Timą ;)
Co do takich "ofert", dogadamy się jakoś na priv :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”