pajaczek :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

pajaczek :)

Post autor: Cathycash »

heh, znalazłam całe jedno ogłoszenie z Warszawy, które by mnie interesowało... heh ale chyba i tak poczekam do wiosny, az mozliwa bedzie przesyłka...
żegnam szanowne towarzystwo
zosiowa
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 19, 2005 1:27 pm

pajaczek :)

Post autor: zosiowa »

mój chłop ma pajączki :D właściwie to 10, albo już 11....tak czy siak cały czas przybywa :D po prostu się w nich zakochałam, cudne, cudne, cudne! a o tym, który którą wylinkę przeszedł moge słuchać goooodzinami! nie mogę się doczekać dnia, w którym zamieszkam w takim mieszkaniu, w którym cały jeden pokój przeznaczę zwierzakom! po drugim szczurku NA PEWNO kiedyś przygarnę ptasznika :D no, i pewnie na jednym się nie skończy...! chwilowo pozostaje mi jedynie wzdyyychać z zachwytu:)
ZOSIA SAMOSIA 16 stycznia 2005:P
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

pajaczek :)

Post autor: Cathycash »

umówiłam sie z facetem na odbiór Vagansa L5 :D Myślicie że 30 zł to dobra cena? :wink:
żegnam szanowne towarzystwo
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

ah myszka ja tez sie zastanawialam nad tym pajakiem, bardzo mnie kusi... sa przesliczne... a zakochalam sie w nich na wsystawie pajaczkow... choc tak i tak pierwszy to bylby smith... eeeh...
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

pajaczek :)

Post autor: Nokeg »

widze ze zaintersowanie ptasznikami wzrasta:) i bardzo dobrze bo terrarystyka w polsce jest wciąż bardzo słabo rozwinięta. Teraz ja sie pochwale swoim nowym nabytkiem 8) jest to samica Heteroscodry maculaty po 7-8wyl, jak dorośnie będzie biało czarna. Jest to bardzo szybki i agresywny ptasznik posiadający silny jad, w mojej chodowli jest to jedyny afrykański ptasznik nadrzewny i mam do niego pełen respekt:)

http://img238.exs.cx/my.php?loc=img238& ... ata5fm.jpg

zdjęcie robiene przezmnie jest troche nie wyraźne wiec dorzucam zdjęcie z internetu na którym widać całe piękne tego gatunku:

http://mytarantula.com/yourpets/uk/gwri ... culata.jpg

Aha nie polecam początkującym...!!! Owszem jest ładny jednak przed kupnem trzeba sie zastanowić 15 razy a później jeszcze 5 razy czy naparwde chcemy miec w domu "smierć na ośmiu nogach" :)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

ma śmiertelny jad? O_O
ja miałam swojego czasu kędziorka... i przekonałam się do pajączków ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Mycha »

[quote="Nokeg"]Aha nie polecam początkującym...!!! Owszem jest ładny jednak przed kupnem trzeba sie zastanowić 15 razy a później jeszcze 5 razy czy naparwde chcemy miec w domu "smierć na ośmiu nogach" [/quote]
No właśnie, chyba bym nie zasnęła w nocy wiedząc, że to piękne wampirzysko śpi ze mną w pokoju... A może wcale nie śpi tylko siedzi gdzieś na mnie... :shock:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

pajaczek :)

Post autor: Nokeg »

czy śmiertelny to nie wiem i szczerze to przekonać sie niechce, ale napewno silny:)

tylko raz zdazyło mi sie zeby ptasznik gdzieś zwiał...ale to na samym początku uciekł mi smithi:) teraz zwracam większa uwage czy dobrze zamknołem wszystkie pojemniki. W kazdym razie nie obawim sie ze on kiedyś ucieknie tak sam od siebie...o ile nie bedą u niego grzebały nie powołane osoby to wszystko jest pod kontorolą:)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sachma »

musze sie pochwalic :lol: wczoraj mialam imieninki i dostalam od mojego mezczyzny kedziorka 3L :lol:

co prawda dopiero wczoraj zamowiony i przyjdzie pewnie jutro :roll: ale na sama mysl sie ciesze :D

trzeba przyznac ze moimi faworytami byly kedziorki i smihty... ale moj mezczyzna znalazl kedziorki w przyzwoitej cenie, dostatecznie male i do tego z milym sprzedawca ktory odpowiadal na pytania :wink:

jak ja sie ciesze :D :D :D :D :D :D
Obrazek
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Krówka. »

ja kocham myśliwych z trynidadu :D ostatnio miałam kupować (Cathy jest świadkiem ;) ), ale stwierdziłam, że musze najpierw jakiegos mysiego samca zakupic ;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sachma »

dzis pajaczek przyszedl poczta :lol: okazalo sie ze to nie 3L ale 4L :lol: :lol: jest dduuuzzzyy :) jak uda mi sie zdrobic ladne foty to pokaze :wink:

pajaczek (wedlug papierow) urodzil sie 15.01.2005 i mial 449 rodzenstwa :lol:

chyba troche zmarzl... siedzi i grzeje sie pod lampka :lol:

nie chcial zjesc dzikuna :-( najpierw sie go wystraszyl... kolega powiedzial ze mam go zabic :lol: wiec utluklam robala... i co? i malec dalej nie je :-(

jak nie zje nic przez najblizsze 2dni to zaczne sie martwic...

najgorsze ze nie wiem kiedy byla ostatnia wylinka (pajaki nie jedza przez tydzien po wylince..)
Obrazek
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Krówka. »

mnie to najbardziej intryguje jak oni te wszystkie malenstwa licza :roll:
przeciez one sa naprade malenkie na poczatku...mi by sie nie chcialo tylu maluchow liczyc...dobrze, ze tyle myszek sie nie rodzi :lol:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

Przed wylinką też nie jedzą ;) Nie martw się że nic nie je... Jest po prostu zestresowany jeszcze nowym otoczeniem. Pająki mogą naprawdę dłuuugo nie jeść :) Kiedy miałam kędziorka L2 to nie jadł prawie 2 tygodnie przed wylinką i doskonale sobie poradził :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sachma »

zjadl! wczoraj o 12 w nocy zaczol jesc robala! i skonczyl bo 3h :? dlugo mu to zajelo... dzis zakopal sie w ziemi.... nie zagladam do niego bo chce zeby mial troche prywatnosc :lol: kolo 19-22 znow postaram sie go czyms nakarmic....

czytalam ze jak sie karmi pajaka czesto i podwyzsza sie temp to on szybciej rosnie... i szybciej umiera :-( ja chce zeby moj byl ze mna te 20lat :lol: o ile okaze sie panienka :wink:
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Mycha »

Życzę powodzenia.
Ja z braku kasy nie mogłam sobie pozwolić na kupienie teraz pajączka, ale mój Zygfruś miał 304raczkiem więc :lol: Niedługo sprawię sobie Zygfrusia II i podpis będzie aktualny :) Po Zygrydzie zostały tylko dwie wylinki :-( Takie śmiesznie owłosione...
http://mycha101.w.interia.pl/wylinki.JPG
Są zbyt małe by móc je podziwiać w gablotce a Zygfryda zakopałam... :-(

Sachmo- najbardziej człowiek cieszy się z przebytej z sukcesem wylinki- to jak wypadanie zębów u niemowlęcia albo pierwsze kroki- jeszcze wszystko przed Tobą :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”