Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Mielia »

Zdrówka dla Bazyla!
Tak sobie oglądałam zdjęcia młodego i jakis taki bielszy jest od mojego. W czym go wyprałas? ;>
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

Kluska123 pisze:Swietnych masz chlopcow
Wiem ;D chociaż "na żywo" nie zrobili by na Tobie tak pozytywnego wrażenia bo to mendy i zakapiory :D
Ale moje więc świetne 8)
Mielia pisze:W czym go wyprałas? ;>
Albo w czym Ty wymorusałaś Bubu ;D
No Bobek rzeczywiście jest mocno biały (jeśli w ogóle można tak to ująć), tylko wzdłuż plecków ma prążek i to też niezbyt ciemny.
Ja twierdzę, że on osiwiał przez Bazyla bo to nie jest łatwy partner :P
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Mielia »

A tez jest taki piskliwy? :D
Bo Bubek ma tak że inny go jeszcze nie dotknie a ten już MIIIIIIIIIII dlatego został "małym mi"
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

Ojj jest ::) chociaż z wiekiem ta skrzekliwość mu trochę maleje.
Bardzo się boi. WSZYTKIEEEGO ::) i z tego strachu często gryzie, jest taką totalną dupą i przez to zasłania się czasem zębami...

Jakieś 2godz temu Bazyl zarobił od niego dziaba :-\ małego ale krew się pojawiła. Chciał zeskoczyć z półeczki i tak niefortunnie skoczył Bobkowi na głowę, że głupek się wystraszył i użarł Bazyla.
Zaczęła się szamotanina... Błyskawiczne ich rozdzieliłam bo obserwowałam te przygotowania do skoku i czułam co się święci.
Bazyl się napuszył tak, że przypominał kołtun kłaków a Bobek go ofukał.

Aktualnie leżą razem w koszyku a Bobek ma wyiskane czoło. Weź tu zrozum facetów :P


Tylko Bazylowi jak gdyby się pogarszało :-[ . Martwię się że leki mu nie pomogą :'(
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Mielia »

Bubek okazał się slepy dlatego jak go od tyłu cos zaskoczy to ma prawie zawał :D
A z Bazylkiem będzie wszystko ok, zobaczysz :)
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: ol. »

zyberka pisze:Jakieś 2godz temu Bazyl zarobił od niego dziaba :-\ małego ale krew się pojawiła. Chciał zeskoczyć z półeczki i tak niefortunnie skoczył Bobkowi na głowę, że głupek się wystraszył i użarł Bazyla.
Zaczęła się szamotanina... Błyskawiczne ich rozdzieliłam bo obserwowałam te przygotowania do skoku i czułam co się święci.
Bazyl się napuszył tak, że przypominał kołtun kłaków a Bobek go ofukał.

Aktualnie leżą razem w koszyku a Bobek ma wyiskane czoło. Weź tu zrozum facetów :P
fight club się przypomina :D

Niech się trzyma Bazyl, bez psikusów się kuruje, i Ty się trzymaj, zyberko. Musi być dobrze !
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: tahtimittari »

Zdrówka dla Bazyla :-*

Fajnie się udało z tą klatką, ja kiedyś srodze znajomych ochrzaniłam, gdyż mi oznajmili, że pod śmietnik wystawili całkiem dobre, 120 litrowe akwarium ze sprzętem. Poszłam na rekonesans i nie było, a wtedy właśnie chciałam sobie drugie szkło z rybkami sprawić.. :(
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

Bardzo dziękujemy za życzenia, chyba pomogło bo od kilku dni Bazyl znów może normalnie oddychać, zero fukania :)
ol. pisze:fight club się przypomina :D
no przecież oni muszą coś wyczynić od czasu do czasu, bo by nie przeżyli ::) ::)
A jaki Bazyl jest ostatnio grzeczny przy misce podczas kolacji! :o Zero rzucania się na jedzenie i bijatyk, jemu chyba sporadycznie jest potrzebny taki wychowawczy dziab :P

Mamy trochę fot z ostatnich dwóch dni to się podzielimy :P

Obrazek zauważył, że go podglądam ;D
Obrazek przybiegł...
Obrazek sprawdzić czy nie mam nic dobrego
Obrazek pod jednym paznokciem
Obrazek albo pod drugim ;D
Obrazek niestety nic nie znalazł :'(
Obrazek biedny, musiał zadowolić się tego dnia słownikiem :P


Obrazek "nie, tylko nie do pralki..."
Obrazek Bobek przed praniem
ObrazekObrazek Bobek po praniu 8)


I trochę śpiąco-kimających szczurów:
Obrazek cichy obserwator (udaje że śpi :D )
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek minuta leżenia i trzy różne pozy :D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: valhalla »

http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc01338i.jpg/ - urocze :D

Karmisz szczury słownikiem? Kurczę, ja jeszcze nie próbowałam... ciekawe, czy polsko-niemiecki by smakował... ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: sasza&masza »

Jaki słodziak! Moje baby tak nie śpią :-[
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: ol. »

http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc01352x.jpg/ - dropsa może i nie było, ale czochraniec mały mu się dostał :D
http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc01354t.jpg/ - Bazyle... dwa ? no, no :) nie każdy szczur może się pochwalić własną podobizną na własnym biurku ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/58 ... 005sk.jpg/ - rozkoszny misiek, powiedziałabym, że chciał iść spać, ale się rozmarzył
http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc01372a.jpg/ - a jednak nie, to nie Bazyl tam na portrecie, Bazyl jest selfem ! (powinnam była wcześniej skojarzyć, po owłosieniu na stopach :P ) a tak w ogóle - rozluźniony, spokojny szczur :)

http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 376fj.jpg/ - aż boję się spytać co to był za proszek ... :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

ol. pisze:http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 376fj.jpg/ - aż boję się spytać co to był za proszek ... :D
Właściwie to było ACE... >:D
:D
valhalla pisze:Karmisz szczury słownikiem?
No pewnie! One chłoną wiedzę jak gąbka! Tyle, że potem wędruje ona do brzucha zamiast do głowy :P
Swoją drogą to mój ulubiony słownik... ale one go z taką pasją szarpią, że nie mam sumienia im go zabrać ;D

Chętnie bym Bazyla w tej ramce umieściła ale czy toto Ci chociaż chwilę wysiedzi, żeby mu ładny portret zrobić? Przecież on ma owsiki w dupsku :P Szczur ze zdjęcia to kradziony, od Furburger :D
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: WildHeart »

Jak moje chlopaki?? Jada?? Nie jada??
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

nie jada :( nie zdazylam znalezc do piatku kogos kto by ich odebral z pkp, bo ja sama w poznaniu bede dopiero jutro. Poza tym Magda nie byla zadowolona z pomyslu zeby szczury i chomiczek ktory tez ma przyjechac do pń tułał sie po kolejnych dt. No wiec czekamy na kolejna okazje żebym mogla odebrac ich osobiscie. Mam nadzieje ze zdażą do mnie dotrzeć zanim Ty wrocisz z wakacji, bo inaczej będzie wtopa...
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: WildHeart »

Wazne zeby dojechali cali i zdrowi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”