Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Smutnik :(

Post autor: Sissel »

Valhalla, poprostu ją zapytaj. Powiedz jaka jest sytuacja i wtedy zobaczysz co ci powie. U mnie na UZ było tak, ze podania można dłużej składać. Zadzwoń do dziekanatu i zapytaj czy w takiej sytuacji (jeśli babka ci powie, że nie podpisze przed zaliczeniem) możesz oddać podanie trochę później. Podejżewam, ze nie powinno być problemu :)
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smutnik :(

Post autor: zyberka »

Zabiłam chomika :'( Moje życie to pasmo porażek. Chcę się zapaść pod ziemię :'(
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

To nie Twoja wina zyberka. Nie obwiniaj się, proszę..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
atira
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:07 pm
Lokalizacja: Płock/ Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: atira »

Godzinę temu zostawił mnie facet. Przez smsa...
Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=32533
na zawsze w serduszku Zeusek 01.03.2009-27.08.2011 (*)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Ja wczoraj zakończyłam prawie 3-letni związek...
Nie wiem jak to będzie, ale nie jest mi dobrze :(
Może się zmieni, choć w to nie wierzę...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Smutnik :(

Post autor: Sissel »

Zyberka, jak to się stało?? Podejżewam, że to był wypadek, więc nie rób sobie wyrzutów. Nie możemy mieć oczu dookoła głowy i nie wsystko jesteśmy w stanie przewidzieć.

atira, kochana jeśli facet tak zakańcza związek to tylko świadczy o jego niedojżałości, braku odwagi do stawania przed swoimi wyborami iprzede wszystkim o tym, że nie był Ciebie wart.

Kluska, czasem lepiej zakończyć toksyczny związek. Wiem, ze trzy lata to długo (masa wspomnień i wogóle), ale jestem tego zdania, że nie ma sensu się męczyć jeśli nie można się dogadać z drugą połówką. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni" :)

Trzymajcie się dziewczyny :-*
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Dobra duszyczka :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smutnik :(

Post autor: zyberka »

Sissel, wypadek, którego można było uniknąć :-[ Rano był w klatce, a pół godz później zginął kiedy TŻ składał łóżko... Zauważyliśmy, że zniknął i zaczeliśmy go szukać. Gdy rozebraliśmy kanapę w pierwszym momencie się ucieszyliśmy, że się znalazł. Dopiero po chwili dotarło do nas, że sie nie rusza... Nie mogłam w to uwierzyć.
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

Kluska123 pisze:Ja wczoraj zakończyłam prawie 3-letni związek...
Nie wiem jak to będzie, ale nie jest mi dobrze :(
Może się zmieni, choć w to nie wierzę...
Przykro mi Klusko... ale jeśli był taki, jak kiedyś pisałaś, to chyba warto było podjąć tę decyzję :(

zyberka, spróbuj wybaczyć to sobie... wypadki zdarzają się każdemu! A zadręczanie się już nic nie zmieni.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
icey33
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 10:39 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: icey33 »

Śmierć chomika to nie Twoja wina... Szkoda go ale to nie jest powód żeby się zadręczać... Głowa do góry...
Awatar użytkownika
Milka-sensei
Posty: 265
Rejestracja: pt lip 29, 2011 1:16 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Smutnik :(

Post autor: Milka-sensei »

jestem przemęczona, chlopa rodzina twierdzi że jestem dziwna (dziwna bo chcę miec czyste naczynia i łazienkę? bo myję owoce przed jedzeniem? i wg mnie nie wypada "teściowi" kupic mi majtek na urodziny? że nie lubie komuś siedziec "na glowie" (odwiedziny) dłużej niż trzy dni? ehh), a do tego przeraża mnie fakt ogromu pracy jaki mnie czeka w tym roku szkolnym, aby zrobić awans zawodowy _^_ no i te bachory w gimnazjum mnie dobijają >_<

no i chłop ciągle odwleka ślub ::) a mnie zegar biologiczny tyka :-\
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

On chce do mnie wrócić. Dlaczego dopiero teraz, kiedy to już po prostu nie może się wydarzyć.
Wiedziałam, że "zostańmy przyjaciółmi", to błąd. Jak można zostać przyjaciółmi po 4latach związku i zerwanych zaręczynach!
Jestem totalną idiotką... Pogrążam się w beznadziei :( I jeszcze ten cholerny okres! Dlaczego nie jestem facetem?! Życie byłoby prostsze.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

Ivcia pisze:On chce do mnie wrócić. Dlaczego dopiero teraz, kiedy to już po prostu nie może się wydarzyć.
Wiedziałam, że "zostańmy przyjaciółmi", to błąd. Jak można zostać przyjaciółmi po 4latach związku i zerwanych zaręczynach!
Jestem totalną idiotką... Pogrążam się w beznadziei :( I jeszcze ten cholerny okres! Dlaczego nie jestem facetem?! Życie byłoby prostsze.
Oj, może za 10-20 lat, kiedy oboje ułożycie sobie życie... a może i wtedy nie. W każdym razie za wcześnie na przyjaźń chyba...
Chcesz do niego wracać?
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Smutnik :(

Post autor: gruszka1990 »

Muszę oddać moje szczury... :'( ROZPACZ

Moje życie to pasmo porażek, dopiero co zaczęłam sobie układać życie na mieszkaniu a już wykwaterowali moje szczury ;(
To chyba najbardziej dołująca wiadomość od x czasu :(
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Smutnik :(

Post autor: sr-ola »

jak nie urok to sraczka :(
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”