[Strzelin]

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Elthan
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 10:48 am

[Strzelin]

Post autor: Elthan »

Polecam gorąco lecznicę weterynaryjną przy ulicy Floriana w Strzelinie. Leczyłem tam swoje dwa ogonki. Jest troje weterynarzy, wszyscy szczerze kochający zwierzęta. Zawsze bardzo dokładnie badali moje szczurki, a przy tym tłumaczyli co jest nie tak, jak powinno być i dlaczego tak jest. Każdą decyzję podejmuje właściciel zwierzaka. Lekarze są mili i bardzo przyjaźni.

Zuzia miała nowotwór i poszedłem z nią na kolejna kontrolę, bo nagle zaczął bardzo szybko rosnąć. Ponieważ była już 3-letnim zwierzakiem, szansa na przetrwanie narkozy była mała. Jednak po konsultacji z panią doktor uznaliśmy, że warto podjąć ryzyko, bo w takim tempie Zuzia umrze za kilka dni, a jeżeli sie uda to wygramy jej przynajmniej parę miesięcy życia. W tym czasie jednak nie miałem pieniędzy na taki wydatek. Kryzys finansowy, zdarza się. I teraz - cud kobieta. Pani stwierdziła, że pieniądze pieniędzmi, ale życie szczurka jest ważniejsze i następnego dnia rano Ziuta przeszła operację w cenie podstawowego badania gryzonia - 20zł. Ziutka pożyła jeszcze ponad pół roku po tym:D

Jeżeli tylko macie możliwość - jedźcie do Strzelina. Tu przynajmniej macie pewność, że zostaniecie potraktowani poważnie i z sercem i nikt nie uśpi wam zwierzaka na siłę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”