Zaadoptuję szczurka Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Moi drodzy rok temu pożegnałam Zefira....szczura który do końca życia zostanie w moim sercu.
Teraz jestem gotowa aby przygarnąć jakąś małą lub większą kulkę.
Niestety mogę przyjąć jednego wacika ewentualnie 2 i koniecznie z klatką ponieważ aktualnie nie mam żadnej.
Pisze to ogłoszenie bo może akurat ktoś musi wydać...szcuraska.
Zaoferuję mu dużo miłości i troski, tak jak oferowałam to Zefirowi.
Zefir był wypuszczany na łózko..uwielbiał czekoladki dla gryzoni czy parówki albo serek ; ) Kochał zielonego ogóra.
Bawił się z psem,reagował na imie...codziennie wieczorem dostarczał mi towarzystwa i oglądał...dosłownie ze mną tv. Brakuje mi tego i wiem,że kolejne zwierzę może być inne. Ale chcę dać dom jakiejś bidulce. Ten fakt jest przemyslany przeze mnie. Szukam tutaj i na innych forach czy stronach. Będę bardzo wdzięczna jeżeli ktos zechcę tutaj napisać.
Pozdrawiam Sara
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Moje gg 1893618...od razu piszę,że podjęcie decyzji należy do mnie. Może trochę potrwać nim podejmę decyzję o adopcji bo chcę się dobrze zastanwoić i wybrać odpowiedniego futrzaczka ; )
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

"Podjęcie decyzji nalezy do mnie" tzn? Najwięcej do powiedzenia ma własciciel szczurków, a Tobie pozostaje wybranie najbardziej się podobającego (ach, taka brzydka selekcja, ale co robić).
Po pierwsze, to szukaj w dziale "oddam", tak będzie szybciej niż czekac.
Dwa, muszą być co najmniej 2, bo to zwierzęta stadne.
Z klatką może być problem, bo nikt Ci "ot tak" klatki nie odda, choć czasem się zdarzają starsze szczury do oddania z klatką.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Sissel »

No myśle, że z Twoimi wymaganiami (mam tu na myśłi szczurki z klatką), to nie będziesz miała zbyt wielkiego wyboru.
Tak, jak dusiaczek pisała wchodź do działu oddam/sprzedam, tam zawsze jest masa ogłoszeń. Fakt czasami ciężko się w nich połapać, ale wydaje mi się, ze tak jeśli już będzie szybciej.
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

DUSIACZEK Chodziło mi o to,żeby mi nikt na wcisk nie wcisnął zwierzątka...bo zdarzają się tacy ludzie,że chcą po prostu komuś wcisnąć. ; )

Co do klatki...nie jest to warunek, ale macie rację czasem oddają starsze szczurki z klatką ; )

Oczywiście tak jak radzicie szukam gdzie się da ; ) pozdrawiam..napisałam tutaj bo może ktoś coś wie ; )
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: smeg »

Nie martw się, nikt tu na siłę nie wciska szczurów, wręcz odmawiamy ludziom, którzy bardzo chcą je wziąć, ale nie spełniają wymagań ;) Z Twojego posta zrozumiałam, że nie masz aktualnie żadnych szczurków? W takim razie koniecznie musisz wziąć dwa, nikt nie odda Ci ogonka, jeśli będzie u Ciebie samotny.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Sissel »

A nie myślałaś, zeby jeszcze trochę poczekać? Uzbierać pieniążki na klatkę wystarczającą na tyle ogonków ile chcesz, i dopiero wtedy szukać do niej lokatorów? Ja tak zrobiłam i nie żałuję :) Przynajmniej nie muszę się martwić, ze ktoś ma klatkę np na dwa szczurki a ja chcę np 3.
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Igaśka »

a może spójrz na wątek na forum o szczurkach do oddania .xxx oddaje spojrz jest aktywny i sa samczyki ; d powodzenia
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Kwestie klatki mam rozwiązaną, mam akwarium...ale potem i tak zmienie na klatkę bo jest lepsza :)

Igaśko o który wątek chodzi??
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32566 ten

ale nikt nie odda Ci szczurów do akwarium, akwarium nie ma żadnej wentylacji i nawet kilka dni to za wiele dla gryzonia w akwarium.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,znalazłam szczurka ktorym jestem zainteresowana ; )
Dorosly samiec w dodatku z klatką,zobaczymy :)


co do akwarium..pisałam,że to rozwiazanie tymczasowe ..bo przecież tak czy siak zmuszona bylabym do zakupu klatki.
Zefir tez byl w klatce..nie wyobrazam sobie szczura np latem w akwarium bo takie zwierzatko się męczy jak piszesz zero klimy ; ).
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

wiem ze tymczasowe, dlatego napisałam, że nawet kilka dni to duzo.
samotny szczurek?
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Kameliowa »

A towarzysz?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-in ... Z313050925

samotnik, w niedziele mam isc go obejrzec
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

że samotnik nie znaczy, ze nie można go połączyć, a na pewno spróbować.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”