Zaadoptuję szczurka Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Pisałam z dziewczyną i ona piszę,że łaczyła go już ale gryzie inne szczurki i szczerze przyznam,że bałabym się to zrobic. Jezeli go nie wezme to dalej tak czy siak bedzie sam.
Nie mowie...bo szczur to zwierze stadne...ale bałabym się dobrać mu towarzysza i gdyby sie okazalo,ze np sie gryzą to co zrobilabym z maluchem?
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

oddała. No ale skoro wolisz..
Swoja drogą nie wierze w "od początku był samotnikiem". Nie wierzę w niemożliwośc połączenia kilkutygodniowego szczura, kiedy przezciez od innych był wzięty. No ALE.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Hmmm....nie wiem młodego szczura na bank idzie połaczyć...wiem bo miałam kiedyś młodego awanturnika.
Ten szczuras ma ponad rok, więc nie wiem najpierw trzebaby chyba poznać jego charakter prawda? Nie mam go u siebie więc nie wiem jak dokładnie się zachowuję ???
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

szczur był wzięty ze stada, i jesli już wtedy go nie można było połączyć, to mi sie nie chce wierzyć, dlatego to, co napisane w ogłoszeniu, jest dla mnie śmieszne.
no chyba ze to wyjątkowy szczur, ktory w stadzie zył z drugiej strony akwarium/klatki, żeby tylko nie innymi.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

Ok,nad tym będę myslała jeżeli zdecyduję się go zabrać ; )
Na razie chciałabym go poznać,obejrzeć i zdecyduję czy idzie ze mną :)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Kameliowa »

nie toleruje stada? pewnie ta osoba nie umiala polączyć dobrze szczurów.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

i jak tam? kiedy go odbierasz?
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: szczurki2 »

wątek nieaktualny, mam u siebie 2 maluchy.

nie wzielam doroslego poniewaz dziewczyna ktora go oddaje cos kreci...na SPS:
utor: Shia.raena @ 2011-09-12, 15:34
liwia000 napisał/a:
Witam serdecznie. Szukam dobrego domu dla szczurka samca dorosłego. Piszę do Stowarzyszenia, gdyż nikt do tej pory się nie zgłosił. Sprawa jest skomplikowana, gdyż szczur nie nadaje się do żadnego stada. Szczur został odebrany chłopakowi, który trzymał go dla węża. Jest to śliczny szczur typu husky, ale niestety jest regularnie gryziony przez wszystkie szczury z jakimi miał kontakt. Odgryzły mu kawałek ogona. Feli jest jednak niesamowicie spolegliwym szczurem, kochającym pieszczoty. Potrafi zasnąć kiedy go głaszczę. Bardzo go kocham i żal mi się z nim rozstawać, ale nie mam warunków, by trzymać osobne klatki a mam swoich szczurków oprócz niego 5. Szukam dla niego domu, w którym byłby tylko on a jego właściciel by go rozpieszczał.
Proszę o kontakt. Jestem z Poznania.
kontakt: liwia000@onet.eu



a mi napisala:,ze nazywa sie Baranek,ze kupila go w Auchan itp. dałam sobie spokój.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: dusiaczek »

Skąd masz maluszki? :D

a odpiszesz mi na pw? ::)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zaadoptuję szczurka Poznań

Post autor: Paul_Julian »

A co sie w końcu stało ze szczurkiem z tego tematu http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t= ... 51#p323951 i alergią synka ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”