Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: mini »

Ale fajne gzuby! :D Masz teraz wesoło :)
No i ten ich zbawienny wpływ na starszych - to się szczególnie chwali ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Mal »

Okropna ze mnie Babcia. Zaganiana tak straszliwie że nie złożyłam życzeń wnuczkowi. A tu minął 9 września już :(
Spóźnione ale najszczersze życzenia, zdrówka szcześcia pomyślności i dłuugiego życia w towarzystwie rozbieganej ferajny. :)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

No widzisz Mal, ja też napisałam dopiero po 9... Zabierałam się pięć razy do napisania tego posta bo albo czasu brakowało, albo wirus na kompie mi nie pozwalał wstawiać zdjęć ::) wczoraj musiałam ściągnąć program, który całą noc usuwał wszystkie syfy ::)

Bobek dzień swoich urodzin miał nieciekawy bo część czasu spędził w podróży, w transporterze.

Odnośnie malutów to one są niezniszczalne, potrafią biegać kilka godzin bez przerwy, kiedy Bazyl z Bobkiem już po pół godziny śpią w swoich kątach ;D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Kluska123 »

Ja też składam spóźnione, lecz szczere życzenia dla Bobka :-*
Mizianko dla całego stadka :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: ol. »

Wszystkiego dobrego dla Bobka :) (na tej nowej drodze życia, chciało by się dorzucić ;) )
wygląda tutaj jakby siedział nad wielkim prezentem http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc01422o.jpg/
i zastanawiał się czy może go już otoworzyć :)

http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc01473h.jpg/ Bazylku .... :-*

ale najazd ! http://imageshack.us/photo/my-images/21 ... 452tt.jpg/
super maluchy (i super zdjęcie), czy jest wśród nich jakiś Cyrylek ? ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... 564tk.jpg/ tutaj aż czuć ten młody wiatr, który Wam do domu wpadł :D

Duzi panowie wiedzą, że muszą tworzyć jeden front, bo im maluchy po głowach będa latać :P
Bardzo się cieszę, że wszystko tak pomyślnie się u Was ułożyło :-*
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: dolby_surround »

http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 432ec.jpg/ A na miniaturce tego zdjęcia wygląda jakby Bobek siedział przy nakrytym stole i właśnie rozpakowywał urodzinowy prezent :D
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

Dziękujemy ślicznie za życzenia :) do tej pory Bobek był zawsze okazem zdrowia, niech to się nadal nie zmienia.
On przy tym worku z zakupami był taki szczęśliwy i tak w nim przebierał, że nie miałam sumienia mu go zabierać. Połowę opakowań rozszarpał w drobny mak, po czym dostał się do swoich ukochanych płatków owsianych i napychał się nimi tak, że myślałam, iż zaraz pęknie.

ol. tak, jest Cyryl! :D Trochę nie chciałam tak nazywać maluta, bo przecież to imię było zarezerwowane dla bombardziaka... Ale jakoś mi nic innego do głowy nie przychodziło. Humbak już pewnie nie pamięta, że to on miał być Cyrylem, więc myślę, że nie powinien się obrazić ;)
Tak więc agutkowi mają na imię Cyryl i Cyprian, są do siebie bardzo podobni więc dostali też podobne imiona- to będzie wyższa szkoła jazdy, by się nie pomylić ;D a czarnuszek nazywa się Rupert (po misiu z bajki ;D )
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: MadziaK »

Super imionka ;D cieszę się bardzo, że łączeie poszło tak sprawnie. Maluchy każdego potrafią w sobie rozkochać i oby tak pozostało :-* tęsknie za nimi troszeczkę więc poproszę zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia ;D
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: WildHeart »

moje cudenka :-* :-* :-*

a Lulson przesyła bratu urodzinowe buziole :) :-* :-* :-*
Awatar użytkownika
MadziaK
Posty: 286
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:14 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: MadziaK »

zyberka gdzie są zdjęcia maluchów ja sie pytam. Ja tu tęsknie miejże litość dawaj foty ;D
ze mną Ogryzek Klusek Agusia Karmelek Czarna Kawa i Małe Zło
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: Kluska123 »

No właśnie :) Czekamy na zdjęcia!!!! ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: ol. »

zyberka pisze: ol. tak, jest Cyryl! :D Trochę nie chciałam tak nazywać maluta, bo przecież to imię było zarezerwowane dla bombardziaka... Ale jakoś mi nic innego do głowy nie przychodziło. Humbak już pewnie nie pamięta, że to on miał być Cyrylem, więc myślę, że nie powinien się obrazić ;)
Tak więc agutkowi mają na imię Cyryl i Cyprian, są do siebie bardzo podobni więc dostali też podobne imiona- to będzie wyższa szkoła jazdy, by się nie pomylić ;D a czarnuszek nazywa się Rupert (po misiu z bajki ;D )
Humbak może się tylko cieszyć, że takie fajne imię nie poszło w niepamięć :)

a co do tego drugiego to ja zwracając się do panów Hu-Hu bardzo często się przejęzyczam, tym bardziej że oprócz imion mają też sporo zdrobień i przydomków ::) ale im jest chyba i tak obojętnie kogo wołam, bo Humbak przybiega na wszytskie imiona (jeśli oczywiście już ma przybiec ;) ), a Hugo na żadne :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

Oto nowe zdjęcia dla Szanownych Państwa, którzy są podburzeni przez swój niedosyt i mi tu bunt w wątku wszczynają :D
Zacznę od tego, że znów mamy nieustanny FIGHT CLUB, z tym wyjątkiem, że jest niegroźny i bezkrwawy bo obejmuje młodsze pokolenie smrodów ;D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek bitwa o Corny ;D


Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek :D
Obrazekkoszulkowiec ;D
Obrazek smakosz Bazyl kosztuje ścianę. Z tą ścianą związana jest pewna anegdotka- Bazyl pewnego pięknego dnia postanowił sprawdzić jak smakuje, a maluty przyglądały mu się z zaciekawieniem AŻ CAŁE 5 SEKUND, po czym postanowiły mu pomóc w dewastacji narożnika ::) ;D małe papugi!
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

klaciocha z lekkim przemeblowaniem Obrazek

I myszor Maniek + jego kompromitujące zdjęcie (trzymajcie się krzesła czy na czym tam siedzicie) ;D :D
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek Królik BugsObrazek

Jednym słowem jest cudownie :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: klimejszyn »

http://imageshack.us/photo/my-images/5/dsc01688nk.jpg/ akuku ! ;D
królik Bugs rządzi :D

a w klatce zamontowałabym jakąś rurę :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duży smrodek i mniejszy smrodzik

Post autor: zyberka »

ano jeszcze tego południa właśnie gadaliśmy w domu o polarowym tunelu :)
no na razie niestety w klatce bieda bo i w kieszeni bieda :-\ i tak udało nam się poprawić wystrój ::) , bo przybył nam nowy koszyczek i hamak. Z drugiej strony muszę się przyznać, że mnie samej nie kwapi się do ulepszania wyposażenia, bo co 4dni muszę całą klatkę demontować, składać i jechać z nią 100km ::) a drugiej klatki dorobić się nie mogę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”