Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Ech, tyle choróbstw, coś się ostatnio uwzięło na Majaki...:( Trzymamy kciuki za to by guziska poszły precz albo przynejmniej nie rosły i by Kukiśka się goiła i obrastała w futro!
Czekamy na dalsze wieści z łączenia!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Zakraplam, smaruję, nacieram i wtykam do dziobków syropki i piguły. I w zasadzie nic się nie zmienia.

Cieszy tylko wynik łączenia. Kilka spokojnych spotkań w transporterku, wrzucenie do jednej klatki i miłość i przyjaźń wzajemna. Bagietka mieszka na stałe ze stadkiem od soboty.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Cookie w bardzo złym stanie. Było wszystko po staremu, dopóki wczoraj wieczorem nie odmówiła wyjścia na wybieg. Myślałam, że ma focha o smarowanie pleców i dałam jej spokój. Później zauważyłam, że chce zjeść jogurt, ale nie daje rady, chce się napić, ale przestaje po jednym liźnięciu. W transporter i do weta. Ma zapalenie oskrzeli, do płuc jeszcze nie zeszło. Oczywiście dostała baterię leków. Jeśli w ciągu 24h się nie poprawi - znowu do weta.
Zostawiłam ją wczoraj w klatce ze stadem, bo ona bardzo źle znosi odosobnienie. Dzisiaj rano znalazłam ją bardzo wychłodzoną. Siedzi w transporterku na termoforze i zawinięta w stos polarów. Nie udało mi się wetknąć jej żadnych leków, nie chce jeść, wmusiłam w nią tylko ok. 1ml czystej wody. :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Kurczę, :( może chociaż w Nutri ten lek albo w wodzie z miodem, tak odrobinkę, żeby tylko weszło... No i potem próbować samo Nutri czy coś, tak by nie opadła z sił... :-\ Biedna Cookinka, mocno kciukam za poprawę i przesyłam serdeczne głaski dla chorutki :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Jejku :-[ Trzymamy kciuki za bidulinkę!
Pewnie znów u weta jesteście... Czekamy na (dobre) wieści.
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Majaki Nocne

Post autor: Agatow »

Trzymam kciuki za Cookie i mam nadzieję, że wróci do formy :( Mizianko dla chorej :-*
Za to cieszę się z łączenia, nareszcie Bagietka wraz ze stadkiem ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Nie zaczekała na mnie, umarła 5 minut przed moim powrotem z pracy. :'(
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

:(
Jak smutno...
[*] dla charakternej panienki, która tak pospieszyła się za Tęczowy Most
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: StasiMalgosia »

(*) dla Cookie
Trzymajcie się
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Czemu tak szybko stąd uciekłaś, Cookie..? :(
[*]
Przykro mi, IHime...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

nie wierzę
przyszłam wypatrywać lepszych wieści o Cookince ...

IHime, bardzo mi przykro

[^]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Cookie nas zaskoczyła. Musiało być coś więcej poza zapaleniem oskrzeli. W końcu od dawna wojowaliśmy z jej zdrowiem, miała dużo objawów, których nie potrafiliśmy powiązać: problemy ze skórą, nawracające infekcje dróg moczowych, przeziębienia, no i to nagłe osłabienie. Po dramatycznym poranku, kiedy się rozgrzała, zaczęła jeść i pić i myśleliśmy, że wszystko idzie ku lepszemu. Odeszła nagle, na rękach mojego męża, który niańczył ją cały dzień. Wracając do domu zastałam wielkiego, łysego, wydziaranego chłopa roniącego łzy nad zawiniątkiem z ogoniastą.
Wczoraj stadko było jak strute, przespały cały wieczór kryjąc się po kątach. Dzisiaj Bezia jest niemrawa, a ja panikuję, że coś jej jest. Też ostatnio dużo choruje i jest najstarsza z labisiów.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Żyjemy, tylko popsułam sobie kręgosłup i od kilku dni leżę plackiem, nie mogę wysiedzieć przy kompie ani ganiać za szczurami. Dzisiaj już lepiej, a potwory wreszcie korzystają w pełni z dobra zwanego "pańcia na zwolnieniu". Palmyra korzysta również z "ukradnę ciastko, pańcia i tak nie może mnie gonić". ;)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Zdrówka życzymy!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Gadzieńka nie żyje. Znowu z zaskoczenia. Wieczorem hasała z Blondyśką pod moją kołdrą, rano nie mogła już wstać i się przywitać. Ogromne raczysko potajemnie zalęgło się w jej brzuchu i dziś wyciągnęło po nią swoje szczypce. Kilka godzin temu pomogliśmy jej odejść, nie mogliśmy jej dać już nic więcej. Pod brzózką robi się tłoczno, a z pozostałymi dwiema starszymi paniami też nie jest za dobrze...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”