Iglaste stadko

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

Maluchy są cudowne, rosną jak na drożdżach, szczególnie Smok, który jest już dwa razy taki jak był gdy do mnie przyjechał :)
Cały dzień chętne do wyjścia z klatki i gotowe na psoty.
Skaczą, szaleją, zanim zdążę otworzyć drzwiczki klatki robią taki raban w środku że aż, obudzone starszaki wystawiają zaspane główki z hamaczków ;) Na wybiegach też jest szaleństwo, podskubują się, uciekają, wyglądają jak dzieci bawiące się w berka :D
A do tego są taaacy śliczni i słodcy że słów brakuje :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Re: Iglaste stadko

Post autor: dimitria »

A jak ma się sytuacja między maluchami a starszakami? Coś lepiej, coś gorzej?
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

Dalej źle, chyba zastosuję trik z olejkiem waniliowym, bo prysznic się nie sprawdza.
Próbowałam Wróżkę (tą trzytygodniową) połączyć z dziewczynami- na wybiegu spokój za to w klatce jatka :-\

Za radą ol. czekam aż Wróżka trochę podrośnie i okrzepnie, i z chłopakami chyba tak samo zrobię. Prób łączenie nie przerwę ale do klatki odwarze się ich wpuścić dopiero jak podrosną.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iglaste stadko

Post autor: Kluska123 »

Trzymam kciuki i życzę dużo cierpliwości i wytrwałości :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

Z łączeniem chłopców jest już lepiej, chociaż z maluchów są tacy panikarze że krzykom i piskom nie ma końca :) za nic tez nie chcą dać się zdominować, stawiają się a czasem sami zaczynają przepychankę :D


Wróżka jest u mnie już prawie tydzień, urosła, ma towarzystwo, ciepło, ładnie je i pije, ale dziś zauważyłam że nosek ma umorusany porfiryną :-\ w dużej klatce w ogóle sobie nie radzi, bardzo boi się dużych dziewczyn a one to wykorzystują i bardzo brutalnie ją iskają :-\
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

W stadkach pięknie się układa ;)

Wróżka już zamieszkała z dużymi dziewczynami, sprawnie wspina się po prętach, a pod poidłem do którego nie sięga postawiłam jej, obróconą dnem do góry miskę- szybko załapała i zamiast "zwisać" z poidła staje na misce :D ma swój ulubiony hamak w którym chowa się jak dziewczyny jej dopieką, ale w okresach spokoju chętnie z nimi śpi :)

Chłopcy też już połączeni, szaleją w dużej klatce :) Jak starszaki toczą bitwę maluchy chowają się w rurze i zerkają ze środka aż zadyma się skończy :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iglaste stadko

Post autor: Kluska123 »

To super, naprawdę wspaniale się czyta tak pozytywne wieści :)
Oby tak dalej :) Mizianko dla całego stadka przesyłam :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

Mój TŻ ze swoją ulubienicą ;)

http://www.youtube.com/watch?v=pzkyrutO8Ug


I jeszcze raz skok Białej ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XuddgWwyA40



Jakość jest słaba ale same skoki chyba dobrze widać :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Iglaste stadko

Post autor: aneczkaa »

Ale akrobatka ;D
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Iglaste stadko

Post autor: Iguta87 »

Szlak by to wszystko trafił, i *&^%^$%^%&^%$#@#$%!!!!

Dziewczyny wypruły flaki wielkiej kanapowej poduszce, podczas gdy mój TŻ siedział obok i oglądał "Mam Talent". Mam ochotę go zabić ale muszę siedzieć cicho bo wygląda na to że jest uczulony na szczury i zaczyna zdawać sobie z tego sprawę. A prędzej się wyprowadzę z powrotem do mamy (!!!) niż oddam choćby jednego.

A tak pilnowałam tych poduszek, bo one są obite tym samym materiałem co sofa, są z kompletu, mama nam ją dała z domu :-\
I tak wiecznie słucham że wydaję kasę na szczury, że one mi wszytko niszczą i w ogóle.

I tak kocham je najbardziej :-* :-* ;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iglaste stadko

Post autor: Kluska123 »

Oj niedobre ogonki, niedobre :( Zawsze możesz zwalić na lubego, zamiast oglądać mam talent mógł pilnować hordę rozbrykanych ogonków miziastych :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iglaste stadko

Post autor: Kluska123 »

Może jakieś zdjęcia Igutkowego Stadka? ;)
Z chęcią bym popatrzyła na słodkie pysiaczki miziaczki :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Iglaste stadko

Post autor: jakuszewa »

Ale Ty masz z nimi wesoło :D A nowe nabytki jakie piękne!!! ;D

U nas łączenie również w końcu zakończyło się sukcesem, Morcik już śpi z 5-tką stada. Szerokim łukiem omija tylko Paradoksa, którego się boi jak ognia... ::) Wystarczy, że tylko się zbliży do niego, a Mort zaczyna drzeć się jak zarzynana świnka...
Zresztą nie ma co się dziwić, nie dość, że waży ok 650g, to jeszcze wiecznie kręci zadymy... Na szczęście tylko do 8 października 8)
Martwi mnie tylko to, że cały czas nie dał się zdominować... Każdy jeden ze stada już pierwszego dnia łączenia leżał na plecach, ale nie Mort... Do tego jest strasznie złośliwy :P Potrafi z górnej półki maksymalnie się wychylić i tak po prostu dziabnąć tego, który siedzi niżej. Dziabnie i automatycznie zaczyna uciekać ;P Taka mała menda, ale jaka przekochana... Jest pierwszy do wychodzenia z klatki, pierwszy do całowania, no synuś po prostu!

W wolnej chwili postaram się porobić jakieś zdjęcia i odświeżyć swój wątek :)

Pozdrowionka! :)
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Re: Iglaste stadko

Post autor: dimitria »

*tumbleweed*
gdzież te zdjęcia? ::)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iglaste stadko

Post autor: Kluska123 »

Igutko moja kochana, czekamy :-* :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”