moje szczupaki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

tak, Harfa, malutka, zwiewna - wlatuje na dłoń i przycupuje na palcu wskazującym, trzymając się pewnie małymi stópkami
jak ptaszek... Ptaszek
i jak on pogodne, ciekawskie, nieustraszone - perpetum mobile
:)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Piękne modelki! I smok wieloglowy ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Nakasha »

Śliczne okrągłe oczka. :D

Kiedyś też spałam ze szczurami, bo rzeczywiście ich przytulanie się i łażenie po mnie w nocy było urocze. :D Ale przeszło mi jak zeżarły 2 komplety pościeli. :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: manianera »

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C03434.jpg - taki smok, to choć dziewic nie zjada, serca niewieście kradnie
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... tkapi4.jpg - patrząc na to kłębowisko nie mogę opanować myśli o tym jakie cudowne miękkie ciepło ogarnęłoby wsuniętą w środek dłoń\
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... rczyk9.jpg - Ur niezmiennie wzbudza tkliwość, a i miło widzieć, że ostatnio bez okularków chadza

Jesienne szczupaczki na listowiu - prześliczne!
A Hugonek przeprzystojny i taki elegancki, wyfraczony w zimowym futerku!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Izabela »

Jedno śliczniejsze od drugiego, nie widomo, który widok najpierw chłonąć
Ale to mnie zauroczyło szczególnie i 2 myśli nasunęło do wyboru "wielka moc w małej łapce" "mała wielka Łapa" :)

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... ndzie2.jpg
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: denewa »

Przepraszam ale nie mogę się oderwać od tej łapinki swoim życiem żyjącej i od tych piętek i zadka wypiętego 8)
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... ndzie2.jpg
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... pyna16.jpg

A dla mnie, tak jak i dla Paula, Bombardziaki-Bonanza to oczywiste skojarzenie ;D

Ratball - super :D U nas by nie przeszło. Pierwsza lepsza odciągała piłeczkę na bok i tak długo obrabiała aż zrobiła z niej "miskę" :P ::) Proceder u nas powszechny

Pozdrawiamy serdecznie i miziańsko ślemy ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: *Delilah* »

Kiedyś też spałam ze szczurami, bo rzeczywiście ich przytulanie się i łażenie po mnie w nocy było urocze. Ale przeszło mi jak zeżarły 2 komplety pościeli
.
Dwa komplety pościeli... hmm, mnie chyba z 10 :)


Z foteczek, napawam się absolutnie hipnotyzującym spojrzeniem Harfy i łapeczkami Ulriki .


A oto najcudniejszy <s>twór, marzenie każdego szczuromaniaka :)
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C03434.jpg

Ślemy buziochy
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Andzka
Posty: 59
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 6:03 am

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Andzka »

Jakie śliczne szczurochy. Jak je widzę to aż się nie mogę doczekać, by mieć własne ogonki. ^^
Ze mną: Minnie, Pestka II, Pysia
Za TM: Pestka, Cleo, Zuza, Miki [*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Nietoperrr... »

Ech ten smok wielogłowy... ::) Takiemu to bym się dała pożreć w całości razem z całą pościelą,jaką mam... :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: *Delilah* »

Ech ten smok wielogłowy... Takiemu to bym się dała pożreć w całości razem z całą pościelą,jaką mam...
:D ;D :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Wit schudł. Jest silny, ale choroba serca postępuje, jeśli to tylko serce (co do czego mam wątpliwości – te dźwięki ...).
Od czwartku na furosemidzie, który mu pomaga, ale leczy. W sobotę planowałam wybrać się do dr Lisieckiej, ale jej nie było; byliśmy w homeo, tam dr twierdzi, że wyczerpaliśmy już opcje i zestaw, który jest obecnie to właściwie wszystko czym można mu pomóc. O rtg się nie pokusił, bo dla niego wszystko jest jasne. Zrobiliśmy dziś na miejscu, jutro po odbiór.
biedny wymęczony Wituś długo uspokajał się na moim ramieniu, długo walczył...
Teraz już się naprawdę o niego boję :(

Na domiar tego Urczyk. Wczoraj nic szczególnego się nie działo, szczuractwo siedziało po kątach leniwe, niedzielne - może po szalonej nocy, która wyprowadziła Frondę aż na przedostatnią półkę regału, ale to Frondę i w nocy. Do południa przespali, odiad zjedli, spali dalej. Po tym jak zabrałam Horpynę z parapetu cały wieczór przespała ze mną na fotelu za plecami, Harfa w rękawie rozwijała paluszki, zwijała … Reszta pod tapczanem lub w koszyku w klatce - Urczyk tam właśnie. Tylko na wymianę szmatek przeprosiłam polegującą gromadkę, która biegiem wróciła do raz odświeżonego legowiska.
Nic nie wzbudzało podejrzeń.
A dziś rano Uruszek zanoszący się mokrym kaszlem, nastroszony, źle...
Z obawy że do popołudnia stan jeszcze się rozwinie dałam jej przed wyjściem unidox.
Po powrocie pierwsze kroki do niej, spała w koszyku sama, w kulkę zwinięta, ale cicha.
U weta - serduszko mocne, żadnych specjalnych szmerów w układzie oddechowym. Co się dzieje ?!
Po przeanalizowaniu przyszło mi na myśl, że może rano coś umknęło mojej uwadze, może to było zachłyśnięcie ???
chociaż nie wyglądało tak, wygldało na ciężko zaprawionego szczurka ...
W każdym razie, ponieważ stawka jest zbyt poważna żeby zignorować to co widziałam i słyszałam rano, doxy na następne dni zostaje w menu Uruszka.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Nakasha »

Biedny Wituś. :( Oby lekarstwa jeszcze długo mu pomagały! :)

Może to rzeczywiście było tylko zachłyśnięcie?...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: manianera »

Oj oby to było zaksztuszenie! Kysz wszelkie inne choróbstwa! Już zwłaszcza od mojego ulubionego Urczyka!

Wituś martwi... ja bym jeszcze z dr Lisiecką skonsultowała, bardzo jej ufam, może coś jeszcze wymyśli dla jego serduszka?

Ach te stworki nasze, żeby tak mogły w spokoju dożywać do słusznego wieku i odchodzić w spokoju, zamiast wciąż walczyć z infekcjami, guzami i innymi paskudztwami... :(
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Nietoperrr... »

Wituuuś!No weeeź!!! ::) Nie strasz,bo tu wszyscy radują się jedynie dobrymi wieściami! ;) Ani mi waż psuć humorów!
ol.,trzymamy zaciśnięte,oby ten fisiol-misiol tak tylko straszył niepotrzebnie i bez powodu... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

U nas też doxy. To taki zły czas dla naszych żuczków, przesilenie jesienne czy zimowe.

Wituś , Urczyku, trzymajcie się mocno! Ol. oczywiscie tez ! Przesyłamy duzo zdrowia!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”