[Poznań] Olli szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[Poznań] Olli szuka domu

Post autor: mataforgana »

Olli
kundelek, urodzony 25.05.2010
standard standard amber spotted niest. hooded

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

adoptowany jako kremowo-biały maluszek z forum, od szczerze mówiąc nie pamiętam już nawet kogo... wyrósł na przepięknego faceta o miłym w dotyku futerku. jest największym czyściochem w stadzie, jego białe futerko jest... naprawdę białe.
Olli jest najmłodszym szczurakiem z naszego niewielkiego już stadka. nigdy nie chorował, nie miał nawet kataru, mimo iż obecnie pozostała trójka moich chłopaków buja się z zapaleniami różnej maści. z charakteru łagodny, wyważony i spokojny. nie jest typem miziaka, który sam pcha się na ręce, ale nie protestuje, gdy obdarza się go czułościami. nigdy nie przejawiał jakichkolwiek agresywnych ani dominujących zachowań w stosunku do szczurów, psa ani ludzi. to raczej ciapa, jego ulubionym zajęciem w czasie wybiegów jest spanie za poduszką na kanapie.

oddam tylko w najlepsze ręce do domku, który zapewni Olliemu opiekę i towarzystwo innych szczurów, a także zobowiąże się informować mnie co jakiś czas o tym, jak się ma Olli (mile widziany temat stadka prowadzony na forum). gdyby znalazł się chętny domek posiadający samiczki, pokryję część kosztów kastracji, by Olli mógł dołączyć do dziewczynek.

dlaczego zdecydowaliśmy się oddać Olliego?
bo nie planujemy już więcej szczurów... Geralt i Anemon mają po 2 lata, dziadzieją mi w oczach, z dnia na dzień, bo potwornie osłabiło ich aktualne chorowanie, Phoenix niebawem dobije do 2 lat i nie wiadomo, czy z jego wadą serca, guzem i obecnym zapaleniem płuc, którego nie możemy doleczyć w ogóle tych 2 urodzin dożyje... Olli z założenia miał być kompanem Phoenixa, gdy Geralt i Anemon odejdą. w tej chwili, kiedy wiem, jak poważny i zły jest stan zdrowia Feńka obawiam się, że Olli prędzej niż później zostanie zupełnie sam... a nie chcę go na tę samotność skazywać - całe życie spędził cudownie dogadując się ze swoim stadem.

Olli nie jest już od dawna maluszkiem, nie ma jakiegoś wypasionego, chodliwego koloru futra, ma zwykłe (piękne) standardowe uszka, ma (cudowne) czerwone ślepka... zdaję sobie sprawę, że znalezienie mu domu może nie być wcale łatwe. dlatego już teraz go ogłaszam...

kto pokocha mojego uroczego Pana Obłoczka...?

:cry:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Vikaaa
Posty: 167
Rejestracja: pn paź 17, 2011 6:09 pm
Lokalizacja: Witankowo (koło Piły)

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: Vikaaa »

Jaki piękny . ♥
A te oczyska . ; **
Napewno szybko znajdzie domeek . ;)
Mymiziaj go ode mnie . ;)
Obrazek
lena1985
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 09, 2011 10:48 am

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: lena1985 »

Ja mogę przyjąć 2, 3 szczurki :) Jeżeli nadal szukasz. Mam 6 szczurków, w tym dwa z czerwonymi ślepkami - Bodo i Barbossę. W razie czego pisz na PW. Tylko że ja z Warszawy, nie wiem, czy dałabys radę jakoś tu podjechać
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: mataforgana »

dziękuję za zainteresowanie - po Olliego zgłosiły się już 2 świetne domki w pobliżu, czekam teraz na ostateczną decyzję pierwszego. jeśli pierwszy zdecyduje, Olli zamieszka w drugim domku na osiedlu obok ;)

temat do zamknięcia :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
lena1985
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 09, 2011 10:48 am

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: lena1985 »

Ojej, to super. Fajnie, że znajdzie dobry domek :) Trzymam za niego kciuki, żeby tam szybko dogadał się z resztą ogonków ;)
Awatar użytkownika
Vikaaa
Posty: 167
Rejestracja: pn paź 17, 2011 6:09 pm
Lokalizacja: Witankowo (koło Piły)

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: Vikaaa »

I jak z domkiem ?
Znalazł się ? ;)
Obrazek
szaffka
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 03, 2010 11:50 pm

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: szaffka »

Olli to maluch ode mnie :) Proszę o informację dokąd trafił
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Re: [Poznań] Olli szuka domu

Post autor: mataforgana »

szaffka, wysłałam pw :)

wątek do kosza - Olli już od kilku dni w nowym kochającym domku, na miejscu w Poznaniu :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”