[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: marts »

Ja odgięłam te pręciki które są zaczepiane i po prostu sobie tak leżą i normalnie da się otwierać górę, to jest naprawdę wygodne ;)

Obrazek

a tył opaskami zaciskowymi:

Obrazek

Obrazek

*nieostre bo telefonem ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Niamey »

Jeżeli klatka jest ocynkowana, ale duża, fajna i tania, to można pomyśleć nad oddaniem jej do malowania proszkowego, jeśli się nie chce mieć ocynku.
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: ozi »

A ma ktoś coś takiego: http://www.klatki.org/klatka-deluxe-80-510162? Bo też się nad nią zastanawiam. Tylko nigdzie nie jest napisane jakie są odstępy między prętami :-\ Też ma otwieraną górę i jest ocynkowana
Obrazek
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: marts »

Ta klatka akurat jest dobra, z tego co wiem bo smeg ją ma i polecała mi, ale nie chciałam takiej ogromnej klatki na swoje wtedy dwa ogony ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: klauduska »

ja się chyba zdecyduję na Toddy Rolla :)
jak komuś się gdzieś rzuci w oczy do sprzedaży to proszę o PMkę ;)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: smeg »

ozi pisze:A ma ktoś coś takiego: http://www.klatki.org/klatka-deluxe-80-510162? Bo też się nad nią zastanawiam. Tylko nigdzie nie jest napisane jakie są odstępy między prętami :-\ Też ma otwieraną górę i jest ocynkowana
Mam taką, tylko większą - 100 cm wysokości. Ma 14 mm odstępu pomiędzy prętami. Generalnie mogę ją polecić, ale przez to że jest składana, trochę się chwieje i ma jakąś taką słabą konstrukcję, więc w niektórych miejscach musiałam podoginać zaczepy i teraz przy każdym rozkładaniu odginać.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Szczur_Albinos »

http://allegro.pl/klatka-szczur-mysz-in ... 51974.html czy taka klatka może być dla 4-5 ogonów.?
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: dusiaczek »

http://szczury.org/viewtopic.php?t=5280 kalkulator, wedle niego: 4
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Szczur_Albinos »

A jeśli bym połączyła z tą co mam.? Teraz jeszcze nie mam tej nowej klatki,ale pytam bo chce aby miały dużo miejsca w klatce (oczywiście są i będą puszczane)
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: dusiaczek »

a jaką masz? i chcesz mieć 5 szczurów, tak?
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Szczur_Albinos »

No mam tą jak to wszyscy mówią chomiczą i na święta będę miała wiekszą właśnie z tego linku mam nadzieje
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: carrie17 »

Wydaje mi się, że takiej długiej klatki z chomiczówką nie ma sensu łączyć (ale to moje zdanie). Tą mniejszą zostaw sobie lepiej na chorobówkę. I z tego co pamiętam, to Ty masz samiczki, tak? Więc może fajniejsza by była klatka krótsza, za to wyższa :)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: dusiaczek »

chmicza tez ma różne wymiary, no ale ok, weźmy jakąs standardową... jako dobudówka może byc na górę, ale to nie powiększy objętości klatki. Zgadzam się również co do klatki wysokiej, samiczki kochają się wspinać.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: carrie17 »

U tego samego faceta znalazłam to: http://allegro.pl/klatka-100cmx80cm-dla ... 22889.html - wyższa (fajniejsza dla samiczek) i tańsza :P no i wg kalkulatora na 7 szczurów oO
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: dusiaczek »

Ale do osiatkowania dla młodziakow.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”