moja Mafia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

Hallux rok to malutko:) powiem Ci ze ja o starości moich ogonów mysle dopiero jak im 2 wybija:) co prawa Muszka i Czerniak maja rok i siedem miesięcy ale zachowuja sie gorzej niż Rozalka i Funia;D

oj tak Gadzia wygląda jak kluska leniwa;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Piękne te Twoje potworki! :-* I konik też cudny. :) Wymiziaj je ode mnie. I już czekam na relacje z piątku. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

a dziękujemy emi:)

wymiziam je bez wyjątku:) konika może mniej bo pewnie teraz przypomina potwora z bagien:D

a co do piatku to juz odwołałam wszystkie piatkowe plany (z wyłączeniem popołudniowej pracy):) i juz doczeać sie nie mozemy (ja i mój tata) bo mama to jak zwykle bedzie gadała...

Ps tata zgodził sie na 7 ogonka ale poki co nie mam nic na oku ale musiałam przyżec ze będe sprzątała łazienkę przez kolejny rok;(
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: moja Mafia

Post autor: Nathan »

Ach, ile wyrzeczeń kosztuje miłość do zwierząt.
No ale łazienka za to będzie krystalicznie czysta. ;D
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

poki nie znajde tego 7 szczesliwca to sadze ze jestem zwolniona z tego paskudnego obowiązku:D znajac zycie tata to i na 20 by sie zgodzil gdyby tylko byly wrunki;) Problem jest w zrzedliwej mamie która ma na nie uczulenie tzn na ich mocz. Poki one sa i jej nie dotykaja jest ok,

Chociaz ma to swoje plusy bo jak chce mame z pokoju wygonić to mafie puszczam 5 min i po sprawie;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: moja Mafia

Post autor: Nathan »

Czyli w tej sytuacji i wilk syty, i owca cała. ::)
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

jednak przez rok bede sprzatała łazienkę... biore jeszcze jedna Pannę od Kasi:)
Rozalka i Funia beda miaały towarzystwo do zabawy i moze przestana mi sie wpijac w rece (wczoraj Rozalia była tak rozbawiona ze jak mi sie wpiła w rękę byłam w stanie ja podnieść:D)

Zdjęcia ukradzione od KasiR
Obrazek
Obrazek

mysle teraz nad imionami dla panienek zależały mi zeby miały imiona z jakiegos filmu np z Gwiezdnych wojen czy jakisjs bajki Disneya:) może jakies pomysły?

tak z innej beczki:) moja mamusia sie wczoraj udała tak stała sobie dziewcznyny biegały patrzy na Funie i Rozalie i z tekstem "bys je umyła zobacz jakie maja brudne nosy"

Gadzi sie poprawilo troszke tzn czuje sie lepej jest aktywniejsza:) guz nie rosnie i nie przeszkadza:)
Czerniak juz na stałe mieszka poza klatka, niestety tego szkodnika Muchy nie moge tak zostawiac bo jak wracam to mam syf w pokoju jakby tornado sie przetoczylo...
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: moja Mafia

Post autor: Afera »

Niebieściak dumbouchy jaki cudowny!
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Mi do niebieskiej panny pasuje Arielka. ;) A do czarnuszki Gucia (od Gucia z "Kopciuszka"). ;) Ale to tylko moje głupie pomysły. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

i kto tu trzyma kciuka w buźce?
poprostu zwariowałam:D
Obrazek
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

O, jaka dzidzia! :-* Przypomniało mi to jak kiedyś Felka spała z ogonkiem w pyszczku. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: rainbowbox88 »

Gadzina jest najśliczniejsza na świecie! :D wymiziaj ją ode mnie :)
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: moja Mafia

Post autor: Nathan »

O, jakie słodkie bobaski!

Jeżeli chodzi Ci o wybór żeńskich imion z Gwiezdnych wojen, to może Leia i Padmé?

Ja na Twoim miejscu chyba kontynuowałbym schemat zgodny z poprzednimi mieszkankami (Kluska, Pralka, Cola, Parówka) i miałbym pełną skalę możliwości, np:

Lodówka, Szafka, Płyta, Wanna, Doniczka, Spłuczka, Wycieraczka, Nogawka, Skarpetka, Firanka, Zasłona, Lampa, Łyżka, Szczotka, Miska, Igła, Agrafka, itd...

Jak widać w domu nie można narzekać na brak pomysłów na kolejne imiona. ;D

Gdybym to ja był opiekunem kolejnych szczurzyc, bez wątpienia zastanawiałbym się nad Jolką, Heleną, Cassie, Cassandrą, zaś w przypadku chłopaków: Steve, Steven - jako że powaga w brzmieniu ludzkich imion przypisanych szczurzym pociechom (w moim odczuciu) oscyluje na krawędzi codziennego humoru. :D

Przeglądałem na Forum listę wykwintnych imion, lecz moim zdaniem wiele z nich są werbalnie przejaskrawione i nie brzmią najlepiej.

Kiedy te nowe pięknotki trafią do Twoich rąk? 8)

Pozdrawiam serdecznie,
Nathan
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Z tego co się orientuję, to malce będą u Sylwii w piątek :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: moja Mafia

Post autor: Nathan »

Łee, to już niebawem poszerzy się grono maluchów, a i przy okazji łazienka będzie lśnić. :)
Oj, coś się zdaje, że pomoc Twojej mafii, Sylwia, będzie jak najbardziej wskazana na chłodne spojrzenia ze strony mamy. ;D
Mimo wszystko wierzę, że maluchy się szybko w domku zaklimatyzują, i że z łączeniem nie będzie problemów.
Wycałuj nowe ślicznotki ode mnie. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
N.
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”