kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Vesper »

Ja to jedynie w uszach mam. A robiła mi znajoma pielęgniarka. ;D Ale i tak rzadko jakiekolwiek kolczyki noszę.
Kiedyś myślałam nad przekłuciem języka, ale naoglądałam się różnych zdjęć z komplikacjami po zabiegu i zrezygnowałam.
A teraz jakoś mnie nie ciągnie do piercingu. ;)
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
DirectionSky
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:03 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: DirectionSky »

Paul_Julian pisze:Zakażenia nie biorą sie z syndromu zestrachanych panienek. Za to biorą sie z niewiedzy.
Proponuję Ci zrobić badanie na HIV i zółtaczkę dla spokoju sumienia. Zresztą ta sama propozycja do tych , którzy kiedykolwiek kłuli sie sami bez zachowania sterylności sprzętu i stolika.
Nic mi nie jest. Dbam o zdrowie. I naprawdę podajesz skrajne przypadki.
Wiem skąd biorą się zakażenia, ale najwidoczniej nie zrozumiano kontekstów w poście.
Nie mam zamiaru się z nikim sprzeczać, ale XXI wiek dał w dyńkę do przesadyzmu i się trochę w głowach poprzewracało. Ale to temat rzeka.
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: mini »

DirectionSky pisze:Nie wiem, ale mam wrażenie, że twój umysł jest bardzo zamknięty i stereotypowy.
Nie pasował mi kolczyk, a nie agrafka.
A pomysł stąd, że mój byt ograniczał się do siedzenia ze znajomymi przy jabolu i starym punku. Muszę dalej tłumaczyć?
Niczego nie przekłuwałam w studiu, ba, przyjaciółka ma 26 kolczyków, wszystkie robiłam ja, żadnych zakażeń i przewrażliwień - czyt. syndromu zestrachanych internetowych panienek nie wiedzących nic o piercingu. :)
Taaa.. Mam zamknięty umysł bo uważam, że robienie sobie dziur gdzie popadnie agrafką, po alkoholu jest co najmniej głupie ::)

Wyobraź sobie, że też słucham punka, chodzę na koncerty i pijam tanie wina. Ale najwyraźniej mam tyle oleju w głowie aby szanować własne ciało i zdrowie i nie robić takich rzeczy sobie oraz znajomym.
To jest kwesta dojrzałości, nie subkultury.

I nie mieszaj do tego XXI wieku. Bo właśnie w tej kwestii - higieny, wysokich standardów w salonach piercingu i tatuażu - takie zmiany są tylko i wyłącznie da dobre.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

DirectionSky pisze:
Paul_Julian pisze:Zakażenia nie biorą sie z syndromu zestrachanych panienek. Za to biorą sie z niewiedzy.
Proponuję Ci zrobić badanie na HIV i zółtaczkę dla spokoju sumienia. Zresztą ta sama propozycja do tych , którzy kiedykolwiek kłuli sie sami bez zachowania sterylności sprzętu i stolika.
Nic mi nie jest. Dbam o zdrowie. I naprawdę podajesz skrajne przypadki.
Wiem skąd biorą się zakażenia, ale najwidoczniej nie zrozumiano kontekstów w poście.
Nie mam zamiaru się z nikim sprzeczać, ale XXI wiek dał w dyńkę do przesadyzmu i się trochę w głowach poprzewracało. Ale to temat rzeka.
Nie podaję skrajnych przypadków. Czy ta "uczennica szkoły średniej ;)" w Twoim profilu to tak naprawdę czy robisz sobie z nas jaja? Bo twoje posty wskazują na to, ze tę szkołę średnią to albo powtarzasz któryś raz z kolei, albo dopiero co ją zaczęłaś.

Żółtaczką mozesz sie zarazic niemal wszędzie , nie tylko od źle wykonanego piercingu. Dbanie o zdrowie nie ma tutaj nic do tego.

Następne posty w takim stylu pofruną do kosza, mądralo.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Paul, nie przejmuj się, bo szkoda czasu!
Sam widzisz- grunt to bunt, punk & tanie wino. Obalić system, a skoro system zakłada higienę, odrzucić trzeba higienę ;)

Z drugiej strony to obraz polskiego społeczeństwa i stanu niewiedzy/ ignoranctwa jeśli chodzi o śmiertelne (!) choroby.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

taaa , wczoraj widziałem na youtube jak małolaty sobie septum robią. Masakraaaa....

Btw. Gdzie jest Karolajn i jej kolczyk w języku ? :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
sank
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 07, 2011 1:43 pm
Lokalizacja: poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: sank »

Ja mam kolczyki:
3-prawe ucho
2-lewe ucho a do kompletu
Smailey i septum ;D
Kiedys mialam jeszcze w wardze:p
Szczurki: Rina[*] i Coco
Świnka morska: Nutka[*]
Psy: Bakster[*] Zora[*] Cookie
Koty: Pędzelek[*] Boniol[*] Joker[*] Persolela
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

Przebijanie nosa agrafką? Raz, że ała a dwa, w życiu bym na to nie wpadła. Jednak cenie sobie moje zdrowie... Nie wiadomo co za syf tam może być... Za czasów głupiej młodości kułam się kolczykami których nie sterylizowałam i ciesze się, że jakiegoś świnstwa nie złapałam. Teraz czy się dziurawię u koleżanki czy u piercera to MUSI być wysterylizowane, nie ma innej opcji. To tak jakby wytatuować się igłą po właśnie poznanym koledze.
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
OneLastRat
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 28, 2011 5:10 pm
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: OneLastRat »

Ja mam aktualnie zwykłe dwa w uszach (było 9 ale reszta pewnie zarosła dawno) + sternum + takie coś o czym wam wcale nie powiem ;D Czyli poza uszami publicznie niewidoczne a cieszą ;)
Ze mną: Asmodeusz, Felix, Nefer, Rubin, Ghost, Szynszyla
+ Baron von Uowiec - nowy nabytek <3

Po drugiej stronie: Nero
[*] Szczur [*] Jess [*] Marcel [*] Kapsel [*] Wafel [*] Bezimienny malec [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: monisiaxp »

Mam 4 dziurki w lewym uchu. W tym 3 własnej roboty.
Marzy mi się kolczyk z brodzie i pępku <3

[img]<script%20src='http://img703.imageshack.us/shareable/? ... ><noscript>[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6361 ... 163440.jpg[/img]</noscript>[/img]
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: monisiaxp »

Obrazek
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

W wardze kolczyk jest świetny :) Tylko jak wcześniej ktoś pisał- dziąsła. Jak nosiłam labreta to po pół roku zaczęłam się bać, że zęby mi powypadają tak mi ocierał po dziąsłach :-\ zmieniłam na twistera i jest w miarę ok, chociaż trzeba uważać żeby wargi jakoś nie uszkodzić bo jak spuchnie to paskudnie się wżyna i bardzo nieprzyjemnie boli. Co do pępka to w sumie też fajny, ale od kiedy mam nową pracę strasznie mnie irytuje (ach, to zahaczanie kolczykiem o skrzynki z piwem :P), ale nie wyjmę bo go uwielbiam ;) Grunt to przebijać u kogoś kto się na tym zna i wie co robi ;)
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: sylwiaj »

ehh ja to kiedys miaam we brwi, w wardze i w pępku - niestety narzeczony nosem kręci;/ teraz tylko pępek i 3 dziurki ww jednym uchu;/ ale jedno jest pewne to jest uzależniające;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: freesound »

Ja miałam 5 w uchu, zostały już 2/3. Nie wiem czy ta 3 już zarosła. No i przy dolnej wardze miałam, ale paru miesiącach musiałam zrezygnować, ponieważ dentysta powiedział mi, że obniża mi on dziąsła w zębach. Grozi to odsłonieniem korzenia, przeszczepem dziąsła w to miejsce bla, bla. Wydaje mi się, że każdy by zrezygnował z kolczyka w takim wypadku - ważniejsze zdrowe i ładne ząbki :D
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: akzi »

ja mam kolczyk w nosie , w uszach po 1 ale w lewym uchu mam 3 dziórki :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”