moje pulpety kochane ;DD

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

Dziewczyny spędziły noc w tej mini klatce budziłam się kilka razy i sprawdzałam co robią to raz widziałam jak spały dotykając się a potem z 2 oddzielnych stron. Dziś ok 11 wsadziłam je już do normalnej klatki i myślę ,że będzie ok :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: Igaśka »

To super ,że się dogadują :D
Ja czekam na fotki ;D
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

I są fotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek wczoraj w małej klatce :)

Teraz śpią jeszcze fajniej bo Zefirka położyła głowę na szyje Zuzy ;D
Na razie klatka uboga ,żeby się nie rozlazły ,ale jutro już im fajnie umebluje umebluje ;)
I wiem ,że miejsce klatki beznadziejne ale tata już załatwia półkę na klatkę :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: sylwiaj »

matko zakochałam się! jaka piękna szkarada! masz najpiekniejszego szczura na swiecie! uwielbiam takie wyczesane fuzzy;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: Jay-Jay »

zabijcie mnie i wskrzeście aby mnie zabić jeszcze raz
śliczny jest ten twój fuzz :-* inne oczywiście też przepiękne :P
Obrazek
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

Dziękujemy ::)
To takie śliczne ale wredne< dla Zefirki> z ADHD. Ona się zaczęła znęcać nad Zefirą. Ostatnio widziałam jak się bawiły w "chowanego" < Zuza na hamaku, Zefira pod hamakiem, Zuza pod hamakiem , Zefira na hamaku itp. > Zefira próbowała się schować przed Zuzanną a jak ta ją znalazła piski ,wrzaski ja lecę do klatki a młoda na plecach a Zuza na niej i tak 1000 razy. Rozumiem kilka razy jej pokazać ,że ona jest alfą ale one tak się zachowują cały czas młoda się próbuje przed nią chować a ta ją na plecy. I lata po tej klatce skacze w tą i s powrotem i na Zefire hop. A potem na wybiegu oczywiście mnie wykorzysta ::) Ale mi to nie przeszkadza :P może mniej się będzie nad młodą znęcać :P
A i jak widzę, że za długo znęca nad młodą to ja ją hop na plecy i wtedy się uspokaja ale za jakiś czas znów musze powtórzyć czynność .
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: Jay-Jay »

i co tam u paskud
Obrazek
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: fanta&pepsi »

O jejku! ale cudowne stworzonka, zazdroszcze stadka:) mizianko od nas : *
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

U nas jakoś idzie. Jeżdżę z Demonem na zastrzyki i po nich ma lepszy apetyt. Codziennie daje mu Nurti Drink.... on tak okropnie schudł ,że mogłabym mu wszystkie kości policzyć.. :-[
Z Edwinem tez byłam u weta osłuchał go i nic nie słyszał, znów wyszło ,że jestem przewrażliwiona :P Ale ja i tak słyszę jak chrumka to jak będziemy jechać do Olsztyna to zabiorę go ze sobą i zajedziemy do weta ;)
Zuza z Zefirą się nadal ładnie dogadują ,ale nie są best friends forever... bo rzadko śpią koło siebie aż mam ochotę im wszystko wywalić z tej klatki i zostawić tam może z jeden koszyczek ::) Żeby były na siebie skazane ;D
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

fanta&pepsi dziękujemy :) ogony właśnie wy miziane :)
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

ehhh... Demon zaczął siusiać na czerwono :'( Zaraz zadzwonię do weterynarza z Olsztyna i się skonsultuje co i jak.... I pojadę do Ostródzkiego weterynarza , na zastrzyk < mam nadzieje ,że nie ostatnii :'( >Pierwszy raz tak bardzo boje się pojechać do weta.. :-[
Hymm, a myślicie ,że od czego może mieć czerwone siuśki ? Bo jak jest ,że człowiek dużo kaszle < chyba przy gruźlicy ? > to zaczyna kaszleć krwią bo te pęcherzyki płucne pękają... to może mieć to co się dzieje u Demona spowodowane tym ,że np pęcherzyki płucne popękały czy od czegoś innego ? ???
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: fanta&pepsi »

A nie jadl może przed tem buraczków czerwonych albo pił cherbate? takie pokarmy też mogą zabarwiać mocz.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

Niestety nie >:( kurde ! Moim zdaniem to krew , teraz ma tam taką małą otoczkę z zaschniętej krwi (?)
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: fanta&pepsi »

No to są jakieś problemy z nerkami :/ Jak najszybciej do weta!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: moje pulpety kochane ;DD

Post autor: pray »

Byłam u weta już wczoraj ;)
Ostródzki powiedział mi : nie da się określić przez co tak się dzieje, a z uśpieniem poczekamy jak przestanie chodzić ,jeść, pić itp < nie to ,że chce go usypiać ale nie chce go męczyć> dostał steryd i do domu.
Z Olsztyńskim rozmawiałam przez telefon i się dowiedziałam ,że steryd osłabia organizm i mogła się wdać infekcja pęcherza. Nie wiemy co się dokładnie dzieje w jamie brzusznej więc nie mamy pewności co to dokładnie jest. Mam się przejechać do weterynarza i poprosić o antybiotyk. Jeśli to nie pomorze to niestety nic :'(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”