Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: tahtimittari »

valhalla pisze:Tak, mam już kolejne postanowienie - na DT brać samiczki, żeby mnie już nie kusiło :P
Dlatego ja tymczasów nie biorę, bo bym nie wytrzymała i wszystkie by były u mnie ::)

I ja już aż zacieram ręce, że Limfocyta dorwę jutro rano i będę miziać, miziać, miziać >:D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

tahtimittari pisze: I ja już aż zacieram ręce, że Limfocyta dorwę jutro rano i będę miziać, miziać, miziać >:D
Ok, tylko daj mi znać, zanim się zapomnisz w tym mizianiu, bo ja pierwszy raz wysyłam szczura w taką daleką podróż (wprawdzie odbierałam aguty z takiej samej trasy, ale co innego wysłać, a co innego odebrać) i mam lekkiego stresa, żeby wszystko poszło dobrze :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

No i moja piątka biega sobie właśnie razem :D Wrzucę potem filmik.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: tahtimittari »

valhalla pisze:
tahtimittari pisze: I ja już aż zacieram ręce, że Limfocyta dorwę jutro rano i będę miziać, miziać, miziać >:D
Ok, tylko daj mi znać, zanim się zapomnisz w tym mizianiu, bo ja pierwszy raz wysyłam szczura w taką daleką podróż (wprawdzie odbierałam aguty z takiej samej trasy, ale co innego wysłać, a co innego odebrać) i mam lekkiego stresa, żeby wszystko poszło dobrze :)
Zamelduję się oczywiście jak tylko z nim przyjadę do domu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

http://www.youtube.com/watch?v=E2ijQy6Cmvc

;D Mały wzbudził zainteresowanie swego przyszłego stada. Szczególne względy okazały mu aguty ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: madziastan »

Ojaaa <3 Fajny filmik i piękne maluchy! Aż zastanawiam się nad kolejnym szczurem :>
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: madziastan »

I jakie ooogroooomne chłopaki! Aż chcę żeby Robin był takim pulpecikiem!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Entreen »

Ale jaki czilałt! Mam nadzieję, że u mnie łączenie przebiegnie podobnie spokojnie ::) zwłaszcza przy przebojowym Wągliku.

Ale to taaaaaki szkrabek! zwłaszcza przy tym kolosie czarno-białym drugim, taki uroczy kontrast XD.
Myszeczka taka :)

(bardzo lubię ten utwór, który dałaś jako podkład :) )
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

No właśnie... przy Czmysiu to taka myszka :D Niech to będzie przestrogą dla małego kapturka, jak bardzo można się upaść na dobrym żarciu i przy takim lenistwie ;)

Czmyś jak zwykle przy małych szczurkach, był lekko zdezorientowany ;) Aguty najbardziej się zainteresowały maluchem. Bez przerwy mu zaglądały pod ogon i lizały jajka :P

Mały pomieszka jeszcze z braćmi, ale chcę już wybiegi robić mu wspólne ze stadem, żeby się przyzwyczajali do niego.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Afera »

Świetne wieści. :) Cieszę się, że zostawiasz sobie jednego malucha. U Ciebie będzie miał świetnie. :) A filmik świetny, podziwiam Twoje aguty, od zawsze marzy mi się agut i jakoś nie mogę swojego marzenia spełnić...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Jay-Jay »

fajne że zostaje jeden z DT
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Mimo, że mały wciąż mieszka z braćmi, to biega z moim stadem - i fajnie... tylko chłopaki mu spokoju nie dają ::) Nie, że jakaś agresja, bo na pewno nie. Po prostu nie dają mu ani chwili w miejscu posiedzieć, łebki pod ogon i dalej mu jajca lizać... gdzie się nie ruszy, to znowu to samo :P

A dziś opuściły mnie dwa DTciaki... jakoś tak pusto i smutno, ale wiem, że będą szczęśliwe :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Afa1811 »

Mały wygląda jak myszka w porównaniu do twoich ogromnych chłopców ;D szczególnie śmiesznie wygląda przy Czmysiu ;p
Mi mówisz, że się doszczurzam w szybkim tępie a u Ciebie widzę też GMR szaleje ;)
Mam dobry pomysł, zostaw małemu braciszka, dwóm malcom będzie raźniej i nie będą się tak nudzić :D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Afa1811 pisze:Mały wygląda jak myszka w porównaniu do twoich ogromnych chłopców ;D szczególnie śmiesznie wygląda przy Czmysiu ;p
Mi mówisz, że się doszczurzam w szybkim tępie a u Ciebie widzę też GMR szaleje ;)
A tam szaleje... ostatnie szczury były we wrześniu :P Wcale tak często nie przygarniam... a 5 to ładna liczba :)

A mały faktycznie wygląda jak myszka, ale chłopcy traktują go bardzo delikatnie. Niemniej wkurza go to lizanie po jajkach i zwiewa, jak robią się nachalni...
Afa1811 pisze:Mam dobry pomysł, zostaw małemu braciszka, dwóm malcom będzie raźniej i nie będą się tak nudzić :D
I dlatego z ostateczną decyzją czekałam, aż pozostali znajdą domki, żeby mnie taka opcja nie kusiła ;) Nie, nie. Aguty są jeszcze młode duchem i mają mnóstwo energii, więc mały nie będzie się nudził. Starszyzna pewnie d... nie ruszy, ale za to przytuli malca w chłodny zimowy dzień. A u Czmysia można się przytulić do całkiem sporej powierzchni :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Uroczyście oznajmiam, że maluch otrzymał imię Mlekołak :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”