Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smutnik :(

Post autor: zyberka »

Aferson pisze:Mnie rozwala nadchodząca sesja... wywalą mnie z tej uczelni na zbity pysk. ;/
sesjaaa... mnie się zaraz kończy a jeszcze niczego nie zaliczyłam :/
Awatar użytkownika
Cossette
Posty: 133
Rejestracja: wt sie 02, 2011 7:41 am
Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Cossette »

sesja + kompletny brak kasy. ;(
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

A ja nie mam żadnej sesji, bo mi się ciągle studia ciągną... powinnam się obronić parę miesięcy temu, rodzina mnie już męczy co chwilę, a ja nadal w lesie ;/
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: sylwiaj »

a ja musze sie wziac za powazne przemyslenia wzgledem narzeczonego nim bedzie za pozno;/ Mucha niemalze konajaca ja czyszcze ja z krwi a on do mnie "czy moge skonczyc juz bo go to brzydzi", wie ze Mucha jest osłabiona i wyziebiona z powodu utraty krwi a on majac w d... mnie i zwierze otwiera okno na szerokosc - zero współczucia empatii czegokolwiek. Na dokladke wszyskie złe rzeczy dzieja sie jak jestem u niego;/
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Mnie dobija były narzeczony + sesja + brak kasy.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Paramor
Posty: 91
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 8:33 am
Lokalizacja: Okolice Lublina.

Re: Smutnik :(

Post autor: Paramor »

A mnie dobija fakt , że moje ogonki mają problemy ze zdrowiem,a co za tym idzie wizyta u weterynarza , a to prowadzi do wydania pieniędzy , których nie posiadam , a do tego wiele innych problemów : (
Moje szczurzaste : Tosia , Frania
Za TM : Bunia [*][/b]
torba
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 10, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Glasgow

Re: Smutnik :(

Post autor: torba »

Ja już całkowicie się załamałam. Dzisiaj cały dzień przepłakałam, nie przespałam normalnie całej nocy od kilku tygodni. Od 30go grudnia straciłam aż 5 szczurasków, a kolejna mysia nie trzyma się za dobrze po operacji. Już nie wiem co robić. Ciągle mam wyrzuty sumienia, że czegoś nie dopatrzyłam, za późno zauważyłam, źle się opiekowałam. A przecież wszystko co robię, robię dla nich, znajomi się ze mnie śmieją, że bardziej dbam o moje bobaski niż o siebie. I co z tego? Ja tak bardzo je kocham, oddałabym wszystko, żeby żyły, a one się uwzięły i chorują. Strasznie mi smutno a nie mam kogoś kto mnie w tej sytuacji zrozumie. :'( :'( :'(
Moje Potworki: FrankPisklakBouliMiloBibiBoobooLilyMillaMayaKahluaBaileySherida
Aniołki: PysiaMisioMosiekKropaSreberkoFredCocaColaPysia2ŚnieżynkaMosiaUszekMałyBukaPepsiMysza[*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: sylwiaj »

a ja jestem zła i wkurzona jednoczesnie
mam konia i za pensjonat mam płatność do 10 a dzisiaj zadzwonił własciciel stajni z pretensjami ze juz 7 i ze on kasy nie ma chociaz na 10 sie umawialismy - to samo zreszta mu powiedziałam
a ten do mnie z k****mi a na koniec słuchawką rzuca;/
u takiego buraka konia nie bede trzymała i teraz kolejny problem weź tu znajjdz stajnie która ma łąki pod warszawa i sensowną cenę;/
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Smutnik :(

Post autor: Afera »

A wiecie co mnie mnie denerwuje? Denerwuje mnie to, że tracę swój czas na uświadamianie ludzi skąd i dlaczego się bierze zwierzęta, pokazuję przykłady, podpieram się argumentami, jestem miła, spokojna i życzliwa... czuję, że spełniłam jakąś misję widząc, że dana osoba coś pojęła, a za chwilę patrzę... taka osoba kupiła szczura w zoologu, do tego zaciążoną samicę i z tego się cieszy. Mało tego ma fatalne warunki. Po zwróceniu uwagi obraża się i atakuje mówiąc, że ona uratowała to biedne stworzonko i te maluszki i zrobi i tak po swojemu... k**** wiecie jak to wkurza? Do tego mówi jeszcze, że ja wytykam palcami to, że kupiła zamiast adoptować - a nie adoptowała bo... nie stać ją na transport z drugiego końca Polski. A na karmę dla 12 szczurów stać? Nie mówiąc o reszcie zwierzyńca... To już nie pierwsza taka sytuacja... ostatnia ekstremalna miała kilka miesięcy temu kiedy tak samo uświadamiałam pewną dziewczynę, była u mnie w domu, widziałam moje szczury wydawała się wszystko pojmować "tak tak, zrobię tak, kupię dużą klatkę"... a potem co? Dziewucha jednego szczura wypuściła między bloki a drugiego prawie zagłodziła na śmierć... Boże, że też patrzysz a nie grzmisz...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: sylwiaj »

matko Aferson skad Ty takie gwiazdki bierzesz?
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Smutnik :(

Post autor: Afera »

Nie wiem, same się do mnie przyklejają chyba, by uprzykrzyć mi życie... podobnie jak bezdomne psy do tego husky, którym nie mogę dać domu ani wspomóc finansowo... pomimo, że bardzo chcę, bo stadko husky jest moim marzeniem.
Do tego zdążyłam już oblać egzamin z ekonometrii... a jutro mam mega poprawę z głupiego MSG i muszę się uczyć, a sąsiada na tym samym piętrze dzisiaj spięło do wymiany drzwi...
9 duszyczek za TM [*]
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Veerena »

Zgubiłam ostatnio portfel. Wiem gdzie, ale za nim się spostrzegłam to był już w czyiś łapkach. Znalazł go chłopczyk :) i oddał :) prawie wszystko było na miejscu oprócz mojej karty do bankomatu. Prawdopodobnie wcześniej na uczelni ją zgubiłam. Nie zastrzegłam od razu, bo w sumie miałam grosze, które przelałam na Tż'ta konto. Po drugie liczyłam, że ktoś odda mi ją (tak wiem jestem naiwna). Wczoraj weszłam na konto patrzę i jestem k..... na minusie >:( Ktoś sobie nakupował biletów mpka grrrrrrrrr
Jestem ciamajdą...
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Denerwuje mnie ten kompletny brak czasu. Jestem zmęczona, zestresowana, nie śpię po nocach...
Jeszcze śmierć Filipa całkiem mnie dobiła...
Muszę być silna dla reszty stada... ale ja nie potrafię już odnaleźć sensu w tym wszystkim :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Chcą mnie zapisać do psychiatry... :'(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: Licho »

Kluska123, uszy i ogon do góry. Śmierć przyjaciela zawsze jest zdarzeniem dobijającym, musisz trochę ochłonąć i to jest zrozumiałe. Stado nie da Ci za bardzo odpocząć, bo ze szczurami tak już jest, że cieszą i smucą jednocześnie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”