[PARALIŻ] prawa połowa ciała

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Judyta
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 22, 2005 6:48 pm

[PARALIŻ] prawa połowa ciała

Post autor: Judyta »

:cry: pomozcie bo nie wiem co robic moja dwu miesieczna szczurzyce sparalizowało!!
biedactwo ledwo chodzi bo cały czas przewraca sie na prawa strone... nawet głowke jej skreciło w prawa strone...
mam nadzieje ze jej przejdzie bo ona jest jeszcze taka malutka!!! pomozczie co mam z nia robic!!!
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: jutka »

Czy byłaś już u weterynarza? Co powiedział?
Skrzywienie głowy i paraliż mogą być objawem zaawansowanej mykoplazmozy, może to być też coś innego - np. zapalenie ucha środkowego, wylew czy krwiak, ale na forum tego nie określimy - musi ją obejrzeć dobry wet.
Tutaj http://szczury.org/index1.php?podstrona=choroby3 znajdziesz spis polecanych weterynarzy.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: Dixi »

Po pierwsze my tu niestety nic nie pomożemy, dlatego biegnij ze szczurem do weta!!! Powodzenia, trzymam kciuki.
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: limba »

Boshe bieeeegiem do weta....!!!!!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: Ania »

Judyta - skąd jesteś?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: ESTI »

I co z maluchem...odezwij się...
Obrazek
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: czarny mag »

do veta do veta do veta. Jak wrócisz to coś napisz. Wresz ie moge cos poradzić.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Judyta
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 22, 2005 6:48 pm

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: Judyta »

Jestem z Krakowa! Dzieki wam wszystkim!!! byłam u weterynarza moje biedactwo dostaje zaszczyki juz drugi
dzien!!! lecz niestety prognozy na przyszłosc nioe sa najleprze nie mozna do konca stwierdzic co jest malej bo to jest malutkie zwierzatka!!! weterynarz ma tylko nadzieje i ja zreszta tez, zeby to nie było zapalenie mózgu ani wylew!!! kolejna wizyta czeka mnie po swietach... wtedy sie wszystko rozstrzygnie!!! mam nadziee ze bedzie z nia dobrze!!! biedna musi sie tyle nameczyc
i nacierpiec!!! dostaje trzy zastrzyki dziennie i to strasznie bolesne!!! jeden to witamina B12 trugi to antybiotyk a trzeci to jakis metanabolik!!! gdybyscie widzieli jak piszczy i jak jej lezki plyna u weterynarz jak malutkiemu dziecku!!! Pozdrawiam was wszystkich wraz z waszymi malymi podopiecznymi!!! mam nadziejw ze wasze ogonki to nie spotka!!!
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: limba »

Trzymamy kciuki za mala...usciskaj ja od nas(mnie i dwoch moich potworkow)..mam nadzieje ze mimo tych cierpien malej sie poprawi...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
sWeeT
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 04, 2005 12:04 am

:(

Post autor: sWeeT »

Tak mi przykro...mam nadzieje, że bedzie wszystko dobrze!!!! trzymam kciuki za twojego szczurka :(....
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[PARALIZ] prawa połowa ciała

Post autor: Nakasha »

Szkoda by było, to taki młody szczurek :( Oby weterynarz znał się na rzeczy.... jak nie - trzeba będzie pomyśleć nad jego zmianą... eutanazja jest tylko ostatecznością...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”