Nasza rodzinka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

Co za maniery.. Mój szczur się przedstawia, a ja ani myślę ;D Pokuta odmówiona, post w trakcie pisania :)

Obrazek

Mam na imię Karolina. Mam 21 lat, mieszkam w Przemyślu (tym w woj. podkarpackim) i jestem na drugim roku studiów Architektury :) Moje pasje to fotografia (dlatego będę Was zasypywać zdjęciami pierdółek, robaczków, kwiatków...), konsole i motocykle, a moje życie - szczury. Po dziwnej minie mojego chłopaka dopisuję - on też ;D

Mikami już się przedstawiła, więc nie będę się więcej o niej rozpisywać, bo jej ego podskoczy, podrzucę tylko trochę więcej zdjęć :)

To moje maleństwo, kiedy było jeszcze wtedy przestraszonym maleństwem :)
Obrazek
Tu już bardziej wyrośnięta:
Obrazek
I obecnie mocno wyhaszczona :)
Obrazek

Jestem na etapie szukania jej przyjaciółki, najchętniej dwóch :) Niedawno straciła siostrę, która pomimo wysiłków doktora i moich domowych zabiegów nie wygrała z chorobą :'( Była przekochanym słońcem, zawsze skorym do zabawy, zawsze radosnym...
Obrazek


Moją kolejną pasją, o której nie napisałam wyżej, jest rysowanie. Podrzucę Wam kilka z moich prac, które udało mi się zachować :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
W najbliższym czasie podrzucę resztę :) ( Żądam zachwytów ;D ) Piszę o tym, ponieważ w bazarku w niedługim czasie znajdzie się moje ogłoszenie, w którym proponuję namalowanie Waszym zwierzakom portretów. Cały dochód ze sprzedaży pójdzie na nową klatkę dla Mikami i jej przyszłej rodzinki :)

Bardzo serdecznie i ciepło pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: papala »

Zazdroszczę talentu!
Mizianko dla szczurzynki :)
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: anka10321 »

Piękne rysunki!! I słodka sczurzyna, powodzenia w szukaniu koleżanki :)
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

I stało się! Dzięki wielkiemu sercu Rajuny doczekaliśmy się nowej lokatorki :)

W dniu przyjazdu, zmęczona po długiej podróży:
Obrazek

I dzisiaj, na początku niepewnie...
Obrazek

Po chwili coraz odważniej :)
Obrazek Obrazek

I tak już leżą, w transporterku. Za chwilę będziemy zapoznawać się z klatką :)
Dziękuję Ci bardzo Noovaa za pomoc w łączeniu i odpowiedzi na wszystkie pytania "zieleniaka" :) Ja wiem, że panikara jestem... ;D

Mój tż w tej chwili siedzi z nosem przyklejonym do transporterka, patrzy na malucha wielkimi oczami i powtarza w kółko "ale ty masz piękne oczy" i "śliczne masz te oczy...". Nawet ja takich komplementów nie słyszałam nigdy... ;D
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: noovaa »

Może czas pomyśleć o czerwonych soczewkach dla Ciebie :> ... będzie Cię wielbił i w ogóle :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

Haha a wiesz, że o tym nie pomyślałam? :)
Młoda to już miłość mojego tż, takiego wzroku u niego nigdy nie widziałam ;D Ale imienia dalej nie wymyślił i obawiam się, że poprzestanie na szczurze o imieniu... Szczur ;D
niekochanaxxx
Posty: 77
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 9:34 am
Lokalizacja: nowy sącz,Kraków

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: niekochanaxxx »

Slicznie :D Przytulaja sie;) Oby tak dalej:)
Ze mną: Frania, Miecia, Zosia.
Odeszli: Franek, Nessie... :((( [*]
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

Więcej newsów :)
Jeszcze wczoraj dziewczyny zostały z transporterka przeniesione do klatki. Z początku była masa fukania (głównie ze strony Mikami) i krzyków (ze strony Szczura <-- tak, ma na imię Szczur >.< ). Tż siedział z nosem między prętami i pilnował, żeby młodej nic się nie stało, kombinował, prosił, żeby je rozłączyć, bo Szczur miała coraz mniej kłaków na tyłku...
W końcu! Światło zgasło i krzyki umilkły :) Kobietki się uspokoiły, Mikami siedziała na półeczce z niezadowoloną miną, bo to kolejna noc spędzona w klatce, nie na wybiegu. Trochę fukania było, ale na tym poprzestało, ogony dały nam spokojnie spać :)
A rano taka niespodzianka zastała mnie w klatce:
Obrazek Obrazek
Sama słodycz ;D

Uszyłam im wczoraj parę bajerów do klatki, co przepłaciłam pociętymi i pokłutymi palcami... Ale opłaciło się ::)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

PS. Klatka jest jeszcze trochę pusta, czekam, aż zrobi się cieplej (i trochę przezdrowieję), żeby pojechać za miasto i ściąć im trochę gałęzi do klatki :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: valhalla »

Z chłopami już tak jest, u moich teściów w domu (poza teściową sami faceci) był kilka lat królik, miał chyba ze 3 różne imiona pod którymi figurował w różnych lecznicach, a i tak wołali na niego "Królik" :P Lepiej sama wymyśl imię, jeśli nie chcesz, by pozostał "Szczur" ;)

Dziewczęta przecudne, nie dziwię się, że mała skradła serce Twojego chłopaka, jest prześliczna :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

Obiecałam mu już, że sam wybierze imię dla malucha :) Jeśli chce, to niech zostanie Szczur, to i tak najlepsze imię z tych, które wymyślał ;D
W sumie wydaje mi się, że to imię całkiem oryginalne ;D haha
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Szeliza »

Śliczne dziewuchy ! ;D
Gratuluje nowej lokatorki, i miziaaanko od nas :D
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Sol_Leil »

Jest wcześnie, nie ma jeszcze 7 rano, ale ja już przed 4 byłam na nogach... Wciąż się do końca nie zaleczyłam, dziś znowu odpuszczę szkołę i jeśli tak dalej pójdzie, to cały tydzień... Nie mam pieniędzy nawet na lekarza, tych głupich 120zł. Więc nie mam po co nawet dzwonić, bo może i doktorka dobra, to "bez piniendzy pani nie przychodź" :-X

Od wczoraj było mi już generalnie wszystko jedno... Na śniadanie zmywanie talerzy, obiad - bułka z przyprawą do ryby. Tż straszy mnie wyjazdem za granicę. Nie mam już na nic siły, na szkołę, na rozmawianie z nim o tym wyjeździe, na jego rodziców. Moja mama o niczym nie wie... "Mój" pokój u niej już od dawna okupuje moje młodsze rodzeństwo, przecież ich nie wyrzucę...

I tak wstałam dzisiaj, patrzę na zegarek, 04:04. 04:14. 04:44. 05:00. 05:50. i dalej... Myślałam, że oszaleję tak, leżąc na łóżku, z bólem już całego brzucha i pleców w okolicy nerek. Poszłam do kuchni, zdziwiłam się, że już tak jasno.
Usiadłam na kanapie, kiedy nagle przyszła do mnie Mikami. Zajęta swoimi myślami zapomniałam, że małe przecież biegają po kuchni. Wdrapała mi się po spodniach na kolana i jak zawsze zaczęła świrować. Nie miałam siły na zabawę z nią, zaczęłam ją odganiać, ale przyszła też Szczur (aka Juna - po cichu ją tak sobie nazywam). Wdrapały mi się na kolana, położyły się na boczkach i rozciągnęły łapki, jakby chciały, żeby je pod paszkami drapać. Zaskoczyły mnie tym niesamowicie... Jak po maluchu bym się takiego zachowania jeszcze mogła spodziewać, bo jakby nie było jest u nas krótko, tak po Mikami..? Z tego wszystkiego łzy poleciały, a Mika wdrapała się na ramię i zaczęła lizać mnie po policzku. Położyła się na ramieniu, napuszyła się i tak już zostało. Jedną głaskałam po brzuszku na kolanach, druga sama głaskała się o mój policzek. No niesamowite...
I nagle jakby jakieś nowe życie wstąpiło. Nowe myśli, takie jaśniejsze i plany same układały się w głowie. Pójdę do doktorki. Poproszę, żeby mi koszt leczenia rozbiła na 2 raty. Nie pójdę do szkoły, ale przez te dni zrobię tyle projektów, ile tylko dam radę. Usiądę koło mojego najdroższego mężczyzny i powiem mu, że wszystko będzie dobrze, że damy sobie radę.
I przede wszystkim szczury dostaną wielką dawkę pyszności.
Ot takie poranne, trochę depresyjne przemyślenia.
O, i nawet ptaki się na dworze obudziły :)
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: Jay-Jay »

zwierzęta dają taki optymizm i to właśnie lubie
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Nasza rodzinka :)

Post autor: akzi »

Sol jaka mila opowieść :)

Zwierzątka potrafią wszystko :)

szczególnie takie slodkie jak twoje :)

są piekne :) ucaluj i wymiziaj :*
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”