[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Agusta »

Tak myślę, że większa nie zaszkodzi :)
Kolejny duży mebel w salonie :D
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Malachit »

Znów mam pytanie: ma ktoś od nas może jakąś wolierę z interzoo? Jeśli tak, to jak się sprawuje?
Wyszukiwarka nie gryzie
p4ff3l3k
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 30, 2012 9:58 pm

Którą wybrać ?

Post autor: p4ff3l3k »

http://allegro.pl/klatka-fretki-szynszy ... 15716.html
http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 72207.html

mam dylemat, bo w 1 są większe drzwiczki więc będzie wygodne wyciąganie, ale pręty maja 1,4cm odostępu i kolejny minus drewniane półeczki lecz za to wysoka kuweta, natomiast w 2 klatce pręty mają 1cm odstępu plastikowe półeczki i dodatkowo krata na dole (może się przydać) ale za to małe drzwiczki i niższa kuweta ...

Która lepsza ?
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: falabella »

Mam tę drugą, ale gdybym miała wybierać, wzięłabym tę pierwsza :)
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Malachit »

Też wzięłabym tą pierwszą, takie małe drzwiczki przy szczurach to jakaś masakra (moje paskudy były drobne, ale wyciągnąć je jak tego nie do końca chciały to była wojna, zapieranie się łapkami i nie wyciągniesz) poza tym nie ma otwieranej góry (tylko drzwiczki) więc cokolwiek powiesić, poprawić - niewygodnie, a żeby włożyć jakiś koszyk trzeba zdejmować całą klatkę z kuwety. A odstępy 1.4 nie są takie złe, jeśli dzieciaki nie są zabrane od matki za wcześnie to nie powinny wychodzić.
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: JolkaB »

http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-po ... 80-cm.html
Upatrzyłam sobie tą. W przyszłym tygodniu powinnam zamawiać. Myślę, że na dwa ogonki spokojnie wystarczy, no nie ? Ma ktoś z Was ten wymiar klatki?
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: hotkot »

Ja ma to cudeńko :)
Klatka rewelacyjna, jak do tej pory jedynym minusem jest to, że nie mogę całej wsadzić do wanny i porządnie zlać prysznicem bo mam półki przymocowane na stałe więc nie mogę jej złożyć i się nie mieści :(, ale górna pokrywa cała się otwiera co znacznie ułatwia czyszczenie. Super mocna kuwetka, z grubego plastiku i duże drzwiczki przednie i górne. W środku tyle miejsca, że po pewnym czasie na pewno zdecydujesz się na kolejnego ogonka ;) Szczerze polecam :)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: marts »

Dwa ogonki to tam będą miały po prostu raj! O ile dobrze pamiętam to jest nawet na 7 szczurków :P
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: JolkaB »

To super, cieszę się :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: JolkaB »

Tak, sprawdzałam na kalkulatroze, w klatce o tych wymiarach (100x54x80) można trzymać 7 ogonów :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: pyla »

Czy taka klatka http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 72207.html nadaje się dla 4 samców? Wg kalkulatora jest na 4 szczury, ale wolę się dopytać specjalistów :)
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Agusta »

Myślę że na czworo jest w sam raz ;)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: furburger »

JolkaB pisze:http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-po ... 80-cm.html
Upatrzyłam sobie tą. W przyszłym tygodniu powinnam zamawiać. Myślę, że na dwa ogonki spokojnie wystarczy, no nie ? Ma ktoś z Was ten wymiar klatki?
ja do tej klatki bym spokojnie nawet 8-9 szczurów wsadziła, klatka jest ogromna miałam w niej 4 szczury i prawie ich nie było w niej widać ::)
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: JolkaB »

Ale to co myślisz, że za duża na dwa ogony? Bo więcej nie będę narazie mieć bo przede mną w jakiejś niedalekiej tam przyszłości maluje się ta wyprowadzka do Norwegii, więc nie chcę aż tak dużego zwierzyńca taszczyć.. i tak już mam sporo futrzaków do zabrania... ;D
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: JolkaB »

Aaa, bo jeszcze wg. kalkulatora to dużych szczurków 7 a małych, młodych to 10 ... sobie już poobliczałam ;D
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”