Oaza KRAKÓW

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Oaza KRAKÓW

Post autor: rastol »

Ja jeszcze raz pochwalę Oazę Kraków zamoyskiego 86 dr. Lewandowska.... 3 miesiące leczyłam sczzura wziełam chorego,na ciężie zap płucek. Potem pojawiły się guzy. Ja już z niczym nie zcekam nie piszę nie zastanawiam się. wsiadam w auto i jadę 3 godz do Krakowa. Lekarka Świetna! wpisała mnie pomimo zawalonych termonów. W 30 min miałam zdrowego szczura. Okazało się ze Kreska ma cystę,lekarka przebadała płucka - zrobiła rtg, osłuchała serducho. A jakie podejście.... każde zwierze traktowane jest indywidualnie, POLECAM, be zzastanawiania się i szukania. Ja już obiecałam sobie że z każdym gorszym problemem jadę tam. Pozatym świetny kontak mailowy:)pani doktor zawsze odpisze doradzi,
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”