Ogonki u Jolki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Oj no śliczny, a klatkę już masz ? :D
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Jeszcze nie, Dzwoniłam do "zdrowego zwierzaka" i pami Malcher powiedziała, że kuwety do tego modelu klatki o który mi chodzi poszły do zwrotu bo były uszkodzone. Nowe kuwety dotrą do sklepu 10 kwietnia, więc od 11 będą w sprzedaży.... wiec pojadę tam dopiero 11 kwietnia żeby kupić klatkę... teraz przeniosę chyba szczurki do 112 litrowego akwa, które stoi puste bo w tym małym terriarium powoli się robi ciasno....
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

haszczakowy szczurek już u nas :) jest wielki jak na chłopaka, który urodził się 10 lutego.... jest o połowę większy niż moje szkrabiki.... Pierwszą godzinę spędził ze mną...i efekt jest teraz taki, że mimo iż łączenie chłopaków przebiegło bezproblemowo to jak tylko zbliżę się do terratium to haszczak od razu wskakuje na mnie... teraz też śpi u mnie pod koszulką i ani mu w głowie powrót do kolegów... Teraz musi mnie oświecić żeby jakieś imię mu nadać...
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Jesli to Piorun, to moze zostaw mu takie imie ? Jolka, u Ciebie co chwila jakieś newsy, ja już sie zagubilem w tych Twoich ogoniastych :D Haskulec stęskniony i zmęczony po podrózy :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Igaśka »

Chłopcy już są połączeni ? :) śliczne te twoje ogony :)
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Nie, to jeszcze nie Piorun. Ten husky to adoptowany od koleżanki z Lubina, pod Wrocławiem....bilans jest taki, że Piorun będzie czwartym ogonem :)
Jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o socjal tego nowego haszczaka.... efekt jest taki, że na jednym łóżku spaliśmy dziś: ja, oba psy, kot i szczur. Za Boga nie chciał siedzieć z Pankracym i Szczepanem....ulokował się pod kołdrą w nogach, gdzie był poza wszelikm zasięgiem reszty futer i poszedł w kimę.... Jak siedział w terrarium z resztą to skupiał się tylko na tym, żeby się wydostać... między chłopakami nie było ani grama utarczki, jakby się znały od zawsze....
Pozdrawiamy porannie i przedświątecznie zarazem... :)
Będę oczywiście na bieżąco informować co u nas słychać... :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
AmaziinGx33
Posty: 79
Rejestracja: pt sty 27, 2012 10:51 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: AmaziinGx33 »

Śliczne szczuraski ;D
Wygłaskać tam ode mnie ;D
Moje Skarby :
Nela < 33
Tosia < 33
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Nie no Jolka , najpierw Szczepanek sam był, parę dni i już Pankracy, a teraz ? Teraz haszczak! No GMR szaleje ! :D
Gratulacje.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Jolka, to się doszczurzyłas :D
Tylko czy ta nowa klatka nie będzie za ciasna ? Jesli jeszcze jej nie kupiłas, to poszukaj uzywanej ale większej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: unipaks »

Najlepiej 9+ ;D ;)
Bo tempo oraz zapał wielce wymowne jest, lepiej myśleć przyszłościowo :D
Razem z moimi dziewuchami życzę Wesołych Świąt! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Paul_Julian pisze:Jolka, to się doszczurzyłas :D
Tylko czy ta nowa klatka nie będzie za ciasna ? Jesli jeszcze jej nie kupiłas, to poszukaj uzywanej ale większej.
Ale po co większej? Jak ta, którą chcę kupić jest na 7 ogonów? :) starczy! :) Zwłaszcza, że ja to za jakiś czas to muszę do koleżanki na tymczas wywieźć.... biedna zawału dostanie...
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Nowy haszczak ma na imię Ian (czyt.: Ijen). Po tych kilku dniach wychodzi na to, że on i owszem zagląda czasem do terrarium, w którym mieszkają Szczepan i Pankracy ale jest tam jedynie gościem. Taki typowo dochodzący towarzysz.... Na zasadzie pojawiam się i znikam... póki co zamieszkał na półce pod biurkiem (wieceie taka typowa wysuwana półka na klawiaturę) i tam mu dobrze. Jak go wkładam do chłopaków i nakładam szklane wieczko to ciągle wisi przy lufciku domagając się wypuszczenia. a jak chłopcy są otwarci i Ian biega po stoliku, na którym stoi terra to wskoczy, napije się wody, posznupie w misce, poiska się z chłopakami i.... wychodzi... tamci nie mają w nawyku wyskakiwać, więc siedzą grzecznie w otwartym terra a Ian kursuje... kanapa, stolik, terra, ja... jak mu się znudzi to go przenoszę na jego półeczkę i tam idzie podjeść i się bunkruje w swoim sweterku z wełny i idzie w kimono... Dziś go zostawiłam na tej półeczce na prawie cały dzień i nigdzie się z niej nie ruszył.. jakby się ruszył to by spadł na podłogę, a on grzecznie mnie przywitał jak wróciłam :) Dziwny z niego szczur.... ale pozytywny strasznie :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

No patrz, to czemu mi sie jakoś ubzdurzyło, ze klatka bedzie taka na 2 ogony ???

To jak bedziesz miec taką klaciochę wypas, to na 4ch się może nie skończyć :D Fajnie, ze chlopcy się zaaklimatyzowali, Ian to moze taki typ samotnika, albo marzyciel ? :D
Smiesznie, ze Szczypek i Pankracy nie wpadli na to, żeby zwiedzić swiat poza szkłem.

A kiedy Piorunek przyjedzie ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Piorunek przyjedzie jak tylko dam jego opiekunce znać, że klatkę do domu wiozę :) czyli mam nadzieję, że w środę :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

O to tylko kilka dni :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”