[OTYŁOSC] gruba czy spuchnięta?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[OTYLOSC] gruba czy spuchnięta?

Post autor: krwiopij »

pomoglo cos? bo wiesz, tak nagle pogorszenie, tak powazne objawy - ja bym nie byla taka spokojna... :roll: w kazdym razie trzymam za was kciuki... na odwodnienie moja dot dostala furosemid - niestety nic to nie dalo...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
123mka
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 28, 2005 11:36 am

[OTYLOSC] gruba czy spuchnięta?

Post autor: 123mka »

Jakiegoś widocznego polepszenia nie ma ,chociaż jest chyba ciut lepiej , bo dzisiaj jak ją wypuściłam próbowała znowu się wspinać ( choć z tym tłuszczykiem to ciężko) i odwiedzała swoje ulubione miejsca. Jutro idziemy na następny zastrzyk , może pełna dawka poprawi jej zdrówko.Zauważyłam ,żw dzisiaj często krwawiła z noska ( to chyba ta porfiryna) jak myslicie czy jak dostała ten zastrzyk , to gdybym podała jej teraz echinacee czy to by jej nie zaszkodziło-no wiecie jakieś złe działanie leków na siebie? Jak myślicie co mogę jej podawać do jedzenia ,żeby schudła ,tylko,że ona raczej nie lubi mieszanek dla gryzonii.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[OTYLOSC] gruba czy spuchnięta?

Post autor: krwiopij »

echinacea na pewno nie zaszkodzi, o ile zostanie podana w formie tabletki (kropelki sa na bazie alkoholu i nie powinny byc podawane, kiedy mala dostaje leki)...

co do jedzonka, to polecam to: 'dieta chorego szczurka'... poza tym wszystko, co mala je i na co ma ochote... szczegolnie polecam kaszki dla niemowlat...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”