Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Witam
Wreszcie przyszedł czas na założenie tematu mojej szczurzej rodzince 2+1. :)

Na początek ewidentnie zaspany tatuś King (niech imię nie zmyli, to nie on tu rządzi ;) ), bo kto to słyszał o 12 w południe robić fotki, przecież to idealna pora na odespanie nocnych wariacji. King jest największą gapą tej rodziny (choć jest największy), dziewczyny robią z nim co chcą. Zabierają mu jedzenie i skaczą po nim uznając że to świetna zabawę. Lubi spać sam, gdy któraś z dziewczyn przyjdzie się przytulić nie protestuje, ale sam nigdy do żadnej nie idzie. Na początku miesiąca został wykastrowany, jednak to nie osłabiło jego libido co mnie bardzo zdziwiło ::). Myślałam że po kastracji nie będzie mu się już chciało, ale gdy któraś z dziewczyn ma rujkę King staje na wysokości zadania : O0
Obrazek

A tu dokładnie widać jak dziewczyny traktują Kinga ;) :
Obrazek

Głowa tej rodziny, mamusia Steve (miał być Steven, ale jak po blisko drugim miesiącu życia jąderka się nie pokazały to zaczęłam coś podejrzewać ;) ). Prawdziwa dama. Inteligentna (potrafi robić "obrót" :D ), dobrze ułożona, ale mało cierpliwa. Nie lubi brania na ręce, bo nigdy nie ma czasu żeby usiedzieć w jednym miejscu. Lubi spacerować po "człowiekach" bo zawsze mają coś dobrego do zjedzenia ;) łakomczuch z niej straszny, choć tego po niej nie widać , Jak na sklepowego szczurka przystało mało wyrośnięta.
Obrazek
Obrazek

I na koniec wszędobylska córka Dolores, mały diabeł. Niech nie zmylą was jej śliczne oczka. Gdy śpi (uwielbia zasypiać na rękach) jest najukochańszym szczurkiem na świecie, ale gdy się obudzi daje wszystkim popalić >:D . Biega wszędzie jak szalona, jako jedyna z moich ogonków nie boi się chodzenia po panelach więc ucieczki są na porządku dziennym. Moja klatka jest otwarta 24h na dobę bo Steve i King biegają tylko po kanapie podstawionej przy klatce i czasem zdarzy się Kingowi wejść na stół, ale panele są przeszkodą nie do pokonania ;). Dolores prawdopodobnie będzie największym pieszczochem jak dorośnie, bo nie odczuwa żadnego lęku przed ręką. Urodziła się u nas i od początku brałam ją na ręce więc wie że ręka to przyjaciel. Na razie ma nadmiar niespożytej energii bo rodzice rzadko dają się sprowokować do bieganiny po klatce, ale myślę że kiedyś i ona z tego wyrośnie :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: xiao-he »

Wszyscy są super słodcy!!!!! :D
Czochranko ode mnie!!!! :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Dziękuję wyczochrane :)
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Frugo_Frugo »

Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Czy ja wiem czy to gwałt??? King jakoś szczególnie nie protestował ;), chyba nawet mogę powiedzieć że mu się podobało :D

Dziś mają do mnie przyjechać 2 dziewczyny na DT, ciekawa jestem jak się dogadają z moim stadkiem, jak wszystko będzie ok to może DT zmieni sie na DS ::). jak już będą to dorzucę kilka fotek 8)
Awatar użytkownika
emyia
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 28, 2012 1:19 pm
Numer GG: 9472718
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: emyia »

Jakie fajnie ; ) Strasznie podoba mi się umaszczenie Kinga. Cudowne ;)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Dziękuję :) Moją faworytką pod względem kolorystyki jest Dolores.

No i przyjechały dziewczyny na DT. Problemów z łączeniem nie było żadnych, zajęło to kilka minut. Dziewczyny są super. Bardzo spokojniutkie, mają około roku. Coś więcej na ich temat będę mogła powiedzieć jak się lepiej poznamy ::)
Przedstawiam więc Kredkę, jak widać dobrze dogaduje się z Kingiem:
Obrazek

i Mary ( dla mnie to po prostu "Gruba" ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Swoją drogą Steve nie pasuje do tego stadka, jako jedyna ma czarne oczka ::)
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Frugo_Frugo »

Jest wyjątkowa ;) A dziewczynki urocze :P Oddasz?
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Są u mnie dopiero kilka godzin a ja już się zakochałam ::)
Mężowi mówię, że to tylko DT, ale ja mam już 99% pewności że na DT to się nie skończy. Są starszymi pieszczochami. Całe stadko żyje ze sobą jakby się znali od zawsze. Po 5 godzinach od poznania już śpią przytulone do siebie i jedzą z jednej miski. Podzielili się na 2 obozy. Steve i Gruba na Kinga i Kredkę (btw. to była prawdziwa miłość od pierwszego spojrzenia ;), są praktycznie nierozłączni). Tylko mała Dolores nie może się zdecydować do kogo chce dołączyć i tak biega od jednych do drugich :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Frugo_Frugo »

Teraz to już nie masz wyjścia, muszą zostać, bo Kredka z Kingiem tworzą parę :P .
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Minął już prawie tydzień, więc czas na nowe fotki :)
Nowe dziewczyny już się zaaklimatyzowały. Jednak nie są takie spokojne jak myślałam ;), rozbrykały się (szczególnie Kredka) i czasem ciężko nad nimi zapanować.
Decyzja już zapadła dziewczyny u nas zostają O0 więc tak oto wygląda nasze pełne stadko:
Obrazek

King (rzadko tak do niego mówię, dla nas to Kinio ;) )- nasz obrotny rodzynek :
Obrazek
Z nim mamy największy ubaw, tu dowód na to że Kinio potrafi spać w każdej pozycji:
Obrazek
I nie robi mu szczególnej różnicy z kim śpi, co chwilę z kim innym ;) :
Obrazek

Steve i Dolores:
Obrazek
Obrazek

No i dziewczyny. Mój mąż mówi na nie OPOSY :D. Miałam z nimi trochę problemów. Najprawdopodobniej w związku ze zmianą domu doznały silnego stresu i dostały masakrycznego wycieku porfiryny. Były całe różowe.Zaschnięta porfiryna była wszędzie. Na noskach, uszkach, futerku. Bałam się, że są na coś chore i byłam z nimi u weta, jednak stwierdził, że tak czasem się zdarza i trzeba to po prostu przeczekać. Mam je obserwować i zjawić się za tydzień jeśli coś jeszcze będzie nie tak. Teraz już jest ok. Dziewczyny wymyłam wacikami (nie chciałam ich dodatkowo stresować kąpielą) i teraz już wyglądają super :D
Kredka:
Obrazek

I Gruba:
Obrazek

To jeszcze pochwalę się moją nową wykończoną klateczką 8) Wymiary to 100cm na 180cm >:D . Jednak powiem szczerze, że nie potrzebnie się tak męczyła z urządzeniem im tego królestwa. 80% czasu który spędzają w klatce przesiadują w tym maleństwie na górze. Specjalnie już powyciągałam wszystkie półeczki i hamak żeby nie była już dla nich atrakcyjna, ale one i tak mają swoje zdanie na ten temat. najwygodniej im tam i koniec. ::)
Obrazek

I na koniec fotka która nas rozbawiła do łez "Uśmiechnięta Kredka":
Obrazek
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Venefico »

Ostatnie zdjęcie genialne :D
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: zocha »

Śliczne szczuraski. Uśmiech Kredki cudny :)

Gratuluję powiększenia rodzinki. Fajnie, że się tak dogadują.

Mizianko przesyłam :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Frugo_Frugo »

hotkot pisze: Decyzja już zapadła dziewczyny u nas zostają O0
Wiedziałam, byłam tego pewna . :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”