Odd Eye

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

już, już wszystko tłumaczę! bobiego nie ma w domu. zdjęcia młodszego miotu będę mieć na dniach, chyba pojutrze. wstawię tu i określę wolne maluchy. bobi na forum nie wchodzi i chyba już nie wejdzie. osoby konkretnie chętne proszę do mnie na priv. wyjaśnię co i jak i podam numer gg bobiego . szczurki do odebrania do 16 maja! potem jadą dalej.
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: Odd Eye

Post autor: monisiaxp »

być może bobi ma na gadu gadu wyłączone wiadomości od nieznajomych. bynajmniej nie odpisuje
Awatar użytkownika
Agniesha
Posty: 50
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 3:29 pm

Re: Odd Eye

Post autor: Agniesha »

Mogę wiedzieć do jakiej miejscowości jedzie Bobi?
Ponieważ ze Szczecina nad morze zazwyczaj max 2h jazdy, to mogłabym podjechać, bo do Warszawy to jednak wyprawa przez całą Polskę i nie mam takiej możliwości. Zaś nad morzem bywam dość reguralnie.
Jeżeli udałoby się ustalić w jaki dokładnie dzień będzie na miejscu i w jakiej miejscowości i jeżeli dałoby radę, zabrać dodatkowe dwa samczyki (jeżeli w ogóle są wolne) to mogę spróbować to jakoś ogarnąć.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

poszło pw
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: Odd Eye

Post autor: monisiaxp »

Jeśli KITEgirl możesz skontaktuj się z bobim w sprawie mojego szczurka. O możliwość jego zarezerwowania a ja ogłoszę się odnośnie transportu już... niestety ja się nie doproszę
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

KITEgirl pisze:osoby konkretnie chętne proszę do mnie na priv. wyjaśnię co i jak i podam numer gg bobiego
::)
agatta
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 30, 2009 5:29 pm

Re: Odd Eye

Post autor: agatta »

PM poszła ;)
Awatar użytkownika
Agniesha
Posty: 50
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 3:29 pm

Re: Odd Eye

Post autor: Agniesha »

Ankieta też pofrunęła ;)
Mai-ah
Posty: 104
Rejestracja: pn cze 14, 2010 5:37 pm
Numer GG: 10094247

Re: Odd Eye

Post autor: Mai-ah »

A to i tu napiszę.
Ja się już nie doszczurzam, ale jakby co mogę przewieźć komuś malucha, będę wracała z Warszawy do Szczecina jakoś 15-17.05. Trasa na pewno przez Poznań. Tylko w wątku napisane, ze obecny właściciel preferuje odbiór osobisty, bo woli widzieć komu szczury wydaje.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

jeżeli będzie potrzeba to ktoś się odezwie. dzięki Mai-ah :)
rudzina
Posty: 37
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 9:55 pm

Re: Odd Eye

Post autor: rudzina »

??? i jak sie sprawa potoczyla??
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Odd Eye

Post autor: Igaśka »

Maluszki nadal są u bobiego.Wszystko jest wyjaśnione. Bobi 15 dopiero wyjeżdża ;)
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Z powodu zamieszania i krytykowania moich szczurów postanowiłem więcej tu nie wchodzić... Zresztą w tym momencie nie widzę powodu ale moją sprawę w swoje ręce wzięły Nakasha I KITEgirl za co im dziękuję tak samo prawie wszystkie maluszki dzięki tym dziewczynom mają już domki. Jutro porobię świeże zdjęcia i wyślę do KITEgirl ona już będzie wiedziała co z nimi zrobić dalej. Przepraszam ale zbyt wiele dostawałem wiadomości prywatnych od osób które zajmowały się wyłącznie plotkowaniem a nie pomaganiem mi. Dziękuję i przepraszam.
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: KITEgirl »

myślę że temat można zamknąć. 5 szczurków idzie do adopcji, część zostaje u właściciela a resztę bierze na dt Nakasha i to ona poprowadzi dalsze adopcje. w tym wątku nie ma już nic do dodania.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”