moja Mafia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: valhalla »

Poczytaj forum - niejednej doświadczonej osobie się to zdarzyło. To okropne, tragiczne wypadki, ale się zdarzają. Tak samo, jak zdarza się, że szczur przypadkiem zabije szczura. Albo że szczur spadnie i coś sobie zrobi, też przypadkiem. Jest mi bardzo przykro, domyślam się, jak się czujesz, ale wspaniale opiekujesz się szczurami i ten wypadek nie zmienia tego faktu.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Sylwia, nie możesz się obwiniać. To był głupi wypadek. Okropnie mi przykro... Trzymaj się cieplutko! :-*

Świeczunia dla Krecika ode mnie i siostrzyczki Lusi. [*] Leć kochaniutka. :(
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: moja Mafia

Post autor: Eve »

Straszny wypadek, bidula - Trzymaj się to nie Twoja wina, po prostu chwila nieuwagi .. Przykro się zrobiło ale przy nich trzeba mieć oczy dookoła głowy a to to i tak potrafi się wcisnąć gdzie nie trzeba ..
Kreciku - Dziubeczku biegnij dalej się bawić ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: moja Mafia

Post autor: *Delilah* »

Matko, domyślam się jak strasznie się czujesz... Bardzo przykry wypadek... Trzyma się i postaraj nie obwiniać...taki przewrotny los spotkał Krecika [*]..:(
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

Jakoś łyso żyje się bez Kreciczka jednak trzeba iść dalej majac pocieszenie w innych sierściuchach.
Kamis jakis taki inny sie zrobił, bardziej przytulaśny co prawda nadal ma humorki ale i tak zdecydowanie bardziej lgnie do ręki niż kiedys.
Klemutek pre Skaner nic nie robi ze swojego niewielkiego upośledzenia. Kica wesoło a jak nie zeskanuje dywanu to czasem sie dziwi ze w coś uderzy
Musia żyje w chowie bezklatkowym, mieszka sobie na podłodze, ma łoże ze szmatek, swoją jadalnię i iście królewski wychodek. Guzy bardzo jej juz dokuczają i zaczynaja powoli zjadac ale mimo to Musia jak może cieszy sie z życia. Całe szczescie guz na pupce nie bloukje siusiania czego dzisiaj byłam swiadkiem - biedna Musia chciała biec do wychodka jednak guz przeszkadzał i nie zdążyła...
Gnieciuch - pozwolicie ze o tym szczurze nic nie napisze bo mi az macki opadaja jak mysle o niej i jej psotach...
Emi - blondyna - nie dogadujemy się, jest to szczur mojego ojca i koniec! mnie gryzie po łapach i drze na mnie szczurzego pyska.
Kornelia per Gupol założyłam jej dzisiaj z ciekawosci smycz i jej reakcja mnie totalnie zaskoczyła... szczur sie ucieszył ze ma sznueczek do szargania, jak zdjełam jej smycz to była wielce zdziwiona "a gdzie sznureczek?" jak ze jedyna przyjeła to ze stoickim spokojem nie siejac paniki to wziełam ja na dwór a oto i sesyjka:)
Obrazek
Obrazek
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

A właśnie miałam pisać to u Was słychać! :) Cieszę się, że u Ciebie lepiej i oby był spokój w kochanej Mafii. :) Za Muszeńkę kochaną trzymamy mocno kciuki. :-* Imienniczka moja widzę szaleje. ::) ;D Życzę zdrówka i przesyłam całuski. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: moja Mafia

Post autor: Eve »

heelooouuu ?
Sylwia zaglądasz tu jeszcze ?
wysyłam buziaki :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

zaglądam zaglądam ale nie mam ani czsu ani siły pisac. Rano praktyki po południu praca a w weekendy szkoła;/oszalec można
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Sylwuś, jak znajdziesz czas, to pisz co u Was słychać. :) My czekamy i buziaki z miziankiem przesyłamy! :D :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: moja Mafia

Post autor: SkywalkerYoda »

Strasznie mi przykro z powodu wypadku :( Domyślam sie jak sie czujesz, ale obwinianie sie nic nie da... Takie straszne wypadki się niestety zdarzają :( Gdy człowiek zajmuje sie zwierzętami, to niestety czasem zdarzają sie takie sytuacje, za które sie później obwinia. To był wypadek. Krecik czuwa teraz nad Muszką.
Ucałowania dla Muszki. Muszeńko, bądź dzielna.
Dziś, gdy byłam w sklepie ze zdrową żywnością, podsłuchałam fragment rozmowy o nowotworach. Ktoś szukał tej witaminy B 17 (która jest w pestkach z moreli). Pani poleciła też jedzenie szpinaku przy nowotworach, Nie wiem czy to coś daje, nie sprawdzałam, ale może spróbuj ugotowac jej troszkę szpinaku? Np takiego świeżego w liściach, albo siekanego z mrożonek?

Trzymaj się.
:-*
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

ojj SkywalkerYoda niestety nie zdąrze spróbować:( Musia dzisiaj umarła;(
Od kilku dni sie juz zapowiadało, chociaz zwlekałam bo widziałam że chciała życ... Wczoraj tata dzwonił ze jest niedobrze i ze puszczek jej woda zwilżał bo nic nie piła, wiec postanowiłam ja jutro uspic. Niestety za późno wróciłam z wyjazdu bo Musia ok 18 umarła, dzisiaj rano miałam nadzieje ze jeszcze raz sie z nia pożegnam, kupiłam jej nutridrinka zeby ten ostatni dzien był dla niej jak najmilszy ale niestety nie zdąrzyłam:(
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: emi2410 »

Sylwia, trzymaj się... :-*

Muszku malutki, ech... :'( Leć Skarbeczku! [*]... :'(
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: moja Mafia

Post autor: rainbowbox88 »

:-* dla Musi... kochany był z niej szczurek, niech leci [*]
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moja Mafia

Post autor: sylwiaj »

wrzucam zdjęcia moich pocieszycieli:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: moja Mafia

Post autor: zyberka »

Wszystkiego najlepszego, szczęścia, szczęścia, szczęścia i dużo uśmiechu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”