Czy brykają wystarczająco długo :D

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Czy brykają wystarczająco długo :D

Post autor: Nexit »

Mam kolejne pytanie odnośnie moich szczurków. Codziennie pod wieczór przysuwam klatkę wyjściem do łóżka, żeby szczurki, jeśli zechcą mogły sobie swobodnie wyjść i pobrykać, oczywiście je pilnuję. Zauważyłem, że po godzince brykania robią się senne i wracają do klatki zdrzemnąć się na hamaku. Szczurki mają ponad 3 miesiące. Może to jest wina ich kondycji? Wypuszczam je tylko pod wieczór, kiedy budzą się i zaczynają ganiać się po klatce.
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Czy brykają wystarczająco długo :D

Post autor: akzi »

moje szczury mają po 7 miesięc i mogły by całymi dniami hasac poza klatencją,
może im gorąco dlatego kłada się odrazu
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy brykają wystarczająco długo :D

Post autor: smeg »

U mnie tylko starsze, prawie dwuletnie szczurzyce wracają dość szybko do klatki, te młode mogą biegać w nieskończoność ;) Ale wypuszczam je po całym pokoju, więc może mają tam więcej ciekawych rzeczy do zwiedzania, niż tylko na łóżku. Może połóż im tam zmięty koc, żeby mogły sobie chodzić między fałdami, jakieś tunele, kartony czy co tam Ci jeszcze przyjdzie do głowy ;) Muszą mieć więcej atrakcji, bieganie po gołym łóżku każdemu by się znudziło :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”