Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczurów?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczuró

Post autor: BlackRat »

alken pisze:porządny weterynarz przyjmie każde zwierzę, a jesli odmowi przyjecia to tylko dlatego ze się nie zna (i skieruje do specjalisty), a nie dlatego że nie lubi jakichs zwierząt. przykra sytuacja.
Zgadzam się w zupełności. Niestety, lekarze wszelkiej maści (moim zdaniem w większości) mają to do siebie, że jeśli się na czymś nie znają to absolutnie nie powiedzą o tym, tylko będą udawać wszech-wiedzących. A ludzie/zwierzątka na tym cierpią.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczuró

Post autor: pipilotti »

Ja nie spotkałam weterynarza, który nie przyjmuje szczurów, udało mi się natomiast trafić na takich, którzy potrafią przyznać, że czegoś nie są pewni. Mam wrażenie, że często ci starsi mają problem z przyznaniem się do błędu albo niewiedzy, ale może nie mam racji, bo moja próbka nie jest reprezentatywna ;). Faktem jest, że zespół młodych lekarzy nigdy nie próbował mi wcisnąć kitu, wyłudzić pieniędzy (standardem jest, że za same "oględziny" nie biorą ani grosza). Chętnie słuchają, co mam do powiedzenia, przyjmują wskazówki i udzielają wszelkich potrzebnych informacji bez ściemy i udawania, że są absolutnie pewni swoich prognoz.
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczuró

Post autor: BlackRat »

To tylko Ci pozazdrościć ;] Ja niestety nie ma tego szczęścia, nie tylko do weterynarzy...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczuró

Post autor: pipilotti »

Może i Ty w końcu na takich trafisz :). Ja w piątek mam wizytę u weterynarza i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Spotkałeś się z weterynarzem który nie przyjmuje szczuró

Post autor: BlackRat »

Mam nadzieję, bo właśnie będziemy zmieniać weta na Radom, oby było w porządku ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”