Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Majaki Nocne

Post autor: *Delilah* »

Miło czytać, że w Majakowie problemy zdrowotne nikną w przyśpieszonym tempie :)
Uśmiałam się, wyobrażając minę Twojej Siostry, kiedy Palmyrka odstawiała akrobacje z morelami i ciasteczkami :D
W takich sytuacjach, miny niezaszczurzonych - bezcenne :D
Foteczki też pięknie, w końcu laboratoryjne Białe !
I spóźnione ale szczere - życzenia Urodzinowe :) ! :*


Od kiedy mam szczury nie wyjechałam chyba na dłużej niż tydzień.. też sobie nie wyobrażam...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Evciu, dobrze, że Ty, dzieciata i mężata, tak piszesz, bo ja mam tak samo i zaczęłam wątpić w swoje władze umysłowe. Czyli u mnie to może tylko po części szalejące hormony i instynkt macierzyński. ;)

Noovaa, jak jechałam na krótko, to też się cieszyłam, że przynajmniej sprzątanie mnie ominie. Teraz chyba nawet za smrodkiem będę tęsknić.

Deli, :-* Odkąd mam szczury to w ogóle przestało mi się chcieć wyjeżdżać. W zeszłym roku zorganizowałam się tak, żeby całe wakacje spędzić z ogonami. :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne

Post autor: Eve »

Uważasz że moje władze umysłowe są w porządku ? ;D No dziękuję Ihime ! Bo ja już straciłam nadzieję ;)
Ale wpatrzyłam że będzie małe doszczurzanie u Ciebie i już podglądałam kandydatki .. ::) To kiedy kiedy? ;D
Ściskam Cię przytulaśnie a Majaki wytarmoś :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Jak skończą 35 dni. :D Ale mnie ominie przyjemność przywitania ich w domu. Jak wrócę, to pewnie będą już nieźle zadomowione. :D Oglądam ich zdjęcia obsesyjnie i chyba zalałam sobie lapka. ::)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

IHime pisze:Jak skończą 35 dni. :D Ale mnie ominie przyjemność przywitania ich w domu. Jak wrócę, to pewnie będą już nieźle zadomowione. :D Oglądam ich zdjęcia obsesyjnie i chyba zalałam sobie lapka. ::)
Ooo! Gratulacje!
A nie można by tak ukraść (za pozwoleniem) jakichś fotek i wkleić tu, żebyśmy i my mogli mieć klawiatury do suszenia ;) ?
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Również gratuluję doszczurzenia :) - i ... tak! jeśli możesz, pokaż ogonki, też się poślinimy podziwiając :D ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Nakasha chwali się swoimi pięknotkami w tym wątku: http://szczury.org/viewtopic.php?f=19&t=35202&start=60 Moje będą F1 i F2, czyli Ftala i Fenola. Kazać chemikowi wymyślić imiona na F...
Ech, uschnę ze świadomości, że te cuda są u mnie w domu, a ja tak daleko. Na pocieszenie jutro odprowadza mnie ogoniasty łysolek. :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: sssouzie »

ślicznie się doszczurzasz ::)
ah, jak zazdroszczę wam...
IHime pisze:Kazać chemikowi wymyślić imiona na F...

mi zdają się przefajne takie imiona :)
strasznie fajnie jest "udomowić" coś, co zawsze dla mnie z kosmosu było - chemia! :P

nie zalewaj więcej klawiatury, jak się poklei to migowym będziesz opowiadać, a to może być trudne!
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

doszczurzanie ... niedźwiadkami - no ! no !
:D
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

O mamo, przecież one idealne są po prostu... :D
Zazdraszczam i czkeam na tysiące fotek jak już dołączą do majakowa!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

No i jestem, Matka Polka, która się z powołaniem minęła. Siedzę w tym piekielnym podzwrotnikowym skwarze i co? Ano, codziennie dzwonię do moich ogoniastych (mąż się chyba trochę dąsa, że zlądował na drugim miejscu), a jak już wypytam o wszystko, to dzwonię do mamy, zapytać czy była u smrodów... ::)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Majaki Nocne

Post autor: odmienna »

IHime pisze:No i jestem, Matka Polka, która się z powołaniem minęła. Siedzę w tym piekielnym podzwrotnikowym skwarze i co? Ano, codziennie dzwonię do moich ogoniastych (mąż się chyba trochę dąsa, że zlądował na drugim miejscu), a jak już wypytam o wszystko, to dzwonię do mamy, zapytać czy była u smrodów... ::)
No, wiecie: ja od kilku dobrych lat nie mam złudzeń, że Forum To – lud stateczny i „normalny” zasiedla...ale, żeby aż taaaak? I Hime!(wariatko ;D ) Nie wiem, gdzieś jest, ale od pojutrza w Łodzi tropikalny klimat masz jak w banku.... Pan Małżonek dowartościowania godzien... ale wiesz: koronnym-myślę Argumentem, są Majaki w zasięgu głasków....co tu gadać: WRACAJ KOBITO gdziekolwiek przebywasz....
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Te twoje misiaczki są tak przeurocze, że gęba się do nich sama rozjeżdża w uśmiechu! :-* :D
Niech Twój pobyt tam będzie udany, a Majakom niechaj nie dłuży się za bardzo za swoją panią. Buziaki! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Odmienna, Uni, :-* :-*

Mąż mówi, że kiedy wyjechałam, ogoniaste urządziły strajk i kilka ładnych dni nie miały ochoty na spacery. Dopiero teraz przyzwyczaiły się od innych osób wypuszczających je i karmiących. Małe Białe wreszcie zaakceptowało Największego Majaka (bo wcześniej biedactwo panicznie się go bało, jak każdego, oprócz mnie).
Na potwierdzenie, że mychy jeszcze żyją, dostałam nawet zdjęcie. :D

Tymczasem, ja mam odpałów ciąg dalszy: dzisiaj przeglądam stare zdjęcia, nawet takie, do których bałam się od dawna zaglądać. Ze zdziwieniem odkryłam, że pamiętam zapach każdej mojej ogoniastej duszyczki, a także fakturę futerka, ciałko w dotyku. Każde inne i niepowtarzalne...
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Majaki Nocne

Post autor: manianera »

Czyli zwierzęcia już sobie radzą z rozłąką, teraz czas na pańcię ;) !
IHime pisze:Ze zdziwieniem odkryłam, że pamiętam zapach każdej mojej ogoniastej duszyczki, a także fakturę futerka, ciałko w dotyku. Każde inne i niepowtarzalne...
Oj tak... Tyle wspomnień...
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”