Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

http://zapodaj.net/d197799faefc4.jpg.html
http://zapodaj.net/6bc60e7a7301e.jpg.html
http://zapodaj.net/de40acbcfdea3.jpg.html


Oficjalnie szczurek wystawiony jest do sprzedaży, ale po rozmowie z ekspedientką domyślam się, że sklep nie będzie miał problemu z oddaniem go. W tej sprawie mam jeszcze jutro do nich zadzwonić i porozmawiać z szefową. Na tę chwilę nie wiadomo jaka jest historia tego zwierzaka, ale widać, że w swoim krótkim życiu już się trochę nacierpiał. Jak widać na pierwszym zdjęciu szczurek nie ma jednej tylnej łapki oraz (czego nie udało się uchwycić aparatem), sporej części ogona. Domyślam się, że taki stan zawdzięcza szczurom z którymi mieszkał. Łapka i część ogona mogly być odgryzione przez któregoś ze starszych towarzyszy. Na dzień dzisiejszy wszystko jest ładnie pozrastane, ale obawiam się, że z powodu na swój mało atrakcyjny wygląd może skończyć tylko jako pokarm dla węża. Dlatego jeżeli komuś los tego zwierzaka nie jest obojętny, to byłbym szczęśliwy, gdyby zdecydował się na adopcję. Sam nie mogę sobie na to pozwolić, ponieważ nie ma teraz ani warunków ani czasu na szczury. Mogę mu co najwyżej zaoferować dom tymczasowy na czas zorganizowania transportu. Zainteresowanych proszę albo o kontakt ze mną- 515084554, albo z ekipą sklepu – (58)3441155. Myślę, że czas ma tu pewne znaczenie.
Szczurek czeka na dom!
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

Dla pewności- jest to samczyk :)
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: akzi »

ojej :( biedny maly szczurasek :( może do vivy go oddaj jak nie bedzie co z nim zrobić :/
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Gemmei
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 9:03 pm
Lokalizacja: Żnin/Bydgoszcz/Wągrowiec/Poznań

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: Gemmei »

Jaki słodziak ;) Napewno uda ci sie znalesc dla niego dom jest wyjatkowy i napewno bardzo uparty skoro przy jednej tylniej lapce zyje :) sama bym sie skusiła gdyby nie moj TŻ hehe:)
Obrazek
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

Dla jasności; nie mogę adoptować tego szczurka, dopóki nie znajdzie się dla niego pewny dom. Mogę na kilka dni dać mu dom tymczasowy, ale na dłużej nie mam warunków. Dlatego proszę o możliwie szybkie, ale przemyslane decyzje. Mam nadzieje, że uda się zabrać szczurka zanim zostanie wykupiony.
Szczurek został w terraium sam i domyslam się, że dla sklepu jest po prostu niewygodny. Adoptując go mozna dać mu szane, której został pozbawiony. Bo nie wierze, że w celach innych niż karmowy ktoś zechce kupić takiego kalekę.
To też apel do wszystkich, którzy kupują szczurki rasowe; rezygnując z zakupu zwierzaków, które i tak poznajdują świetne domy, możecie dać szansę temu maluchowi. I ocalić jedno szczurze życie.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

A że nie ma dużo czasu to oczywiste. Zadzwonię dzisiaj do sklepu i zapytam jakie mają plany w stosunku do tego szczura.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: iwciunia11 »

Jejku, jaki slodziak. Na pewno jest silny, skoro tyle wycierpial... Mam nadzieje, ze znajdzie domek.
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: Ogoniasta »

ojojojj...:( bidulek kochany...gdyby był dziewuszką, to bym się nie zastanawiała ani chwili :(

ogon, jak on sobie radzi bez tej łapinki??
Dałeś ogłoszenie na drugim forum??
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

Nie, nie dałem, jesli możecie to proszę przeklejcie. Mi ktoś usunął tamto konto i nie mam teraz dostępu do tamtego forum.
A jak sobie radzi? Jest silny. Staje na tej konczynie jak kapitan Huk. Tylko przykro patrzeć, kiedy próbuje podrapać się tym kikutem za uchem, jak każdy normalny szczur, i nie może.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: Ogoniasta »

ogon wisielca pisze:Nie, nie dałem, jesli możecie to proszę przeklejcie. Mi ktoś usunął tamto konto i nie mam teraz dostępu do tamtego forum.
A jak sobie radzi? Jest silny. Staje na tej konczynie jak kapitan Huk. Tylko przykro patrzeć, kiedy próbuje podrapać się tym kikutem za uchem, jak każdy normalny szczur, i nie może.
W takim razie przeklejam :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

Dziękuję Ci bardzo :)
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdańsk. Uroczy kaleka czeka na dom!

Post autor: ogon wisielca »

Rozmawiałem z właścicielką sklepu. Ogromnie mi przykro, bo okazało się, że jeszcze wczoraj szczurek został wykupiony na pokarm.. Jestem zły tymbardziej , że znalazła się już osoba gotowa przygarnąc go do swojego stada..
Mogę tylko żałować, że odrazu go nie zabrałem. Temat do zamknięcia.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”