BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: alken »

po co wymyślasz taką kiepską ściemę? napisz po prostu że chcesz oddać, i tyle, lepiej szczerze powiedzieć o co chodzi. myslisz że w schronisku będzie im lepiej? gdybyś oddawał je dla ICH dobra to byś wpadł na lepsze rozwiązania ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: Kluska123 »

Może warto by było dać DT szczurkom zamiast rozmyślać, czy to ściema, czy nie?
Chce się pozbyć szczurów i tyle.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: BlackRat »

Martasz pisze:chwila moment, na fotach z allegro widac, ze ta klatka stoi na innej, a mowa jest, ze chcesz oddać tylko te dwa, to jak to jest, ze jednym szczurom jest gorąco a innym nie? ::)
Dokładnie. I skoro martwisz się o swoje maleństwa, to dlaczego do licha chcesz je oddać do schroniska?! Przecież to równe śmierci! I do tego sprzedać (na allegro za 60zł)? Jeśli Ci na nich zależy, to oddaj, a nie sprzedaj.
Napisz po prostu, że Ci się znudziły i tyle, a nie takie farmazony wymyślasz.

Napisz może, żeby ktoś z Wrocka wziął je chociaż na DT, a potem poszuka się im domków stałych. I daj trochę nowym zdjęć szczurków, skoro jak twierdzisz te są stare.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
encdre
Posty: 7
Rejestracja: pt cze 29, 2012 10:37 pm

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: encdre »

Przede wszystkim pozdrawiam wszystkich mędrców internetowych, którzy twierdza iż temperatura rzędu 40 stopni to nic takiego, nie mam serca to wy nie macie trzymać szczury w takich warunkach trzeba umieć się przyznać że nie możemy zapewnić odpowiednich warunków bytowych dla zwierzęcia i zrobić wszystko by było mu jak najlepiej. Niestety stało się najgorsze z możliwych co przewidywałem a mianowicie czesti dostał bardzo silnego udaru cieplnego z wylewem krwi do prawego oczka na które już prawdo podobnie nie będzie widział... ale czas pokarze czy w ogóle z tego wyjdzie, dziś temperatura w moim domu przekroczyła 40 stopni!! Dzej Dzej był równie blisko ale na szczęście zniósł to dużo dzielniej . Szczurki na szczęście przez parę następnych dni będą przebywały w gabinecie weterynaryjnym dzięki Bogu chociaż weterynarz który udzielał im pomocy przyznał mi racje a nie wciskał kitu pt. nie kochasz zwierząt ludzie Zastanówcie się nad sobą!Co dalej będę myślał w poniedziałek kiedy będę musiał znów wziąć szczury do siebie , schronisko tak jest to rozwiązanie jeśli to im uratuje życie jak najbardziej. A wy piszcie nadal swoje ...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: BlackRat »

encdre pisze:Przede wszystkim pozdrawiam wszystkich mędrców internetowych, którzy twierdza iż temperatura rzędu 40 stopni to nic takiego, nie mam serca to wy nie macie trzymać szczury w takich warunkach trzeba umieć się przyznać że nie możemy zapewnić odpowiednich warunków bytowych dla zwierzęcia i zrobić wszystko by było mu jak najlepiej. Niestety stało się najgorsze z możliwych co przewidywałem a mianowicie czesti dostał bardzo silnego udaru cieplnego z wylewem krwi do prawego oczka na które już prawdo podobnie nie będzie widział... ale czas pokarze czy w ogóle z tego wyjdzie, dziś temperatura w moim domu przekroczyła 40 stopni!! Dzej Dzej był równie blisko ale na szczęście zniósł to dużo dzielniej . Szczurki na szczęście przez parę następnych dni będą przebywały w gabinecie weterynaryjnym dzięki Bogu chociaż weterynarz który udzielał im pomocy przyznał mi racje a nie wciskał kitu pt. nie kochasz zwierząt ludzie Zastanówcie się nad sobą!Co dalej będę myślał w poniedziałek kiedy będę musiał znów wziąć szczury do siebie , schronisko tak jest to rozwiązanie jeśli to im uratuje życie jak najbardziej. A wy piszcie nadal swoje ...
Możemy się sprzeczać w ten sposób do us.... śmierci za przeproszeniem, ale to bez sensu.
Co do temperatury to powiem jeszcze tylko, że jest lato i praktycznie wszędzie taka jest.


Ale wracając do szczurków - przykro mi, że maluch miał udar :[ Mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Jak już pisałam wcześniej opisz je troszkę dokładniej, daj nowe zdjęcia i wstaw (poproś moderację) w temacie że pilne DT potrzebne, no i trzymamy kciuki, żeby domek się znalazł jak najszybciej. Ja niestety jestem zbyt daleko, a i w domu mam same dziewczynki, więc niestety pomóc Ci z domem nie mogę :(
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: Malachit »

encdre, nikt nie napisał, że nie kochasz zwierząt, trochę czytania ze zrozumieniem. Ludzie już ci pisali rady, nie napisałeś nawet, czy się do nich zastosowałeś! Taka sama temperatura jest w całym mieście (chyba, że kogoś stać na apartament z klimatyzacją).

Ja z DT też niestety pomóc nie mogę - taka sama temperatura jest w całym Wrocławiu, więc i u mnie. (a ponadto klatka tymczasów musiałaby u mnie stać na słońcu, co - już zupełnie bez ironii - odpada)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: akzi »

koleszko napisz w jakiej klinicę bedziesz leczyl to będe omijac szerokim lukiem ....
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
martens
Posty: 51
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 5:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: martens »

Mnie chyba nikt nie kocha i o mnie nie dba. Taki gorąc, a rodzice nie chcą mnie oddać do adopcji do jakiegoś domu z klimatyzacją. Jedyna nadzieja, że porzucą mnie gdzieś w supermarkecie w dziale z nabiałem, tam jest przynajmniej chłodno.
pyfyryfy
Posty: 166
Rejestracja: sob lip 09, 2011 4:30 pm

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: pyfyryfy »

Ahhh, czyli gabinet weterynarza jest w takim miejscu Wrocławia, które omijają upały? Myślałam, ze takie rzeczy to tylko na zmechu xD Podaj jego adres, może dorzucimy mu jeszcze kilka klatek z ogonami, bo po co mają się męczyć upałem.
wybaczcie, ale czuję ogromną ścieme.
Z nami: Twix, Mars
Za TM: Niuton
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: BARDZO pilne oddam WROCŁAW

Post autor: BlackRat »

Ściema ściemą, chyba wszyscy tak uważamy, ale szczurki potrzebują pomocy, z tego co mo wiadomo właściciel może również do Kielc. Ja mam samiczki i brak miejsca na osobną klatkę, więc z bólem serca ale pomóc nie mogę, ale we Wrocławiu chyba jest trochę zaszczurzonych, to może jednak ktoś ma sposobność :[
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”