Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: alken »

nie ma to jak małe pocieszałki :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Magamaga »

Paul - [*] dla Sorana na drogę, gratuluję dwóch pędraków.
Pamiętasz o pokarmie ode mnie? Żal wyrzucić...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Maga, pamiętam, pamiętam, ale czekałem na Twój PM kiedy mogę odebrać . Bo mogę w weekend ( nawet jutro), tylko daj znać o której. Albo w tygodniu, ale wtedy wieczorkiem.
Najlepiej na parkingu przy Parku technologicznym., Tylko musisz mi jeszcze napisać co za kocie przysmaczki chcesz , bo jak widziałem to jedzonko jest w róznych smakach chyba.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Magamaga »

O, to jakieś zakłócenia na linii, bo ja czekałam na Twój sygnał. Może być jutro - ja mam cały dzień wolny, a mam tam rzut beretką więc ty zdecyduj. Tylko tak po 10. Kocie jedzonko to frykas z indyka z warzywami. Mój kot da się za to pokroić :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

A moze być np. 14sta ?

I jedzonko to to ? : http://www.zoologiczny.sklep.pl/Sheba_F ... 147___1690

Mój kot to może by spojrzał na tunczyka, ale na indyka? i to jeszcze z warzywami ? :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

ojej, maluszki !
pokaż pędraki :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Jak tylko fotkę zrobię . Małe jak myszki, cieplutkie przylepki!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: odmienna »

poka je! pokaaa!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Też bym nacieszyła serce zdjęciami małych pocieszałek :) ;) Co tam u was słychać? jesteśmy spragnieni relacji i fotek :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Paul, chociaż minęło już trochę czasu, to nie miałam okazji wyrazić swojego żalu z powodu odejścia Soranka i podziwu, że obaj tak dzielnie walczyliście.
[*] Dla Soranka...



Pokaż te maluchy. :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Jutro postaram sie wrzucic, bo mam nowy telefon i jutro bedę wszystko zgrywać. Jak an razie posłałem 2 fotki Dulci, maluchy to husky Maja i kapturek-dumbo Gucia.
Już chyba 2x podrosły , a ogon zgrubł ze 3 x. Fotek nie ma duzo, bo zwykle udawalo mi sie uchwycic ogon :/
Te małe brzdące nie chodza, tylko skaczą. Albo lezą plackiem na półce, albo wystawiają łebki przez pręty.
Raz na wybiegu Maja chciala sie dostac do Myszy, ktora siedziała w srodku, to zamiast wszystko obłazić, po prostu wlazla między prętami.
laczenie bezproblemowe, starsze od razu zaakceptowały kajtki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Paul_Julian pisze: Już chyba 2x podrosły , a ogon zgrubł ze 3 x.
Tym bardziej wskazane byłyby relacje oraz fotki, zanim z maluszków wyrosną na stateczne damy, bo czas leci :P ;) Pozdrawiamy i czekamy więc na sesję :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Wzdech, tyle minelo... Zdjecia moze kiedy indziej, nowsze nie wiem czy mam, bo kajtki ruszają się ekspresowo.

Małe toto jeszcze... Husky to Maja , a Dumbo kapturka to Gucia.

jak na razie ich ulubioną zabawą jest przeciskanie sie między prętami casity i dreptanie tu i tam. A jak im się znudzi, to włażą z powrotem i smyk spać do hamaka. Albo do miski. Chociaz ostatnio podlapałem Majkę jak chrupie kolbę z zewnątrz klatki.
Pościel już mi pożarły, bo naiwnie postawiłem transporter na łózku w zasięgu łapek.... Gucia jest bardziej spokojna, a Majka odwazna i troche wieksza.

A starsze dziewuszki dorosły :) Myszka już duża mysza, mięciutka i puszysta, i bardziej biała :) ciagle zasmarkana.
Malwina jescze bardziej okragła i ma psoty w głowie, taka jak Nicponia kiedys była. Chociaz Nicponia to wszystkich przebijała:D

Malcom cięzko robić fotki, bo toto sie porusza skokami, nie chodzą tylko skaczą jakby im kto w tyłek szpilki wsadzał.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Miło przeczytać, co porabiają szczursieny :) fajnie że wszystko w porządku, no może tylko Mysza mogłaby być mniej "pociagąjąca". Wybuziakuj małe i duże, no i czekamy na fotki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Mysza porfirynkuje, podejrzewam, ze to pozostalosci po chorobie jak była mała. Ale wycieram jej nochala.

Kajtki grzecznie wróciły do klatki. Wczoraj im sie nie chcialo, brzuchy pełne kaszki, to się zabrały do spania pod klatką na półce. To zabrałem i do hamaka.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”