13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: xxx »

* transport do dogadania, na tę chwilę jest do Warszawy i miast na trasie pociągu ( Toruń, Aleksandrów Kuj, Włocławek, Kutno)

szczury pochodzą z hodowli karmowej Ogrodu Zoologicznego, więcej o tym tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=161&t=36723 ; http://szczury.org/viewtopic.php?f=161&t=36946

Samice ( około 5- 15 mies. )

1.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;

2.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

3.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

Maluszki

chłopcy

1. około 4 tyg.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

2. bardzo ciekawski maluch, ma około 5 tyg.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

3. około 3 tyg. mały mizerotek, są trochę mokre bo był okropny upał i bałam się, że nie dojadą

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

4. około 4-5 tyg. maluch

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

5. drobny mały kruszynek, około 3 tyg.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

6. kolejny okruszek, około 3.tyg

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

dziewczynki

wszystkie mają max.3 tyg.

Obrazek;Obrazek;Obrazek;


Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przed adopcyjna. Na sierści nie zauważyłam pasożytów czy ich jaj, ale z racji tego że 2 poprzednie partie miały- wszystkie dostały Biomectin.
ludeczka
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 19, 2012 8:44 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: ludeczka »

Da się zarezerwować taką młodą samiczkę?
Jeśli tak to rezerwuję tą brązową, co stoi na tylnich łapkach na zdjęciu drugim. ;D
ludeczka
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 19, 2012 8:44 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: ludeczka »

Sorry. Mama się nie zgadza. Nie mogę zarezerwować :( :-\ :-[ :'(
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Venice »

Słodziaki, brałabym, ale że jestem nieletnia i pod opieką rodziców, to się nie zgadzają. >:(
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Natkins »

Jestem zainteresowana najjaśniejszą dziewczynką, byłby możliwy odbiór w Krakowie w okolicach września?
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: xxx »

Do września sporo czasu, a maluchy rosnąc tracą szansę na dom, nie mogę jej zaklepać na taki czas, jeśli się rozmyślisz to mała z mniejszą szansą dom, a ja z ponad miesięcznym DT. Jeśli do tego czasu nie znajdzie domu( w co wątpię, bo jest malutka i ma atrakcyjny kolor) to możemy rozważyć adopcję.
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: alinak »

Booze wszystkie bym wziela sa taaaakie cudowne ! Slinie ekran :P mocno trzymam za maluchy kciuki sa cudowne ;). Szkoda ze nie moge im dac domu :(
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Natkins »

Szkoda, bo bym ją brała na pewno, a dopiero we wrześniu się przeprowadzam do Krakowa, nawet nową klatkę już zamówiłam... W każdym razie poczekam, może zostanie, jak nie to może przygarnę jakieś inne maleństwo.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Malachit »

Z tego co widzę, to chłopiec nr 1 i dwie małe dziewczynki mają uszka dumbo, więc domki powinny szybko znaleźć... a dorosła panna nr 1 jest świetna, ma motylka między uszami :D ehh ja aktualnie nie mam warunków na więcej ogonów ani nawet na tymczasy, bo mam remont wszędzie i rozjazdy...
A jak z DT, są jakieś ewentualne? Czy kompletnie sama z tym jesteś cały czas?
Wyszukiwarka nie gryzie
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: xxx »

Poza pomocą wymienianą w poprzednich wątkach ( paczki, wpłaty, wizyty przed adopcyjne itp. które niestety giną w morzu potrzeb ...) wszystkimi zajmuję się sama ;/ prosiłam o DT osobę która je wyciąga, ale dostałam odp. że może wziąć dziewczynki "skoro tak ładnie schodzą" lub ewentulanie chłopców po odwszaniu na miesiąc,problem w tym że u niej mogą być wszy, bo ma samca z tego miejsca ktory ciągle je ma...tyle z ofert pomocy co do DT. Brakuje środków finasowych na transport, brakuje DT ( obecnie mam w domu 45 szczurów i połowę tyle innych zwierząt) brakuje pieniędzy na wet. a w lecznicy nadal dług do spłaty na 340 zł, 2 inne szczury fundacji mają guzy, też nie ma kasy na ich operowanie, dokładam cały czas z swojej kieszeni, ale moje możliwości finansowe są bardzo marne. Generalnie- jest ciężko.
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Bratka.a10 »

Są śliczne ! Gdybym mogła brałabym... Trzymam kciuki za domki dla małych ;D ;D

Dumbo mnie rozmiękczają
Obrazek
gawelh
Posty: 76
Rejestracja: sob sie 16, 2008 11:11 am

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: gawelh »

XXX jestem gotów zabrac 3 małe samczyki od ciebie . odbiór możliwy Toruń lub Bydgoszcz . 1, 4, 6 o tych numerach . Są już samodzielne? . NA stałe . Brałem kilka lat temu za twoim pośrednictwem bolka i lolka z warszawy od muszyska. a teraz został mi tylko jeden 3 letni schorowany atomek z laba krakowskiego od asmeny .tytusik nie zyje od 6 lipca. mam wolny domek dla szczurków . Termin mozma uzgodnic . może znasz kogoś np z torunia albo bydgoszczy kto mógł by je od ciebie zabrać i za jego jej posrednictwem odebrałbym je w ustalonym miejscu . pozdrawiam i czekam na propozycję . nie zawsze mam neta. mało czasu na siedzenie.jak zdecydujesz to rezerwuje je.Pozdrawiam gawelh
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: xxx »

wczoraj szczurzyce z z tej i poprzedniej parti były ze mną w Warszawie u dr. Rzepki...

1. wczesna ciąża, miała steryzliacje aborcyjną, "po" miała problem z oddychaniem więc dr. nie założyła jej kołnierza, na szczęście już wszystko dobrze - wstępnie ma dom

2. obumierające płody, podczas drogi zaczęła krwawić z dróg rodnych :( do tego chore serduszko... była operowana, dr wyceniła ją na około 2 lata, dlatego ta ciąża w takim stanie, bieducha zniosła zabieg dobrze, obecnie śpi słodko w kołnierzu - nie ma domu

3. ciąża, zaawansowana, niestety za późno na sterylizację aborcyjną, zostało jej max 4 dni do porodu :/ jest w pełni zdrowa, będzie odchowywać maluchy

Maluszki nie były u wet. nie dałam rady już ich zabrać do kompletu 14 dorosłych szczurów.
Chłopczyk husky i czarna kap. malutka mają wstępnie dom. Reszta nadal szuka.
Vecitis_03
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 04, 2012 12:58 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Vecitis_03 »

Oh.. sa takie cudne :** Najbardziej podoba mi się maluszek chłopiec nr1 ;D SA SUPER.. Ale jeszcze mama się nie zgadza :(

ps. Co sięstanie, jeśłi nikt ich nie zaadoptuje???
Vecitis_03
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 04, 2012 12:58 pm

Re: 13 szczurów( maluszki, 3 samice) cała Polska *

Post autor: Vecitis_03 »

Vecitis_03 pisze:Oh.. sa takie cudne :** Najbardziej podoba mi się maluszek chłopiec nr1 ;D SA SUPER.. Ale jeszcze mama się nie zgadza :(

ps. Co sięstanie, jeśłi nikt ich nie zaadoptuje???
Sorry, chłopiec nr 2, ten słodki biało czarny maluszek :* jak go zobaczyłam to od razu - o Mój Boże... jak og chcę!! Nie wytrzymam bez tej kuleczki!! Ale rodzice sie nie zgadzają.. co ja mam robić???!! Zrozpaczona.
Zablokowany

Wróć do „Ratuj szczury!”