Szczurkowe ogonki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: Zuzolka »

Dawno nie czytałam nic na temat Twoich ogonków. Dzisiaj wchodzę a tu taka niemiła niespodzianka. Tak mi Asia przykro z powodu Korka i Pyszczka, trzymajcie się. Ty i Lusia :) Pannie życzę duużo zdrowia.
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
AsiaA
Posty: 188
Rejestracja: czw sty 06, 2011 1:01 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: AsiaA »

Dawno mnie tu nie było, bo też nie było mi łatwo...
Pozostała Lusia.... ale by nie czuła się samotna dołączyła do ogonków sr-oli. Niestety nie na długo cieszyła się stadem. Odeszła tuż przed świętami. Na szczęście bez męczącego leczenia, cierpień, nagle... Lusia też już miała ponad 2 latka...

Nie spodziewałam się, ale mam u siebie na na DT dwa ogonki. Nie wiem jeszcze jak długo. Widzę już oznaki otwartości... Są to dwie panienki: kapturkowa przypominająca Lusię i biszkoptowa z czerwonymi oczkami...
Dziewczyny były trzymane osobno. Staram się jednak je połoczyć i zdobyć większą klatkę, niż te, co mają. Widać, że są spragnione wzajemnego kontaktu,: iskają się, bawią... :)
Ech mam nadzieję, że za jakiś czas przyjdzie pora na moje kolejne, własne ogonki :)))
Ze mną na DT: Agutka i Biszkopcik
Odszedł: Korek, Pyszczek, Lusia
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: Zuzolka »

Przykro mi z powodu Lusi, całego twojego stadka... Ale nowe panny pewnie wypełniają tą pustkę :) Fajnie, że je łączysz ;)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
AsiaA
Posty: 188
Rejestracja: czw sty 06, 2011 1:01 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: AsiaA »

No i udało się! Dziewczynki sąłączone i są swoim towarzystwem zachwycone :)

Poniżej kilka fotek, jak się iskają. Nie są, co prawda za wyraźne, bo robione telefonem, ale coś tam widać ;)

Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną na DT: Agutka i Biszkopcik
Odszedł: Korek, Pyszczek, Lusia
Awatar użytkownika
AsiaA
Posty: 188
Rejestracja: czw sty 06, 2011 1:01 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: AsiaA »

A oto i fotki panienek bedących u mnie nadal na DT i chyba już zostaną do końca...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną na DT: Agutka i Biszkopcik
Odszedł: Korek, Pyszczek, Lusia
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: Zuzolka »

Słodkie te panienki :) Przesyłam głaski
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Szczurkowe ogonki...

Post autor: sr-ola »

Asiu, ależ śliczne masz te ogonki, cieszę się bardzo, że jednak udało się przekonać Małża :)
Jak Wam się wiedzie?
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”