Kaktusowe dziubaski

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mrocznykaktus
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 3:54 pm
Numer GG: 9750986
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: mrocznykaktus »

Kurczę Daisy coś ostatnio osłabła... tylne łapki są już słabiutkie i prawie nie schodzi z hamaka. Prawdopodobnie pójdę z nią w najbliższym czasie do weta, jak tylko dostanę pieniądze. A tak poza tym to w porządku :) Ogony dostają dużo zdrowego jedzonka, więc nie mają co narzekać :P
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: julek2000 »

Mam nadzieję że z Daisy będzie wszystko dobrze, ;)
Awatar użytkownika
mrocznykaktus
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 3:54 pm
Numer GG: 9750986
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: mrocznykaktus »

Oj jak dawno mnie tu nie było... a to za sprawą mojej kochanej Daisy, która odeszła 11.09.2012r [*]. Naprawdę długo nie mogłam otrząsnąć się po jej stracie, dlatego zdecydowałam się nie brać kolejnych ogoniastych. Fobie oddałam koleżance do jej samiczek, ponieważ nie chciałam jej skazywać na samotność z mojego powodu.
Dopiero w zeszłym roku zaczęłam myśleć, czy nie przygarnąć dwóch ogonków. Postanowiłam, że po maturze będę rozglądać się za jakimiś stworkami, które szukają domu. Tylko nie wiedziałam jaką płeć wybrać ??? Wahałam się do ostatniej chwili, aż w końcu padło na panów, gdy znalazłam ogłoszenie dotyczące dwóch ok. 3 miesięcznych samczyków :D Tak też się stało i urwisy trawiły do mnie w czerwcu zeszłego roku. Nie bali się człowieka, ale potrzebowali trochę czasu, by nabrać do mnie zaufania :)
Bubu (niebieski dumno) Yogi (husky dumbo)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oba tak samo kochane. Niestety... Bubuś zachorował :( Pojawił mu się ogromny nowotwór w okolicach brzuszka. Poszłam natychmiast do weta, lecz nie dało się go wyleczyć. Dostał leki przeciwbólowe, przeciwzapalne itp. Ale jeśli przedłużyłam mu życie o kilka dni to było warto. Wczoraj już widziałam, że coraz z nim gorzej, więc zrobiłam to co było nieuniknione. Brat pojechał z nim do weta na uśpienie bo widział, że ja nie byłam w stanie. Pochował go między drzewkami... mam nadzieję, że jest w lepszym świecie :( Mój kochany Bubuś [*]
Obrazek
Obrazek
Żeby nie smutać w domu, pojechałam z bratem obejrzeć ogonki, które szukały domu. Mama miała rację, nie wytrzymałam, gdy zobaczyłam dwa malutkie klony mojegu Bubu i przygarnęłam jednego, choć walczyłam ze sobą, by nie brać dwóch ;D Tak, więc od wczoraj mam nowego członka rodziny, Blue :D Mały ma dwa miesiące, nie boli się, ale nadal trzyma się na dystans. Coś mi się wydaję, że ma rex'owatą sierść. Zobaczymy jak urośnie. Póki co jestem w trakcie łączenia moich panów. Oby Yogi był wobec niego delikatny bo w porównaniu z nim jest taaki malutki :D
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: matrix360 »

Czy tylko ja nie widzę zdjęć? :(
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: Torakuta »

Ja też nic nie widzę T^T
Jak otworzyć te zdjęcia w nowej karcie to adres jest strasznie długi i nie kończy się rozszerzeniem typowym dla pliku graficznego T^T
Może wrzuć na jakiś image hosting.
Obrazek
Awatar użytkownika
mrocznykaktus
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 3:54 pm
Numer GG: 9750986
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: mrocznykaktus »

Aj, przepraszam. Właśnie miałam problem z dodawaniem bo zapomniałam jak to robiłam xd
1. Bubu&Yogi
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4. Mały Bubu
Obrazek
5. Bubuś
Obrazek
6. Chory Bubu :(
Obrazek
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: matrix360 »

3. > czas na buziaczek :D
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: Torakuta »

Kochane chłopaki :3 kiziałabym~
Obrazek
RudaWilczyca
Posty: 54
Rejestracja: wt lut 02, 2016 12:12 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kaktusowe dziubaski

Post autor: RudaWilczyca »

Ach jooooj, jakie słodkie <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”