Szczurzy Madagaskar :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Ustawianie im wszystkiego na nowo to kolejna rzecz a propos szczurów, która sprawia mi ogromną przyjemność, mówię wtedy do mojego męża, że bawię się w dekoratora wnętrz :D. Prawie jak The Sims, tylko w szczurzym mieszkanku ;).

Nie mogę się doczekać, aż sprawię im w przyszłym miesiącu nową większą klatkę. Wtedy też, na nowym terenie, chciałabym ich połączyć z jeszcze jednym zaadoptowanym kolegą.
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: wiewi »

No mi niesamowitą frajdę sprawia szycie im hamaczków i domków :) zaraz potem dekorowanie wnętrz.
A masz już jakiegoś nowego ogonka na oku? (jak to fajnie brzmi :D)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Jeszcze nie, ale myślę, że za miesiąc na pewno znajdzie się na forum ktoś, kto będzie miał chłopczyka do oddania. Najpierw priorytetem jest nowa większa klatka. Gdy już będę miała ją w domu, rozejrzę się za nowym szczurkiem. A kiedy już będę miała nowego szczurka i nową klatkę, to połączę w niej całą trójkę :).
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: bini »

a szyć to i ja lubię, a nawet muszę bo wygryzają takie dziury w hamakach, że nie mam wyjścia :)
jak tak dalej pójdzie zacznę się motywować do wiekszych zmian w klatce ;D
kolejny ogon w domu? brzmi genialnie:D
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Zauważyłam, że moje chłopaki nawet chętniej śpią w tym, co sama im uszyję, niż w kupnym :).

Biały, jak zwykle, jest bardziej chętny do pozowania, więc dziś będzie mała porcja porannych zabaw :). Nie wiem, czemu sobie upodobali we dwóch akurat tę klitkę (przestrzeń między blatem, a szafką w starych PRLowskich meblach), skoro mają caaałą kanapę do dyspozycji. Uwielbiają się tam myć... (?!)

Otwarte drzwiczki! Jak cudownie! O rany, rany, gdzie by tu czmychnąć...

Obrazek

Szybka obczajka, czy nic się nie zmieniło od wczorajszego wieczoru:

Obrazek

Jakiś nowy zapaszek? sniff sniff

Obrazek

Neeeelman, chooodź, fajnie jest! (ale mam wąsiska...)

Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: Arau »

Najlepiej tam, gdzie ciemno, ciasno i cicho :) Moje wczoraj miały zdziwko, bo zabrałam stary karton z narzędziami, a za nim, pod kaloryferem była ich kryjówka połączona ze spiżarnią :P Szok niesamowity... Nie miały po prostu gdzie się podziać :P
Ale mamy wąsiska pokrajcowane ^^
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

No tak, to widać po chłopakach, że lubią takie zakamarki :).

Marti miał dzisiaj sesję, a Nelmanek właśnie wyszedł i widzę porfirynę w oczkach :(. Ale hasa jak zwykle, więc mam nadzieję, że to nic poważnego.
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: Jay-Jay »

ale ten bialutki ma słodki pyszczek moge jako avatar
Obrazek
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Częstuj się :). Porfiryny już nie ma, nie wiedziałam, że to tak szybko potrafi pojawić się i zniknąć... pewnie chłopaki pokłócili się o coś i Nelman się zestresował.
bini
Posty: 104
Rejestracja: wt lip 10, 2012 11:47 am

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: bini »

No w końcu najlepsze hamaczki od mamusi* bo znasz najlepiej swoje ogony :)
Cudne zdjęcia, biała mordka z ciemnymi oczkami ahh :)
Porfiryna brr ostatnio Ryska miała na oczkach trochę, przemyłam rumiankiem i już potem było ok, ale no trzeba obserwować.
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: handzia600 »

Milusińskie chłopaki ;) Patrzcie jaką to radość dla nas sprawia nowa klatka i mebelki szczurze ;D
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Kochani,
ja i moi chłopcy wracamy tu po dłuższej nieobecności. A wraz z nami ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY :). Pozytywne rzecz jasna.

Panów nie mam już dwóch, tylko trzech, dziś po raz pierwszy w nowym składzie, w nowiutkiej dużej klatce (80x48x80), z nowymi mebelkami od maszki, zapoznawanie przeszło (na pierwszy rzut oka) bezproblemowo.

Chciałam powiedzieć, że jestem bardzo dumna z moich starszych chłopaków, bo (nie wiem, czy dobrze interpretuję ich zachowanie) naprawdę opiekują się dwa razy mniejszym od nich maluszkiem. Zwłaszcza Minio (białasek), wymył go od stóp do głów, od paru godzin nie odstępuje go na krok, ogrzewa własnym ciałem, cały czas stykają się ze sobą, jeden pilnuje drugiego :). Nelman zajął się głównie eskplorowaniem klatki, ale również nie wykazuje najmniejszych oznak agresji. To dobrze, bo miałam duszę na ramieniu, czytając niektóre relacje z łączenia stada z nowymi osobnikami.

Robaczki mają tyyyle wrażeń, maluszek - FELEK - aż padł ze zmęczenia, śpi sobie w rogu klatki pod Miniem :). TRZY SZCZĘŚCIA NA RAZ, jak cudownie :).

Kilka zdjęć z dzisiejszej imprezy zapoznawczej w wannie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po zrobieniu zdjęć w prawym górnym rogu klatki dorzuciłam jeszcze jeden hamaczek - domek w panterkę, jeden z ich ulubionych.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: akzi »

ale słodkie stwory :)

super !klatka bomba! ryjki słodkie! czgo chciec więcej ::)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: marryjuana »

Wiecie co, mam nadzieję, że nie chwalę dnia przez zachodem słońca, ale jestem ROZCZULONA tym, co robi Minio (najstarszy i największy z chłopców). Dał maluszkowi wtulić się w jego futerko, nie odstępuje go na krok, śpią teraz razem przytuleni, Minio jest taki duży i puchaty, że Felka prawie nie widać, a poznali się przecież przed paroma godzinami. Zero agresji, wrogości, cieszę się tak, że aż ciężko to ubrać w słowa :).
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurzy Madagaskar :)

Post autor: Arau »

Naprawdę wielkie szczęście.. A stado cudowne, czarno-białe :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”