ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: emi2410 »

Ponawiam pytanie - ile maluchów szuka domu? I co z samcami? Oddasz czy wykastrujesz? Skoro masz szczere intencje, to czemu po prostu nie odpowiesz na nasze pytania?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: akzi »

dziewczyny bo zadajecie ich tysiące , tysiące zarzutów przez nowych 5 stron,dajcie jej coś przeczytac odpowiedzieć .
nie wszyscy siedzimy tu 24 na dobe naprawdę
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Siouxsie
Posty: 137
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 7:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Siouxsie »

Cheruby pisze:Byłam ze wszystkimi szczurami u weterynarza dostały Ivermetyne za 10 dni idę na powtórkę. A wy dalej mnie szmaćcie tylko dlatego, że nie miałam czasu wejść na forum bo mam prywatne życie.
Dostałam samca do 2 samic... Ja sobie wyobrażam że dużo szczurów, ale jak nie byłaś pewna, trzeba było poczekać...
Awatar użytkownika
Cheruby
Posty: 191
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 9:53 pm

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Cheruby »

Szczerze? Weterynarz gdy zapytałam czy są odwodnione i czy w złym stanie to parsknął śmiechem gdy opowiedziałam o waszych obawach i stwierdził, że to normalne, że maluchy są mniejsze lub większe przez wzgląd na to w jakiej kolejności się urodziły i ile pokarmu dostawały, a jeśli chodzi o wszoły to potwierdza, że możliwe, że dostały się ze żwirku. Wszystkie maluchy u mnie jedzą same i mają się dobrze, z poidełka też pić potrafią. Papierek jutro zeskanuję i wrzucę bo teraz nie ma mnie w domu i pisze z telefonu.
Moje samce dawno pojechały do rodziców. A jeśli chodzi o samiczki kolegi to znajoma niedługo będzie w wawie i je odbierze.
Jeśli chodzi o tego malucha od Siouxie to przepraszam jeśli rzeczywiście okazał się samcem ale przed wyjazdem dwa razy sprawdzałam i jajek się nie dopatrzyłam, za jakiś czas się okaże czy rzeczywiście to chłopiec czy nie. A jeśli chodzi o to, że odebrane maluchy nie chciały u was jeść - to chyba logiczne, że po oddzieleniu od matki i tak długiej podróży zaczęły cokolwiek jeść dopiero gdy poczuły się bezpiecznie, dziwi mnie, że jeszcze was to zastanawia.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682 - Moje mordki <:3~

Obrazek
Moje słoneczka za TM: Myszka,Kasia,Bułka,Muzin
[*] [/color][/size][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: emi2410 »

Cheruby pisze:Jeśli chodzi o tego malucha od Siouxie to przepraszam jeśli rzeczywiście okazał się samcem ale przed wyjazdem dwa razy sprawdzałam i jajek się nie dopatrzyłam, za jakiś czas się okaże czy rzeczywiście to chłopiec czy nie.
To na pewno jest chłopiec. ;) Najlepiej posprawdzaj wszystkie maluchy jeszcze raz i policz dziurki. U takich maleństw jajeczka nie zejdą tak szybko.

To ile maluchów szuka domu?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: zuzka-buzka »

Cheruby, w takim razie ja mam pytanie: jak wytłumaczysz to, że Twoje rzekomo 4,5 tygodniowe maluchy ważą niecałe 30g, a mój 5 tygodniowy szczurek waży 110g? Nie wmówisz mi, że po prostu mój jest spasiony. Opinię, że Twoje szczury są niedożywione wystawiły osoby, które mają potężną wiedzę i doświadczenie... Więc..?
Jeszcze raz pytamy: ile szczurów szuka domu?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Lustrzasia
Posty: 85
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 10:00 am

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Lustrzasia »

A ja pousuwałam wszystko bo mam już dosyć tego Waszego wysnuwania historii ze swojego małego paluszka. Grozicie TOZ'em , to świetnie, chciałam tylko zaznaczyć ,że Wasze wypowiedzi w 98% są pomówieniami, kłamstwami lub groźbami co jest karalne.
Moje ogony wszystkie są zakroplone i mają się dobrze, jedzą suchą karmę. Jak to zaznaczyła moja ukochana rodzicielka "Jeśli Ci fanatycy na forum zajęli by się dziećmi i potrzebującymi na tym świecie tak jak przejmują się losem szczurów to świat byłby lepszym miejscem"
Nie pozdrawiam Was, nie życzę miłego wieczoru, siedźcie tu dalej i nakręcajcie się nawzajem. Ah i zapomniałabym- powodzenia Oliwio w życiu ze swoją niewyparzoną buzią.
Wystarczająco mam problemów i bez Waszego gadania, żegnam.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Rajuna »

Cheruby, pisałaś gdzieś na początku wątku do klimejszyn, że ona lepiej od ciebie zna rodziców twoich miotów... więc sąd takie posty jak ten? http://szczury.org/viewtopic.php?f=30&t ... 17#p879217
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: zuzka-buzka »

Lustrzasia, mam dość twojego obrażania mnie na każdym możliwym kroku - w PW i w wątkach. Jesteś zaledwie 3 lata starsza, a wydaje ci się że pozjadałaś wszystkie rozumy świata chyba. Zgłaszam.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Siouxsie
Posty: 137
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 7:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Siouxsie »

Proszę Cię, policz je, sprawdź dziurki. Ja ew zabiorę panienkę, i dam jej dobry dom. A tym kolega się zajmę i pójdzie w dobre rece
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: noovaa »

Cheruby, radzę zmienić weterynarza. Szczury SĄ NIEDOŻYWIONE i NIE MAJĄ 4 tygodni. Widziałam, macałam, oglądałam ... i to tą "większą" sztukę ::)

Czy zgodzisz się oddać wszystkie pozostałe maluchy użytkownikom na DT żeby zadbały o nie jak się zadbać o szczury powinno i wydały do nowych domów nie "jak leci" a po sprawdzeniu warunków i po wyleczeniu ?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Cheruby
Posty: 191
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 9:53 pm

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Cheruby »

Postanowiłam, że przynajmniej przez kolejne dwa tygodnie maluchy pozostaną u mnie, po pierwsze z powodu leczenia, po drugie - chcę mieć stuprocentową pewność co do ich płci. Dla pewności udam się jeszcze do innego weterynarza w poniedziałek by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Do oddania pozostaje 11 maluchów. Z tym, że po tych wszystkich oszczerstwach i przykrościach jakich się tutaj nasłuchałam, zdecydowałam, że klusek na forum nie oddaję. Od wczoraj po znajomych razem z Lustrzasią znalazłyśmy chętnych którzy wezmą 9 klusek gdy już wszystkie będą wyleczone. Z resztą sobie poradzę, teraz to już wyłącznie moja sprawa, nie mam ani czasu ani chęci słuchać kolejnych wyzwisk, gróźb i oszczerstw to wszystko zaszło za daleko. Życzliwym dziękuję porady - skorzystam z nich. Jak również dziękuję za oferowaną pomoc, ale po tym wszystkim szkoda mi już czasu i nerwów na przesiadywanie na tym forum, więc przepraszam ale nie skorzystam. W dalsze dyskusje nie zamierzam się wdawać, bo nie tylko mama Lustrzasi uznała, że zachowania niektórych tutaj są chore i fanatyczne ale i 5 innych osób (w tym weterynarza) których się w tej sprawie radziłam. I to ostatnie co mam do powiedzenia. Dalsze debaty niech odbywają się już beze mnie bo szkoda mi marnować życie 24h na dobę przesiadując przed komputerem by wciąż molestować ten wątek.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682 - Moje mordki <:3~

Obrazek
Moje słoneczka za TM: Myszka,Kasia,Bułka,Muzin
[*] [/color][/size][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: akzi »

Cheruby jeżeli już postanowiłaś zmienić weterynarza polecam kliniki'
Medicavet ulica /Bogdanowicza - ochota - http://www.medicavet.pl/
Salvet - http://www.salvet.com.pl/
oaza - http://www.oaza-wet.pl/?przychodnia&page=14

proszę wybierz się tam, tam na 100 % ci pomogą.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Weszłam w pierwszy lepszy wątek i aż oczy przecieram ze zdziwienia. Jedno wielkie LOL dla co poniektórych stałych użytkowników oraz, obowiązkowo, aplauz za przestraszenie dziewczyny. Wychowaliście się w oborze czy pod skrzydłami PiSu? Grozicie, obrażacie, przekrzykujecie się nawzajem, a na koniec ZONK, bo ona nie chce mieć z Wami do czynienia. Obrońcy zwierząt za dychę i do tego źle wychowane dzieciaki... wstyd.

Wszystkich co będą mieli chęć mi naubliżać zapraszam najpierw tutaj --> http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=27734 --> a następnie na Priv ;D


Cheruby, niektórzy ludzie doskonale znają się na szczurach, ale ich komunikacja interpersonalna jest na poziomie zerowym. Stało się co się stało, trzeba rozdać zwierzaki do dobrych domów, więc pozostań u nas chociaż na ukrytym, ponieważ byłabym zainteresowana adopcją dwóch kluseczek (DOWSZYSTKOWIEDZĄCYCH: dwóch chłopców lub dwóch dziewczynek). Resztę dopiszę Ci na Priv.
Pozdrawiam.
Aśka.
Siouxsie
Posty: 137
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 7:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ODDAM KLUSKI!!! Warszawa ;)

Post autor: Siouxsie »

Ty mówisz o komunikacji? A obrażasz ludzi o takich a nie innych poglądach politycznych. To jest dopiero poniżej poziomu
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”