Camelliowe Pyszczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: alinak »

Moje dziewczyny to w ogole brudasy niedojrz ze brudza w klatce niemilosiernie to jeszcze do tego nie myja swoich ogonow ! Jedyne co myja to brzuszki, pyszki i lapki. Moja Misha ma od 3 dni kark brudny normalnie rzepa mi zarasnie niedlugo ::) . Za to Maks i Funky mojego TZ to czysciochy idealne ogonki slnia, pyszki i wszystko czysciutkie na blysk :P . Jedyny plus to ze moje siusiaja w jedno miejsce a chlopaki najbardziej lubia sikac tam gdzie spia hehe :D
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Moi chłopcy sikają też w jedno miejsce, ale niestety jest to zazwyczaj miejsce spania. Z drugiej strony - nie zostawiają śladów na półeczkach, czy w ogóle w klatce, więc jestem zadowolona. Poprzedni panowie sikali gdzie popadnie :)

Co do mycia ogonów, to nic straconego. Sp. Marcelek zainteresował się ogonem po jakichś 10 miesiącach swojego życia.... Wcześniej też chodził brudny, ale chyba wolał sam się zajmować swoją higieną, niż znosić zabiegi czynione przez panią. To samo było z pazurkami. Miał mnie dość, to sam sobie zaczął odgryzać :P Bardzo dobrze go wspominam. Godziny spędzał na czyszczeniu.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: dorloc »

Moje baby ogony na razie mają czyste, ale z tym sikaniem też już nie mogę. Leją, gdzie bądź, pod siebie. Codziennie cuchnie i do tego kupki niby robią do kuwety, ale którejś się nie zawsze chce, bo znajduję też tam, gdzie śpią... Podejrzewam Taszę, bo ją kiedyś przyłapałam, ale równie dobrze może być i inna. Już im nawet włożyłam te zlane szmatki od spania pod żwirek w kuwecie, ale raczej nie przyniesie to skutku, bo dzisiaj rano znowu smród... Ale jeszcze popróbuję, może się nauczą ???
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Ostatnio jak robiłam przegląd-sprzątanie klatki, to bobków praktycznie nigdzie nie znalazłam (no, kilka może było, ale jak na cztery szczury to nic!). Wszystko było w kuwetce :) A jaki zaciesz miałam, hehe :) Z siuśkami nie jest już tak pięknie i przyjemnie, ale co poradzić, to są właśnie szczurki :D Ogonki jakoś ciężko mi się myje. Trochę może udało mi się zdziałać, ale musiałyby być w śpiączce żeby to zrobić dokładnie i na spokojnie :P A w ogóle jak sobie żyją? Bardzo dobrze. Widzę, że już są bardziej zżyci ze sobą - wszyscy! Śpią w różnych konfiguracjach, kotłują się również poza swoimi "domyślnymi parami"... :) Nie biją się o jedzenie, nie leją się na poważnie, wszystko jest super :) Na wybiegu udaje mi się robić więcej wspólnych zdjęć gdyż jakoś tak częściej trzymają się w grupkach. Wszędzie lezą, wszystko ich ciekawi, dziś tak śmiesznie brykały, podskakiwały na wybiegu ;) A Scrappy tradycyjnie trenował skoki i wskakiwał na TŻ lub pufę na której siedział. Haha komicznie to wygląda. Cela też ma niezłego, zawsze lądował tam gdzie zamierzał (tak mi się wydaje) :D Chłopaki cały czas rosną, przede wszystkim widać to po bezogonkach. Zaraz wszystkie będą taaakie wielgachne ;D Kochamy je wszystkie i cieszymy się, że są z nami i wszystko się tak dobrze układa :) Na koniec jak zawsze fotki:

Chaps:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Piorun:
Obrazek Obrazek Obrazek

Scooby:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Scrappy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Razem:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Ale Ty robisz te zdjęcia piękne! Chłopcy coraz przystojniejsi. Dupki też rosną, ale to w przyszłości zaowocuje większą ilością ciałka do miziania ;D

https://picasaweb.google.com/1130051047 ... 7084136130 Miny robią jak moi panowie :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Nina »

Jaka piękna banda! ;D

A bezogonki jak rosną! Scooby w końcu nabrał ciałka (zaczął tyć dopiero kilka dni przed wyjazdem, wcześniej był straszny przecinek :P )
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: wiewi »

Śliczne chłopaki!
Camellia przyjedź do mnie i zrób chłopakom sesje ;)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Gosia, pewnie, im więcej do głaskania tym lepiej dla nas ;)

Nina, Jakiś czas temu też mówiłam, że taka bidka z tego Scooby'ego, chudzinek i pewnie chłopaki nic nie zostawiają mu do jedzenia... :P Ale widzę, że ładnie je i na szczęście nie jest tak źle! ;D

Wiewi, w wakacje nie ma sprawy, gdzieś tam będę w okolicach pewnie hehe :D

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Eve »

Paczcie jakie zbóje - przewróciły transporterek ;D
Fajna banda :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: spinka2430 »

Świetne to Twoje stadko :) a chłopaki rosną w oczach. Fajnie że tak sie dogadują. Miziaki dla wszystkich :)
A zdjęcia świetne !! :) muszę sprawić sobie lepszy aparat w moim padł obiektyw :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

A tam przewróciły, już tak miały położony ten transporter :D
Dzięki Spinko :) Każdy chłopaczek z osobna jest cudowny i oczywiście wszyscy razem... to po prostu fantastyczna czwórka ;D Mizianko również dla Twoich panienek :-* Kciukam za znalezienie jakiegoś fajnego sprzęciku do focenia stadka :)

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Co tam u paniczów? :D
Też wydają Ci się już tacy OGROMNI?;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Wszystko w porządku. Dziś biegali po łóżku, mieli mnie jako główną atrakcję wybiegu, no i co chwilę na mnie siuśkali ::) Wszędzie łaziły te gadziny! A jak TŻ zbliżył się żeby porobić fotki, to oczywiście wszystkie na niego złaziły ;D Szaleją jak zawsze, ale nic złego się nie dzieje :) Hm, ogromni... zależy w jakim sensie. Duzi ogółem są (huszczaki), zwłaszcza w porównaniu z tymi maluszkami, które do mnie przyjechały. Zbytnio szerocy raczej nie są :P Na pewno zauważyłam, że ostatnio bezogonkom bardziej urosły jajcusie i już w ogóle cali wyglądają doroślej :D Moje kochane dzieciaczki :-* :)
A co, Kacper i Kubuś tacy ogromni się wydają? ;D

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Jakoś tak. Jak patrzę, gdy śpią w koszyku, to widzę, że są znacznie mniejsi, niż mój śp Marcelek. Ale z drugiej strony, już nie pamiętam dobrze, jak czuć było tamte wielkie szczury w dłoniach.. a panowie urośli jak na drożdżach :P Nie wygladają na nadwagę, ale zapomniałam już, że szczury są w stanie tak szybko rosnąć!
A nie schodzą Ci z łóżka sami czy jakoś zastawiasz? ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: wiewi »

Tak, w porównaniu z większymi ogonami tymczasami zmienia się nagle perspektywa co? :)
Ale rosną rosną :)
Heh ja u młodszego czyli Deana też zauważyłam ekhm wzrost męskości ;)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”