Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 20, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: Jamnik »

1. Aktualnie nie posiadam żadnych ogonków, będą to moje pierwsze
2. 60x40x60 - mniej więcej takie wymiary będą klatki, którą kupię w tym miesiącu jeszcze(25 paź dostanę pieniądze)
3. Mam weterynarza, który bardzo dobrze zajmuje się moim królikiem i ma doświadczenie ze szczurami i innymi gryzoniami.
4. Karmą. Jeśli znajdę, to Versele Laga/XtraVital
5. Nie, nie chcę ich rozmnażać
6. Na pewno. Będę potrzebowała porad, więc będę też przy okazji opowiadała o tym, jak mi idzie z nowymi przyjaciółmi
7. Mam królika. Nie zamierzam jednak ich poznawać ze sobą w żaden sposób.
8. Jeśli mnie nie będzie w domu, zawsze jest mama i jej mąż, a gdy wyjedziemy razem - ciocia często zajmuje się moim królikiem, a że kiedyś miała swojego szczura będzie umiała się zaopiekować podopiecznym.
9. 1-3h(jeśli potrzeba więcej/mniej to powiedzcie, jestem laikiem). Na pewno będę robiła własnoręcznie jakieś zabawki, no i zabezpieczę wszystko, co niebezpieczne.
10. Jasne, nie mam nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej.
11. Moja mama podpisze umowę.


Jeśli mam jakis wybór - to dwa młode(ok. 6-7-8msc) samczyki, najlepiej jeden cały czarny, a drugi biały w czarne łaty... ale niekoniecznie, mogą być inne, byle nie czerwone oczka i byle znacznie różniły się wyglądem (nie chcę ich mylić).
Ze mną Raven, Algernon oraz Innis od 15/05/2020

W sercu Edwin i Everard [*]
Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 20, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: Jamnik »

Przepraszam, miało być 6-7-8 tygodni, a nie miesięcy, pomyłka.

OFFTOPIC: Nie ogarniam działania tego forum. Nie ma nigdzie usuwania wiadomości ani nawet edycji. Przepraszam za spam, ale mówię.. myślałam, że edytuję tekst, a tu po prostu się zacytowałam, a nie mogę tego usunąć. I jeszcze piszę dodatkowy spam, żeby się wytłumaczyć.
Ze mną Raven, Algernon oraz Innis od 15/05/2020

W sercu Edwin i Everard [*]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: kulek »

Niestety forum nie posiada opcji edytowania i usuwania postów.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37913 tutaj samczyki ze Szczecina.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=38042 tutaj są samiczki z Łodzi.
Oprócz nich jest wiele innych ogonków do adopcji, wystarczy, że wejdziesz w dział Oddam/Sprzedam i przeglądniesz ogłoszenia. Znalazłam tylko samiczki z Łodzi, ale zawsze możesz wybrać sobie szczurki z innego miasta i zorganizować transport :)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: Daciuniaa »

Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
mrjingles
Posty: 68
Rejestracja: sob sty 08, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: warszawa

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: mrjingles »

szukasz nadal maluchów?
Mam dwójkę młodych chłopaczków ewentualnie :D
Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 20, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: Jamnik »

Chciałabym odnowić moją prośbę o adopcję dwóch szczurków(samców), jednak z odnowionymi informacjami. Wcześniej nie wyszło, niestety mama wycofała wtedy swoją zgodę, jakkolwiek teraz udało mi się ją przekonać.
Kwestia wieku pozostaje bez zmian - chciałabym dość młodego, koło 1 miesiąca, co do kolorystyki - każda jest dobra, byle dało się je rozróżnić, bo jakbyście mi dali dwa w czarne łaty, to bym się załamała nie wiedząc, który to który:)

1. Nie posiadam szczurów, będą to moje pierwsze
2. Klatka 100x54x100
3.Amvet(chodzę tam z królikiem, naprawdę zrobiła na mnie dobre wrażenie jedna pani weterynarz, jeśli chodzi ogólnie o gryzonie) - jesli się okaże, że coś nie gra, skorzystam z polecanych na forum, wierzę jednak, że będzie dobrze:)
4. Versele Laga - królika również karmimy tą karmą, nigdy nie było problemu z jej dostaniem.
5. Nie będę ich rozmnażać (czuję, że dwóch samców może mieć nikłe szanse na potomstwo:)
6. Na pewno, założę wątek w którym będę opisywać, pierwsze kontakty ze szczurkami będą wyjątkowe i będę się chwaliła każdą pierdołą :)
7. Mam 5-letniego królika-miniaturkę, w pokoju mojej mamy i jej męża, po prostu nie będę wypuszczała szczurków z mojego pokoju, a królik nigdy nie wyszedł poza okręg małego dywaniku w ich pokoju.
8. Wyjeżdżam rzadko, jeśli już mnie nie będzie w domu, to zajmą się szczurkami kolejno: mama, jej mąż, ciocia, babcia.
9.Wszystko, co mogłam, zabezpieczyłam, wszelkie dziury pozatykałam. Po domu walają się kartony, więc na pewno je wykorzystam do zrobienia jakichś zabawek itd. Będę obserwowała, żeby nie zrobiły sobie krzywdy, i będę starała się jak najlepiej wykorzystywać czas z nimi:)
10. Zgadzam się na wizytę przedadopcyjną.
11. Tak, moja mama podpisze umowę adopcyjną.

Mam pytanie jeszcze o koszty, np. dojazdu itd... Moja rodzina nie posiada auta, więc nie mam możliwości przyjechać po te szczurki. Ile bym musiała dać osobie, od której adoptuję szczurka, za dojazd itd?

Na adopcję będę gotowa dopiero gdzieś w przyszłym tygodniu - jutro idę do zoologicznego popatrzeć na transporterki miski zabawki, czego nie znajdę tam, kupię na zooplus - ale wiadomo, czekanie na przesyłkę trwa. Dopiero jak wszystko dotrze, będę w stanie z czystym sumieniem zaadoptować szczurki do wypełnionej zabawkami klatki:)
Ze mną Raven, Algernon oraz Innis od 15/05/2020

W sercu Edwin i Everard [*]
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: katkanna »

Mojej znajomej się oszczurzyła samiczka (nieplanowane), maluchy mają kilka dni, więc za parę tygodni mogę cię skontaktować, jest z Łodzi.
Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 20, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję dwa ogonki [Łódź]

Post autor: Jamnik »

Póki co umówiłam się z użytkowniczką Trzynastka, która będzie w Łodzi w przyszłym tygodniu, jeśli nie wypali dam znać:)
Ze mną Raven, Algernon oraz Innis od 15/05/2020

W sercu Edwin i Everard [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”