Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

dumbotedi
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 2:34 pm

Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: dumbotedi »

Witajcie,

no wiec po kolei;

- wpadkowe szczurki, urodzily sie 31 sierpnia
- czarne z bialymi brzuszkami, i bialo-czarne - sliczne, zdrowe i ufne, wesole
- tatus szczurek przylecial az z Japonii, dorodny grubasek dumbo, mega kochany i ufny (a mial isc na karme dla wezy!) a mamusia to przygarnieta przez mego przyjaciela samiczka z zoologicznego (dziecko sie znudzilo), ale tez zdrowa i sliczna, drobniejsza, zwinna, skoczna
- do wpadki niestety doszlo zaraz po moim przyjezdzie - szczurki (dwoch samczykow przywiozlam do PL) wydostaly sie z transportera, a samiczka biegala wolno. zlapalam po gora dwoch minutach, ale akcja juz niestety byla :/ Obecnie samiczki mieszkaja w osobnym mieszkaniu, u mego przyjaciela, a samczyki sa u mnie
- samczyki mieszkaja w duzym akwarium (160cm na 50cm, na 80 cm), i czesto biegaja po mieszkaniu. natomiast samiczki u przyjaciela zyja zupelnie bezklatkowo, maja w jednym miejscu spanie, picie i jedzenie, a tak to biegaja luzno

Zwierzaczki sa zdrowe - zero problemow z sierscia, pluckami itd... Wiec zalecam adopcje, niz wspomaganie terroru z zoologicznego.

Szukam domu zyczliwego, u osoby doroslej, z dobrymi warunkami, niepalacej, nie sluchajacej glosno muzyki w pomieszczeniu szczurka (to zwierzeta bardzo wrazliwe) i nieposiadajacej innych zwierzat, jak kot czy pies.

Jesli jestes osoba spokojna, opiekuncza, a zwierze traktujesz jak pelnoprawnego domownika, ktory ma tez prawo do dobrego jedzenia, swobodnego biegania po pomieszczeniach, zabawy i zyczliwego traktowania, to do Ciebie ten anons. ;)

Szczurki daje tylko po dwa lub trzy, tej samej plci. Gdyz samotny szczurek, to smutny szczurek.

Jestem w Wawie, ale bywam w Szczecinie, wiec te dwie lokalizacje wchodza w gre.

Chcialabym najchetniej dowiezc szczurki, moc zobaczyc warunki, w jakich mialyby mieszkac.

alicjavogel@gmail.com

Prosze o kontakt zainteresowane osoby. Szczur to wspanialy przyjaciel czlowieka, jesli czlowiek sobie na ta przyjazn zasluzy.
Mam nadzieje, ze znajde dobrego Opiekuna dla moich maluszkow, chociaz dla czesci z nich.
Aha, zdjecia moge przeslac, gdyby ktos byl zainteresowany, prosze o mail, najlepiej z nr tel, to zadzwonie.
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: marryjuana »

Wrzuć fotki szczurasków, szybciej pojawią się chętni. Ludzie bardziej zakochują się w wizerunku, niż w opisie :).
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: akzi »

hej
wstaw zdjęcia maluchów, zachęcisz do adopcji
i szczurków nie powinno trzymac się w akwariach sa do tego klatki, akwaria sa dla gadów i rybek.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: noovaa »

Wiele z nas ma szczury i inne zwierzęta w jednym mieszkaniu :). Przemyśl może ten warunek, bo to zmniejsza ilość potencjalnych domków, a jestem pewna że nikt z nas nie dopuściłby by inne zwierze zrobiło szczurkom krzywdę.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Cytrynkaa
Posty: 101
Rejestracja: śr sie 01, 2012 10:10 pm
Numer GG: 39273470
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: Cytrynkaa »

To nie można adoptować szczurka jeśli ma się kota? Mój kiciuś żyje w zgodzie z gryzoniami, uwielbia się na nie patrzeć przez klatkę.
Ze mną: Dyzia Daisy Kotek: Psotka :)
Za TM: Felcia [*]
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: renett »

noovaa pisze:Wiele z nas ma szczury i inne zwierzęta w jednym mieszkaniu :). Przemyśl może ten warunek, bo to zmniejsza ilość potencjalnych domków, a jestem pewna że nikt z nas nie dopuściłby by inne zwierze zrobiło szczurkom krzywdę.
np. ja mam dwa koty, psa i szczury ;) można powiedzieć że to one rządzą w domu a nie jakieś tam kocury :D
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Cytrynkaa
Posty: 101
Rejestracja: śr sie 01, 2012 10:10 pm
Numer GG: 39273470
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Szczurki oddam do dobrego domu WAWA/SZCZ

Post autor: Cytrynkaa »

Jak moja Dyźka była na wybiegu to jej największe zainteresowanie wzbudziła moja kotka śpiąca na kanapie. Dyzia na nią weszła i zaczęła lizać w ucho, a kotu się to spodobało :)
Ze mną: Dyzia Daisy Kotek: Psotka :)
Za TM: Felcia [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”