WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: Starsza Pani »

Rajuna pisze:Starsza Pani - nie zaryzykuję czwartego łączenia, które skończy się pogryzionymi szczurami... Najpierw była Guarana (luty), potem Hertz (marzec), niedawno Frodka (wrzesień/październik) - żadnego nie udało mi się połączyć, one po prostu nie akceptują dorosłych. Z Pchłą (w maju) było dużo pisków, ale bez rozlewu krwi, teraz czeka mnie łączenie z trzema maluchami z zoo, z czego dwie są na DS i zobaczymy jak będzie.. póki co pojedynczo, na łóżku, moje były grzeczne... Jak dziewczyny wszystkie będą po sterylkach, to mogę myśleć nad doszczurzaniem się na stałe, wtedy na pewno samcami :P Ale na razie mogę tylko zaoferować DT lub transport...
Sterylka raczej nie pomaga na charakter (tak wetka twierdzi), bardziej na rozmiar ;) . Moje chłopaka próbowały zagłodzić, odcięły mu dostęp do jedzenia i picia. Skończyło się na drugim stadku ...

To niech Unipaks zadecyduje, co z chłopakiem będzie.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: Rajuna »

Starsza Pani pisze: Moje chłopaka próbowały zagłodzić, odcięły mu dostęp do jedzenia i picia.
U mnie tak samo z kastratem :/
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
sebasebaseba
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:17 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: sebasebaseba »

Miałem trzy roczne samce , ale dwa tygodnie temu odszedł przedwcześnie właśnie taki kapturek jak ten . Zostały mi dwa nieagresywne ogony i myślę że bez problemu by się z nim dogadały
Ze Mną :
chwilowo brak
Odeszły :
Maciuś , Maluszek bez imienia , Oskarek , Maciuś Drugi , 8-letnia suczka KORA (18.10.2012) , Oskarek Drugi ze śmietnika , Hubert Węglarz "garażowiec" , Pan Ferdynand (żył 3 lata i 1 miesiąc)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: nausicaa »

Rajuna pisze:Starsza Pani - nie zaryzykuję czwartego łączenia, które skończy się pogryzionymi szczurami... Najpierw była Guarana (luty), potem Hertz (marzec), niedawno Frodka (wrzesień/październik) - żadnego nie udało mi się połączyć, one po prostu nie akceptują dorosłych. Z Pchłą (w maju) było dużo pisków, ale bez rozlewu krwi, teraz czeka mnie łączenie z trzema maluchami z zoo, z czego dwie są na DS i zobaczymy jak będzie.. póki co pojedynczo, na łóżku, moje były grzeczne... Jak dziewczyny wszystkie będą po sterylkach, to mogę myśleć nad doszczurzaniem się na stałe, wtedy na pewno samcami :P Ale na razie mogę tylko zaoferować DT lub transport...
a próbowałaś już łączenia dziewuch z samcami? bo np moje samców nie cierpią na samym początku i dają im nieźle popalić, o wiele bardziej niż innym dziewczynom, pewnie im chopy śmierdzą:P dopiero im zeszło, kiedy po miesiącu Cumbo przestał dawać typowym samczym zapachem po kastracji.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: unipaks »

Przed Hubertem węglarzem pojawiła się szansa na dom z zachowaniem męskości :) ;) przyszłość pokaże, czy chłopak ucieszy się z towarzystwa innych szczurasków, czy też będzie preferował mniej stadny tryb życia, do jakiego przez dłuższy czas przywykł... :-\

Dziękuję serdecznie wszystkim za zaoferowaną pomoc i zaangażowanie, szczególnie Starszej Pani, Rajunie, Igucie, ol. oraz Klusce :-*
Czyżby ten "wyngiel" w komórce oraz moje niewczesne żarty z Huberta - węglarza to przeznaczenie? ::) :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: unipaks »

Hubert aktualnie (dużo go więcej niż w sierpniu :P ):

Obrazek Obrazek

Obrazek

Nie wiedzieć czemu, ten szczur woli facetów ;) :) mój mąż jest w siódmym niebie ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: Veerena »

Jaki śliczny chłopak :) jak się błyszczy i te uszka- cudo :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: unipaks »

Oj, tak :)
Wyjaśniła się tajemnica czerni ogonka; jak przypuszczałam, daje się to zeskrobywać :D .
Tak więc Hubert jest jak ten górnik po szychcie ;D ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: Eve »

Bo to sztygar garażowy ;D
Ale Uni powiem Ci że ta akcja to była tak szybka że nie zdążyłam zareagować z pomocą. Cieszę się bardzo że to się udało, a na drugi raz to pisz do mnie jak mam 20 km do miasta gdzie jest potrzeba ;)
Pytałam znajomych we wrocu czy nie wzięliby chłopca ale jakoś na razie odzewu nie ma ..
Trzymam kciuki za kochany domek, który gdzieś jest ::)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW: Pilnie potrzebny Dt/Ds dla samczyka z garażu !

Post autor: unipaks »

Eve, facet zadzwonił znienacka w piątek rano, a z Twojego poprzedniego wpisu wiedziałam, że przed niedzielą nie dasz rady, więc nie chcąc, żeby im po raz kolejny uciekł, albo żeby siedział trzy dni na strychu w klateczce, pojechaliśmy po pracy ::)
Domek jest w Gliwicach, tylko transportu nie mamy... :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”