Moja włochata heroina. Trzymaj się, Berciku!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: Dulcissima »

Dziś tylko jedna fotka, bo znów ostatnio zagoniona jestem i do tego kiepskie łącze mam jeszcze przez czas jakiś. Ale fotka na osłodę ::)


http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1141_n.jpg
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: wiewi »

zdjęcie powaliło mnie na łopatki :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: fixatiffka »

ależ te te twoje szczury giętkie ;D
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

śliczności :) i te cudowne łapeczki :) wymiziaj dziewczyny
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: Kluska123 »

Szczurza yoga ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: xiao-he »

I ten ogon na twarzy! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: Dulcissima »

Ech... Nigdy nie spodziewałam się, że przyjdzie taki dzień. Ale jednak muszę o tym napisać, bo czułabym się nie fair wobec wszystkich.
Od jakiegoś czasu coraz bardziej pogarszała mi się sytuacja finansowa, zwłaszcza teraz, kiedy studiuję dziennie. Dorabiam sobie, owszem, ale pozwala to jedynie na wiązanie końca z końcem. Do tej pory miałam jeszcze jakieś oszczędności i od czasu do czasu wsparcie ze strony rodziców, z którymi już od lat nie mieszkam. Ostatnio jednak mojemu tacie pogorszył się stan zdrowia i nie wiadomo, czy będzie w stanie pracować... Mówiąc krótko, jest źle. Na tyle źle, że musiałam rozważyć decyzję o oddaniu części ze swojego stada. Serce mi się kraje, kiedy o tym myślę i piszę, ale nie mam już w obecnej sytuacji innego wyjścia. Mogę pozwolić sobie na maksymalnie 4-5 szczurów, a nie 11, które miałam do dziś. W całej jedenastce siódemka była przyjęta z dwóch interwencji: trzy dziewczynki od Zany, dwóch kastratów i dwie panny z interwencji krakowskiej z maja tego roku.
Nie jest to pochopna decyzja, boję się, że za miesiąc czy dwa nie będę miała dzieciaków czym nakarmić, a co dopiero, kiedy coś się posypie i trzeba będzie wyłożyć ekstra na weterynarza. Rozmawiałam już z kilkoma osobami z forum, część zgodziła się pomóc. Dzisiaj Majtki, jako pierwsza, trafiła do Madziastan, której w tym miejscu chcę jeszcze raz serdecznie podziękować. Dwie panny zostaną przygarnięte przez IHime, jeden kastrat trafi do Pauliski.
Do adopcji będę musiała oddać jeszcze Perełkę i prawdopodobnie Białą Chmurkę. Nie były to łatwe decyzje, ale starałam się wybrać te, które są jeszcze na tyle młode i bezkonfliktowe, żeby dobrze wpasowały się do nowego stada. Gdyby ktoś z z Was był zainteresowany adopcją, będę wdzięczna za kontakt i pomoc.

Jestem załamana całą sytuacją, bo naprawdę - nigdy nie spodziewałam się, że może być aż tak źle. Nie było mi łatwo podjąć tą decyzję, gryzłam się z tym dość długo i w końcu zdecydowałam. Nie dość, że nie miałabym z czego utrzymać tak dużego stada, to jeszcze i tak prawie nie ma mnie w domu ze względu na studia i pracę - więc nie mam za dużo czasu na socjalizowanie dziewczyn. A nie chcę, żeby zdziczały do reszty.
Nie wiem, co więcej napisać. Po prostu już nie mogę, dzisiaj tak strasznie ciężko było mi się rozstać z Majtką, że już nawet nie mam siły na dalsze pisanie. :(
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: Jay-Jay »

przykre ale tak musiało być
zrobiłaś to co należało, to co było dla nich dobre
jestem z tobą i pamiętaj oddane pyszczki zawsze będą w twoim serduchu a te które zostaną jeszcze bardziej cię z nimi zwiążą
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven :)

Post autor: madziastan »

Majtki będzie u mnie miała dobrze tak jak u Ciebie :) Odwieźć ją możesz, trzymaj się!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: xiao-he »

Ne martw się kochana, jeszcze przyjdą takie czasy że będzie mogła mieć 20 szczurków i wszystko będzie dobrze :-* Mam nadzieję że ogonki które oddajesz znajdą jak najlepsze domki :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: akzi »

Ehh zycie daje popalić .. pisze dziwne scenariusze :(

życze ci żeby wszytsko ułożyło się jak najlepiej !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: IHime »

Dulci... :-*
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: Mihajla »

Przykra sprawa. Naprawdę Ci współczuję, ale podjęłaś bardzo rozsądne wyjście. Mam nadzieję, że szczury trafią do równie dobrych domów z których przyjechały.
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: pauliska »

Dzisiaj Dulci przywiozła nam pana strachliwego :D piękna z niego krówka jest :D facecik od przyjazdu siedzi na łóżku w rogu, teraz jednak dostał 2 poduszki i śpi pod jedną ;D oczywiście zanim poszedł spać porządnie się najadł :P dałam mu porcję gotowanego pora, makaron, pietruszkę i jabłuszko, w sumie to zjadł dwie porcje z czego tą drugą sam sobie wziął przez moją nieuwagą, okradł miskę chomika, którą postawiłam na łóżku :) dostał również nowe imię Straszek 8)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dulci's eleven - szczurze smuteczki :(

Post autor: madziastan »

pauliska, pan strachliwy? ::) Fajnie że będzie u Ciebie :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”