Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: Veerena »

miłość nie wybiera :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
Daithver
Posty: 112
Rejestracja: sob lis 06, 2010 6:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: Daithver »

Bardzo się cieszę :) teraz szczerze, jest sprawa. Udalo mi się przekonać szefa sklepu do powolnej likwidacji działu z futrzakami ;D i za symboliczna złotówkę są do adopcji 3 śliczne samce i 2 samiczki - wszytsko potomstwo Jenny.
Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Zwłaszcza gdy opiekujesz się innymi istotami

Koka i Ina po drugiej stronie tęczy
Molie, Mika, Sai i Ana ^^
Awatar użytkownika
Daithver
Posty: 112
Rejestracja: sob lis 06, 2010 6:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: Daithver »

dziwnie to brzmi z tym szczerze xD do wyjaśnienia: szczerze się cieszę, że Jenny ma kochający dom :) za to co przeszła w tym zoologu naprawdę jej się to należy
Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Zwłaszcza gdy opiekujesz się innymi istotami

Koka i Ina po drugiej stronie tęczy
Molie, Mika, Sai i Ana ^^
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: papala »

To świetnie!
A ja za to mam problem z Jenny, w ogóle nie chce jeść. Jedyne co to kaszki troszkę poskubie, nawet nie pije za bardzo. Całe stado już ją zaakceptowało, więc z tym problemu nie ma. Nie chcę na razie ciągać jej po wetach, boi się być brana na ręce, także wolę nie nadużywać dodatkowo jej zaufania. Martwię się, bo całymi dniami śpi i właściwie się nie przemieszcza po klatce, a jest chudziutka, że aż szkoda na nią patrzeć. Może tęskni za swoimi zoologowymi towarzyszkami? Poczekam do końca tygodnia, może jeszcze "znormalnieje".
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
Daithver
Posty: 112
Rejestracja: sob lis 06, 2010 6:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: Daithver »

Wydaje mi się, że tęskni za swoimi dwoma córkami :( , w zoologu normalnie jadła i była ciekawska, przynajmniej w stosunku do mnie i mojego chłopaka. Z michy zawsze wszystko znikało...
Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Zwłaszcza gdy opiekujesz się innymi istotami

Koka i Ina po drugiej stronie tęczy
Molie, Mika, Sai i Ana ^^
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: nausicaa »

spróbuj jej chociaż tak na szybko zajrzeć do pysia, czy nie ma przerośniętych ząbków, czasem to jest problem (najpierw obejrzyj dla porównania zębole innego szczura:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: papala »

Z ząbkami wszystko oki, moja ŚP Martusia miała ten problem i aż nie domykała pyszczka. Ale to pod koniec życia, jak jeden ząb się skruszył i nie chciała jeść suchego. A Jenny nie daję więcej jak pół roku. Ona ogólnie czuje się chyba zagubiona, nie potrafi nawet wspiąć się po prętach. Musi się chyba po prostu przyzwyczaić, tylko mogłaby troszkę szybciej, bo ja już panikuję. :P
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
Daithver
Posty: 112
Rejestracja: sob lis 06, 2010 6:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pilnie do adopcji! dwuletnia albinoska Dziunia [WROCŁAW]

Post autor: Daithver »

Z wspinaniem to rzeczywiście może mieć problem. Cale jej dotychczasowe życie zamykało się w malym akwarium w zoologu, gdzie rodziła małe...
Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Zwłaszcza gdy opiekujesz się innymi istotami

Koka i Ina po drugiej stronie tęczy
Molie, Mika, Sai i Ana ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”